Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » celistvosti

Vykupminci.cz
Numisargo

celistvosti

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ahoj
mám tu krabici dopisů z mnoha zemí:
(USA,Nedrland,Rakousko,Italie,Etiopie,Polsko,Belgie,Jugoslavie,Francie,Dánsko,Anglie,Canada,Německo,Švýcarsko,Nederland atp.

snad cca 300-400 kusů
není to objektem mého zájmu,takže jestli má někdo zájem o koupi či výměnu za něco jiného-je to k dispozici
Registrovaný uživatel
Poslal jsem mail.
Registrovaný uživatel
ahoj
zatím nic...
Registrovaný uživatel
Arsen napsal
Poslal jsem mail.

Tak ted se mi mail vrátil jako nedoručitelný.Psal jsem na ten mail co máš uvedený na webu.
Chyba u mne,tak snad ted.
« Poslední úpravu provedl(a) Arsen v 9. 2. 2012, 20:08. »
Registrovaný uživatel
:( měl by být dobrý....lidi mi na něj píšou .. jankruzica@email.cz
Registrovaný uživatel
vše je až od 60 let.....
Registrovaný uživatel
nikdo nic? :) tak nevím....sundat známky? hodit to na aukro?
Moderátor
Podle toho, za co bys to chtěl vyměnit.
Registrovaný uživatel
za porche :D :D :D
nevím,třeba za scan rakouského katalogu :) to by se mi hodilo....nebo něco takového (literatůra) originál nepotřebuji a dál to šířít taky nemusím :)
Moderátor
Pokud přijdeš zítra ráno na burzu do Hrabůvky, můžeme se domluvit osobně.
Registrovaný uživatel
wau....nikdy jsem na ničem podobném nebyl :) v kolik? kde tam? snad nastartuji :)
Moderátor
7-10 hodin, Šestileté gymnázium (u zastávky Moravská).
Registrovaný uživatel
Gymnázium Ostrava-Hrabůvka

Škola

Františka Hajdy 1429/34

700 30 Ostrava-město, Ostrava-Hrabůvka


tady??? :) bydlel jsem 10 let na dubině,rok na letecké v hrabůvce a ted to hledám na intrernetu bo nevím :D
Registrovaný uživatel
v kolik? a kde se tam sejdem? mně poznáš :) 110kg,vyholený,neoholený v kožené černé bundě.....klasický sběratel známek :D
Moderátor
Nee, adresa je tuším U Haldy (pomalovaná budova), zastávka Moravská je hned vedle; kousek dál je pumpa na Místecké.
Budu tam cca od 7:30, jsem taky celkem k poznání - když se kohokoliv zeptáš na Davida, přesně nasměruje na mě :).
Registrovaný uživatel
takže asi tato:U Haldy 200/18, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
budu tam :)
jsem zvědav jak to tam funguje a rád se podívám
jen pro jistotu....byl by problém mi dát číslo (meilem) at tam nahodou nejedu s tou krabicí zbytečně? budu se snažit tam být do 8....pokud vzkřísím auto:)
Moderátor
Mail odeslán.
Registrovaný uživatel
díky
tak zítra :)
Registrovaný uživatel
Nebyla by tam doporučená pošta ČR/ČSSR ? Měl bych zájem ;)
Moderátor
Z našeho území tam není nic, ale R-dopisů od nás mám celkem dost. Něco konkrétnějšího?
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Z našeho území tam není nic, ale R-dopisů od nás mám celkem dost. Něco konkrétnějšího?

Díky za nabídku, měl bych zájem především o zajímavé obálky s R-nálepkami s čárovým kodem. :)
Moderátor
To je na mě moc nové. Něco sice mám, ale nic zajímavého tam asi nebude.
Registrovaný uživatel
jj :) už je to ve světě....a voda teče :)
ps. seznámení s dejvem stálo za to, velmi sympatický člověk s nesčetnými znalostmi a s obrovskou ochotou se o ně podělit......být tu víc takových tak věřím,že víc lidí začne se věnovat filatelii.......a at neukřivdím tak musím také pochválit Smitha sic ho neznám osobně,ale také se rád zůčatní témat a rád podrobně poradí .... musím říct ,že těchto lidí si tady velmi vážím skrze jejich trpělivosti a snahy se začatečníkama
Registrovaný uživatel
i ja....
Registrovaný uživatel
taky)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » celistvosti

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1