Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Topa77 napsal
Oliver: Nekrofilní pedofil? ;)


no to Ty budeš jistě také, neříkej, že nebudeš pít studenou dvanáctku? :twisted: protože teplou 18 tam asi točit nebudou :P
Registrovaný uživatel
Pro 19 lidí (se mnou 20) salonek samozřejmě stačí. Pivo tam dojdu dneska vyzkoušet!
Registrovaný uživatel
Kacuro: :mrgreen: :mrgreen: ;)
Registrovaný uživatel
To All: POZOR ZMĚNA!!! MÍSTA KONÁNÍ USTAVUJÍCÍ SCHŮZE:
Na základě náznaků protestů a místního šetření (resp. osobního odzkoušení kvalit kuchyně a nápojů v nově navrhovaném místě :lol:) byl vybrán jiný prostor, kdy bude možné jednat i bydlet v jednom místě, tj. v RESTAURACI A PENZIONU U SLUNCE, Jungmannovo náměstí 321, Kutná Hora-Vnitřní Město (odkaz pro příp. rezervace)
Obrázek vložený uživatelem
čas konání a návrh programu zůstávají beze změn.
Registrovaný uživatel
Zdravím Jirko i všechny ostatní, ještě málá otázečka, kromě dobré nálady nic jiného náhodou sebou potřebovat nebudeme ? Např.vstup.poplatek do pobočky, notes a tužka, apod.,jestli to tu již bylo někde zmíněno a já to přehlédla,tak se omlouvám. 8)
Mimo jiné u Slunce zní dobře, k večerním hodinám tam nejspíš bude spousta Sluníček. ;)
Registrovaný uživatel
Krom dobré nálady jen to, co každý uzná za vhodné... tedy pokud si budeš chtít dělat poznámky, tak tužku a papír... nebo třeba PDAčko;-) Ale jinak je to hlavně o diskusi a hlasování, prezenční listinu připravím, zápis udělá jednatel.... Toť vše... Vstupní poplatek žádný není, noví členové budou platit členské příspěvky pražskému sekretariátu ČNS na základě zprávy o přijetí, ke kterému bude příslušná složenka...
Registrovaný uživatel
Jasné , díky. ;) Budu se těšit . :D
Registrovaný uživatel
A dostaneme nějakou průkazku? Aby mne pustili na aukce.. :)
Registrovaný uživatel
jako doklad o členství slouží standardně ústřižek o zaplacení členských příspěvků na ten který rok... já si myslím, že pro členy virtuálky bychom mohli navrhnout nějaké průkazky (což by je ale nezprošťovalo povinnosti prokazovat se ústřižkem třeba při vstupu na aukci...)
Moderátor
Dnes už jsem se realizoval v jiné části fóra PG - snad se moc nezlobíte.
Všechny vás zdravím a jak jsem již avizoval před časem na 90% vzhledem k termínu dovolené s rodinou na horách mi to na zakládající schůzi do KH nevyjde.
Tímto vás všechny zdravím, moc rád bych vás poznal i osobně a podal si s vámi ruku (všem nehledě na XX nebo XY) - snad teda někdy příště. A kdyby to snad vyšlo a já se do KH dostal v den D a hodinu H, tak místo někde v koutě snad najdu.
Ať to vykročení stojí za to - úspěšně nás založte.
Registrovaný uživatel
To All: Vzhledem k tomu, že je schůze domlouvaná takto veřejně a netušíme, kdo toto fórum může sledovat a s jakými úmysly, nedoporučuju vozit s sebou do KH na chlubení originální mince. Možná jen maluju čerta na zeď :evil:, ale čert nikdy nespí! :twisted:
Registrovaný uživatel
:shock: A nebo sebou rovnou vzít i ochranku,jako já budu mít svého malého bratra. :D . Určitě není na místě dělat si z toho legraci, toto fórum má vážně nespočet hostů o kterých nikdo z nás nic neví. 8)
Registrovaný uživatel
to mas ako so svatbou....vsetci su na nej a zatial im niekto vykrada domy :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Právě proto by neměla zapadnout původní myšlenka o zaheslování části diskuze.
Registrovaný uživatel
Mohu jen potvrdit, že opatrnosti v tomto ohledu není nikdy dost, je spousta typařů a zde se dá o každém z nás zjistit spousta informací, z kterých se lze dopátrat k bydlišti a části režimu dne každého a dalším podstatným informacím, které dost lidí rádo zpeněží. Bohužel dnešní doba je taková, ale bylo to vždy a bude od dob vzniku peněz :-). A současní podnikatelé :-) v jednom z nejstarších řemesel, mají také své virtuální pobočky a sledují net., za účelem obchodu :-)))))).
Registrovaný uživatel
Václav4: pravda, pravda
Registrovaný uživatel
tak hoši už se nám blíží den D :) vylodění v KH je již za týden .....
Registrovaný uživatel
Už chystám vyloďovací plavidlo.. doufoukal jsem kola :)
Registrovaný uživatel
Topa77 napsal
Už chystám vyloďovací plavidlo.. doufoukal jsem kola :)


to já ho po půl roce umyl :D
Registrovaný uživatel
A co máte ? Koloběžky ? :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
my husité sice chodíme pěšky, ale já jakožto hejtman přijedu na koňském spřežení :)
Registrovaný uživatel
Velorex ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
to ne, ale vpředu i vzadu je na té káře znak VW :D sice je to německá značka vozu, ale je to válečná kořist ;)
Registrovaný uživatel
ja porad se ne a ne rozhoupat, jestli se na Vas mam prijet podivat do KH a nebo ne.
ad 1) nevim k cemu bych vam tam byl dobrej.
ad 2) uz nemam priblizovadlo, tak bych musel busem.
Registrovaný uživatel
-eles- napsal
ja porad se ne a ne rozhoupat, jestli se na Vas mam prijet podivat do KH a nebo ne.
ad 1) nevim k cemu bych vam tam byl dobrej.
ad 2) uz nemam priblizovadlo, tak bych musel busem.


Odkud jsi? Třeba má někdo dvousedadlovou tříkolku.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1