Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » Ceník oběžných mincí ČR od 1993

Vykupminci.cz
Numisargo

Ceník oběžných mincí ČR od 1993

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Snazil jsem se pripravit nastin cen soucasnych obeznych minci. Budu rad za kazdou pomoc a pripominky. Pokusim se ho ctvrtletne aktualizovat, ale na zacatku, aby cenik mel aspon malou vypovidajici hodnotu, jeden nazor myslim nestaci.
Samozrejme, nechci za tyto vsechny mince kupovat nebo prodavat, aktualni cena je vzdy ta, na jake se dohodnou kupujici a prodavajici, ale takovy nastin cen se muze hodit, hlavne na zacatku sbirani.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) numismat v 21. 12. 2022, 19:51. »
Registrovaný uživatel
Dobrý nápad.Oranžovým a žltým políčkam myslím rozumiem.Ale tým bielym celkom nie.To v akom stave by musela byť 1 alebo 2 Kč,aby za ňu dal niekto v Čechách 10 korún?Veď tie z obehu sú celkom pekné.Je fakt,že 0/0 som nevidel,takže možno..
Ale naozaj dobrý nápad.Ja som nemal ani šajnu,že niektoré ročníky môžu byť lepšie.Ani som to ale nikdy nezisťoval.Vlastne áno,ale to išlo skôr o varianty.
-s-
Registrovaný uživatel
Stavy v tabulce jsou RL, samozrejme bile policka v jine zachovalosti maji cenu nominalu, ale jak sbiram mince 20 stoleti a i soucasne, tak zadna jina zachovalost, nez RL nepripada v uvahu, jedi tak u zmetku chyborazeb nebo u vzacnych variant, tyto mince mam s obehu.
Registrovaný uživatel
Chápem
-s-
Registrovaný uživatel
Nasel jsem jeste ceny sad bk, jak jsem si to skladal pred cca 4 lety, 3 a 4 sloupek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pěkný ceník k základní orientaci to bohatě stačí :)
Registrovaný uživatel
Prvni aktualizace a zcasti i opravy chyb

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Wuttke - záslužný čin !
Registrovaný uživatel
Užitočné.
Pozor!!!!
Platí až od 01.09.2016..... :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
Zdravím, pánové. Doufám, že jsem ve správném vláknu, ale když vidím, že někdo sbírá i tyto novoty, měl bych k prodeji pár takových šůšňáků - 50 kč - r.2005 a r. 2007. Dále 20 kč r. 2008, 10 kč 2005 a 2006 a nakonec 5 kč r. 2007. Všechny mince jsou zatavené v origo foliích, tedy netknuté - Proof. Kdyby byl zájem, hodím sem fota. Jinak bych to poslal asi na Aukro.
Registrovaný uživatel
na tom aukru asi dostaneš víc...
Registrovaný uživatel
Drobne zmeny, hlavne u PROOF sad.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Snazil jsem se udelat jeste zebricek aspon 10 nejvzacnejsich minci jen podle rocniku a nakladu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobré.Už len mince....
-s-
Registrovaný uživatel
pár kosmetických úprav

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
minci 10 Kč r. 2000 mám, dostal jsem jí dnes v práci od kolegyně. Je normálně z oběhu, ale v lepší kvalitě, než ta nahoře. Má hodnotu alespoň stovku? Foto můžu přiložit.
Registrovaný uživatel
Tady je ta mince.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
slonslon napsal
minci 10 Kč r. 2000 mám, dostal jsem jí dnes v práci od kolegyně. Je normálně z oběhu, ale v lepší kvalitě, než ta nahoře. Má hodnotu alespoň stovku? Foto můžu přiložit.

Ktorá ? :roll:
-s-
Registrovaný uživatel
myslím tu, co byla nalezena v zemi - na vedlejších stránkách - kdosi za ní nabízel 80 Kč plus poštovné.
Registrovaný uživatel
Všetci nevedia čo je na "vedľajších stránkach,"ale on sa ti možno niekdo ozve.
-s-
Registrovaný uživatel
Zdravím, mohl by mě prosím někdo do tady toho zasvětit. Docela mě to začalo zajímat, když jsem se kouknul na sběrateli sem než jen na známky. Co znamená ty tabulky - jako že mince 10 Kč z roku 2000 má hodnotu 20 Kč??
Registrovaný uživatel
Dobry den,
Mám doma několik cca 850 kusů kovových 50kč,různé roky i kvality,ročníky
pokud mate zájem o konkrétní rok, prosím dějte me vědět .

Mail Yasar@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tak koukám, že sada ke vzniku Československa roste na ceně, na Aukru je už za 3000,-. ;)
Registrovaný uživatel
Hrusticzka napsal
Zdravím, mohl by mě prosím někdo do tady toho zasvětit. Docela mě to začalo zajímat, když jsem se kouknul na sběrateli sem než jen na známky. Co znamená ty tabulky - jako že mince 10 Kč z roku 2000 má hodnotu 20 Kč??

Jen v zachovalosti RL - razebni lesk, jinak samozrejme nominal.
V tabulce jsou uvedene obezne rocnikove, nikoliv pametni mince, tzn. 10,- 2000 Brno
Registrovaný uživatel
aktualizace

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Nové mince » Ceník oběžných mincí ČR od 1993

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1