Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
All: Nakonec jedu zítra odpoledne a nocuji přímo v pensionu. Budete tam už někdo?
Registrovaný uživatel
Já plánuju příjezd kolem poledne v sobotu. Jedu přes Brno, takže kdyby měl někdo zájem můžu svézt. Vracím se v neděli ráno, no vlastně až se vyspím, takže kolem poledne :)
Registrovaný uživatel
to eles: jak to vypadá? Už jsi se rozhodl? Pokud budeš chtít jet se mnou, budu v sobotu kolem 12.00 hod projíždět Prahou. Můžu tě nabrat.
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Archy: škoda, ale co se dá dělat, když Ti to nevyjde ... tak si tam na Tebe alespoň vzpomeneme a budeš tam s námi v myšlenkách ;) nechť i Tvůj Duch dlí s námi bratře ;) velký Manitou má s Tebou holt jiné plány, proti jeho vůli nic nezmůžeme ....

Michaela se taky na bratra Archypova těšila,..škoda. :( ;)
Registrovaný uživatel
To Topa: Vím,že z Brna jede Oliver,zatím má v plánu autobus,co vím. S dovolením mu dám vědět,kdyby tvou nabídku náhodou nečetl,třeba by byl rád.
Moderátor
Ahoj Topa, me by urcite nevadilo se svest :mrgreen: , pokud se nezramuju, chtel bych odjizdet v sobotu jeste, takze zpet bych asi jel vlakem, prespavat se me nechce, ale nic nevylucuju... na cestu bych adekvatne prispel... pokud by to nebyl problem, me nekde dopoledne nabrat, asi bych do toho sel...

Miso, dekuju.
Registrovaný uživatel
oliver: není sebemenší probém, hoď mi na mail svůj mobil a domluvíme se
Moderátor
Ahoj, diky moc! Maila mas skryteho a ja nevim, jestli na tebe maila mam, spis ne, takze rovnou sem: 605 527 304, stejne je v kontaktech na mym webu.
Registrovaný uživatel
To All: Dokázali byste někdo najít ve starších příspěvcích, jaxme si domluvili obsazení výboru pobočky... já to teď už nějakou chvíli hledám, ale bez výsledku... Pokud byste byli někdo úspěšnější, prosím hoďte sem odkaz. Díky!
Registrovaný uživatel
patason napsal
To All: Dokázali byste někdo najít ve starších příspěvcích, jaxme si domluvili obsazení výboru pobočky... já to teď už nějakou chvíli hledám, ale bez výsledku... Pokud byste byli někdo úspěšnější, prosím hoďte sem odkaz. Díky!


tutok: https://www.sberatel.com/diskuse/topic.php?id=1512&page=4
Registrovaný uživatel
předseda: patason
místopředseda: kacuro??
revizní komise:
hospodář: PEHU??
Registrovaný uživatel
:shock: domnievam sa,že miesto podpredsedu by náležalo Archymu?

kacuro napsal
předseda: patason
místopředseda: kacuro??
revizní komise:
hospodář: PEHU??
Registrovaný uživatel
PEHU_ napsal
to eles: jak to vypadá? Už jsi se rozhodl? Pokud budeš chtít jet se mnou, budu v sobotu kolem 12.00 hod projíždět Prahou. Můžu tě nabrat.


Zdar, tak dneska se to vyresilo za me. Prez vikend budu bohuzel makat.
Kazdopadne moc diky za nabidku.

Koukejte tam hodne fotit at se mam pak alespon na co koukat a pekne si to tam vsichni uzijte.
Registrovaný uživatel
patason: vezmeš s sebou do KH nějaké přihlášky do ČNS? tisknul jsem si jí v práci, ale pak jí tam zapoměl a doma tiskárnu nemám :(
Registrovaný uživatel
Zdar všichni. Už jsem na místě a nikde nikdo. To čekáte všichni na sobotu?
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
patason: vezmeš s sebou do KH nějaké přihlášky do ČNS? tisknul jsem si jí v práci, ale pak jí tam zapoměl a doma tiskárnu nemám :(


dnes jsem vytisknul 3 tak ma 2 volné, vezmu se ssebou
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
patason: vezmeš s sebou do KH nějaké přihlášky do ČNS? tisknul jsem si jí v práci, ale pak jí tam zapoměl a doma tiskárnu nemám :(


dnes jsem vytisknul 3 tak ma 2 volné, vezmu je ssebou
Registrovaný uživatel
llibor: Oliver a já příjezd tak kolem 13:00
Registrovaný uživatel
gothic: jo díky ;)
Moderátor
Je mi hovadsky ľúto že tam nie som s vami... :'( :'( Užite si to tam. :|
Registrovaný uživatel
Angina je taky pekna kur.a. :(
_______________
Registrovaný uživatel
Mě je to tak moc líto, že jsem skoro přestal mluvit. Jó člověk se nemá těšit moc dopředu :x
Registrovaný uživatel
:D Zdravím, před chviličkou jsem se vrátila ze schůze,sice jsem odjížděla bohužel o 18hod.domů , ale bylo to moc fajn !!!!!! Jsem plná zážitků jak z krásné Kutné Hory tak z báječných našich kolegů . :D
Jo a byl vynikající gulášek . :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jo gulášek byl dobrý, ale ty knedle nic moč :)
Registrovaný uživatel
Doufám, že bude i nějaký report s fotodokumentací ;)
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1