Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
z Prahy, klidne i prispeju na benzin (nejsem zadna vyzirka) :)

PEHU co ze jsem od tebe uz dlouho nedostal zadnej mejl, nerikej mi ze nemas nic na praci?
Registrovaný uživatel
-eles- napsal
z Prahy, klidne i prispeju na benzin (nejsem zadna vyzirka) :)

PEHU co ze jsem od tebe uz dlouho nedostal zadnej mejl, nerikej mi ze nemas nic na praci?


Tam tě klidně můžu nabrat. V KH budu přespávat.

Když já jsem tento týden vůbec neměl čas se tomu věnovat. Domu jsem nejezdil dřív než v osm večer. Ještě jsem tam ani nedal, to co jsi mi poslal posledně. :'(
Registrovaný uživatel
Můžu vzít někoho ze Zlína. S největší pravděpodobností pojedu v sobotu ráno a v noci se budu vracet.
« Poslední úpravu provedl(a) llibor v 16. 2. 2008, 22:04. »
Registrovaný uživatel
kacuro jede od Teplic, takže je také možnost někoho vzít ....
Registrovaný uživatel
To ALL: Podařilo se domluvit návštěvu Českého muzea stříbra - resp. jeho numismatické expozice s výkladem tamního numismatika dr. Petráně.
Těm, kdož mají o exkurzi zájem: Sraz již ve 14:00 hod před Českým muzeem stříbra (objekt tzv. Hrádek), resp. ve 13:45 před hotelem U Slunce, odkud by to mělo být cca 10min. pěšky.
Zdravím a těším se na setkání!
Registrovaný uživatel
Úžasný - budu tam, díky
Registrovaný uživatel
To Patason: Děkujeme, to je skvělé , též se pokusím . :)
Registrovaný uživatel
Patason + All: Super, už se těším. Upřesňuji pro zájemce o odvoz ze Zlína. Jedu v pátek v 16 hod. a přespávám přímo v penzionu. Jelikož jsem se stal neplánovaně a neočekávaně slaměným vdovcem, budu mít s sebou i mladého numismatika 8 letou dceru.
Registrovaný uživatel
Výborně, konečně se dostanu dovnitř :)
Registrovaný uživatel
paráda, s největší pravděpodobností se rovněž zúčastním ...
Moderátor
Nehynoucí díky Patason. Budu tam.
Jinak jedu trasu Skuteč Heřmaňák ( případně Seč ) - K.Hora. Jestli jste někdo při cestě, můžu naložit. Případně, jestli jste někdo poblíž, můžu se pro něj otočit. Večer jedu zpátky.
Moderátor
budu v KH uz v 12:58, takze aspon se nebudu nudit !!! vyborne.
Registrovaný uživatel
patason: a ta numismatická expozice, to bude něco, co není běžně přístupné veřejnosti??
Registrovaný uživatel
Kac: expozice je běžně přístupná veřejnosti:-) Ale teď mimo sezónu ne, takže otevřou jen pro nás a budeme mít čas si to v klidu prohlédnout, ev. se ptát kurátora tamní numismatické sbírky...
Registrovaný uživatel
OK díky za info, ono totiž kdyby to nebylo normálně přístupné, tak by jela i má drahá polovička, takže takhle třeba jet nebude chtít .....
Registrovaný uživatel
Archy: tak jak kolegáčku, potřeseme si v KH pravicí?? ;) doufám, že se jakožto zástupce Lakotů zúčastníš :)
Moderátor
Kamaráde, bohužiaľ sa určite nedostavím. Veľmi ma to mrzí, ale mám toľko problémov a tak málo času, že by jeden neveril. Zmenil som zamestnanie a naozaj ma práca absolútne celého pohltí. O pár týždňov, možno o niečo dlhšie, sa to určite zmení, bohužiaľ teraz sa naozaj nedostanem z domu. Ako som už spomínal dávnejšie, určite sa chystám do KH v lete. Je mi jasné že to nebude tak slávnostná chvíľa ako teraz, ale predpokladám, že sa s niektorým z vás stretnem a urobíme si príjemý deň. Ja vám teraz chlapi držím palce, nech vám to tam vyjde a úprimne vám všetkým závidím (a všetkých, úplne všetkých pozdravujem). Určite sa po čase postretávam s väčšinou z vás, naozaj mi na tom veľmi záleží.
Taktiež mi je ľúto že sa nestanem zakladajúcim členom pobočky, ale bohužiaľ, nič s tým nenarobím. :| Kacuro vďaka že si si na mňa spomenul... ;)
To All: Neudělejte ostudu svým vožraleckým chováním... :P
Registrovaný uživatel
Archy: škoda, ale co se dá dělat, když Ti to nevyjde ... tak si tam na Tebe alespoň vzpomeneme a budeš tam s námi v myšlenkách ;) nechť i Tvůj Duch dlí s námi bratře ;) velký Manitou má s Tebou holt jiné plány, proti jeho vůli nic nezmůžeme ....
Moderátor
;) ;) 8)
Registrovaný uživatel
Archy: Tak třeba já jsem se ještě v životě neopil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jinak dneska přišli Vašíci, díky moc za rychlou transakci.
Registrovaný uživatel
Topa: to seš teda ostuda ... sice nejsem žádný alkáč, ale párkrát jsem se v minulosti picnul :D
Registrovaný uživatel
Topa77 napsal
Archy: Tak třeba já jsem se ještě v životě neopil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

fuj ani nechci ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
kacuro: to byla ironie ;) :P neboj se :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Topa77 v 21. 2. 2008, 17:54. »
Registrovaný uživatel
ufff .. to jsem si oddechnul, už jsem myslel, že jsi dokonalý :D
Registrovaný uživatel
:D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1