Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Určitě. Všichni tam fotili jak o život. Otázka je, co projde cenzurou.
Teď jsem přijel. Škoda, že jsem musel odjet. Rozjela se tam celkem dobrá diskuze.
Registrovaný uživatel
Zdar všichni. právě jsme dojeli v pořádku domů. Kacuro, podle dcery nemáš pravdu. Prý bylo všech šest knedlíků moc dobrých. Michaelo, ještě jednou díky za dárek. Bylo to 20 minut klidu, což je k nezaplacení.
Registrovaný uživatel
asi to bude tím, že houskové knedle nejím, tak mi holt nechutnají :)
Registrovaný uživatel
nerva: fota jistě budou, nejzběsilejší fotodokundamentátor byl oliver :D
Registrovaný uživatel
Kacuro: Já taky bramborové nemusím, ale já jsem měl normální. Tak to jsem měl asi štěstí.
Moderátor
Ako to tam dopadlo po stránke oficiálnej? Všetci papaláši sú zvolení? Dajte niekto vedieť čo je nové.
Registrovaný uživatel
To llibor : Není vůbec zač, já to znám. ;)
To Kac.: moje knedlíky byly výtečné stejně jako guláš a pivko a samozřejmě celé odpoledne. Dobrou noc. :)
Registrovaný uživatel
Hlavní papaláš Patason,potom Pehu,Kacuro, čtvrté jmeno mi tedˇ vypadlo,bylo nás tam cca 18. Hlasovalo se o tom,kdo bude v radě, kolik bude roč.poplatek (450 + 300 kč), o nových web.stránkách a jejich změnách. Patason tu pak jistě sdělí mnohem víc a mnohem přesněji.
Registrovaný uživatel
Pre Archypov: Lituj. Všichni jsme se zvolili, rozdali si prebendy a teď budeme čekat lepších zítřků.
Moderátor
Škoda že som nebol... ;)
Registrovaný uživatel
Škoda, snad příště. Je to legrace vidět někoho s kým se znáš jen písemně z diskusí.
Registrovaný uživatel
Archy: jo urval jsem si funkci, z čehož pro všechny členy vyplývá, že mi musí každý dát jednou za rok, pěkný grošík :D
Moderátor
ahoj, Topa77 moc dekuju za odvoz do KH a llibor za odvoz z KH. bylo to rozhodne prijemnejsi nez jet sam vlakem. nakonec budu asi pekne marod, dnes sem se probudil a neni me vubec dobre. doufam, ze jsem nestihl nikoho nakazit... :(
frcim si vyrobit hned wostrou cesnecku.
jsem rad, ze me to aspon takhle neprepadlo uz den predtim, to bych to asi nezvlad, ale pivo do me teda nepadalo uz vcera i kdyz bylo dobre. co se me tyce, musim rict, ze gulasek byl znamenitej, prostredi prijemny a doufam, ze treba nekdy v lete nebo nejpozdeji za rok bude repete.
fotky dam co nejdriv na web ke stazeni, ale bude treba nejak osetrit to, co jsem fotil tam, kde se fotit nesmelo.
jinak vazne skoda, kdo ste prijet nemohli, videt se osobne bylo fajn. a michaela je kluci jeste hezci nez na fotkach :mrgreen:

llibor: upravil sem ti ikonku (zmensil na spravny rozmer), nalinkuj si klidne primo, zustane tam, kdyz budes chtit...

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
Hlavní papaláš Patason,potom Pehu,Kacuro, čtvrté jmeno mi tedˇ vypadlo.....


to Michaela - je to TOPA. Jinak jsem koukal, že jsi docela brzo zmizela. Než jsem se k tobě dostal, byla jsi fuč. Tak snad příště prohodíme pár slov. :D
Registrovaný uživatel
Tak a můžu jen litovat, muselo to být super. Nééé , že bych záviděl :-), ale jo přiznávám závidím moc, moc, moc , všem co se toho zúčastnili a moc :-((( :evil: :evil: :evil: :twisted: . Všem zúčastněným to, ale přeji. Ještě ráno jsem doufal, že to stihnu, bohužel zaměstnání mě nepustilo, defakto od pátku pracuji do teď (moje chyba :'( :'( :'( ).

Na závěr blahopřeji všem zakládajícím členům s konstatování: "Už je to uděláno, už je to hotovo" :twisted:

Tak, zatím se mějte pěkně a loučím se se soudružským pozdravem "Práci čest, světu mír a KUPU GROŠU k tomu" :D :D
Registrovaný uživatel
Oliver: není prosím tě zač děkovat. Bylo to fajn, právě jsem dorazil domů a jdu se trochu dospat :)
Registrovaný uživatel
Ahoj všem, já jsem dorazil teprve teď. Mám z celého víkendu dobrý pocit dokonce vyšlo i super počasí, dnes byla Kutná Hora nádherná;-) Jsem utahanej, takže dneska už nic dělat nebudu, ale pokud mi vyjde jen chvilka času, během příštího týdne přepíšu do pecka zápis a usnesení a pověsím to sem. Děkuju všem, kdož dorazili a za podporu i těm, kdož dorazit nemohli. Není všem dnům konec; mě se akce líbila, takže jsem pro něco podobného spáchat i víckrát než jednou do roka... 8)
Registrovaný uživatel
Taky jsem pro, zkusíme se domluvit na léto, ať může přijet i Archy :)
Registrovaný uživatel
to Oliver: Díky za ikonku, už je tam. Je pěkná. Cesta byla dobrá, jsem rád, že jsem mohl pomoct. Alespoň to pěkně uběhlo. Brzy se uzdrav, slivovicové kapky taky nejsou špatné.
Registrovaný uživatel
Pavelgregor: jak se má taška? :D
Moderátor
llibor, neni vubec zac, je to jen malickost. posli mi nejaky kontakt, at ti muzu poslat, co jsem slibil (poslu jen odkaz, dam to na web). slivovici ja snasim spatne, ale snazim se kuryrovat za vsech sil. sem zvedavej, jesli moje dcerka nekdy bude tak hodna, abych ji moh vzit taky :) k mincim kladnej vztah ma, ale neposedi...

zacinam posilat fotky na web, bude to trvat, ale asi za hodinu, tj. v 19:30 zkuste prvni dil:

http://www.richtera.cz/kh1.zip
Registrovaný uživatel
Nechce mi to otvorit vyhadzuje daku chybu:( tak neviem preco...
Registrovaný uživatel
Oliver: Jestli jsi měl dojem, že dcera byla hodná, tak si nedovedu představit, jaké to je, když nějaká není. Jinak doufám, že osobní setkání s tolika význymnými numismatiky v ní zanechá alespoň stopu zájmu o PG.
Registrovaný uživatel
hoši přiznejte, do kolika jste pařili? v kolik byla večerka?? :D
Moderátor
bulit: chce to lepe cist :) stale se to posila... asi to bude i pozdeji. je to vazne pomale...

llibor: to ukaze cas :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1