Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
PEHU: ano měla tam svou sbírečku a já ji viděl heeeč :)
Registrovaný uživatel
měla tam přes 40 pražáků a kolem 100ks drobáků ;)
Registrovaný uživatel
to oliver : diky za fotky, bohuzel jsem si tam tuze podobny
Moderátor
lidi a nikdo jinej jiny fotky nema? ja nemam zadnej dukaz, ze sem tam byl (ne ze bych ho potreboval) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
mám pár fotek, ale nemám takovou kapacitu jaklo Ty olivere, kde je zveřejnit, takže Ti je můžu poslat do mailu, ale až zítra, za chvíli jdu do hajan ....
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
PEHU: ano měla tam svou sbírečku a já ji viděl heeeč :)


zase protekce :shock:
Registrovaný uživatel
to oliver am nejake fotky,ted si je stahuje pehu
tak bud odnej nebo poslu pres email
Moderátor
ok lidi, ja hodim ty vase fotky na web. do mailu me to ale prosim neposilejte. zkuste vyuzit sluzbu www.uschovna.cz. ja to zitra, jak prijdu do skoly, kde mam rychlej net stahnu a dam vam to vsem k dispozici, jo?
Registrovaný uživatel
zitra to tam zlusim dat- do uschovny
Registrovaný uživatel
Já dám fotky na náš web a nechám je tam na delší dobu. Jen co se k tomu dostanu. Kdo budete co chtít pověsit na web, dejte mi to do mailu.
Registrovaný uživatel
Moje (respektive dcery, většinu fotila ona) troška do mlýna.
http://www.teas.cz/KH/zip1.zip
http://www.teas.cz/KH/zip.zip

je toho 12 a 13 MB
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
měla tam přes 40 pražáků a kolem 100ks drobáků ;)

:mrgreen: Tak toto nebyla ta moje,já měla jen 3 pražáčky acca 20drobáčků. :D
To Pehu: taky mě mrzí,že jsem musela tak brzo,bohužel osobní řidič zavelil. ;)
Moderátor
Miso a co ta kompromitujici fotka, povedla se aspon? :mrgreen:
Administrátor
Gratuluji dle fotek to musela byt dobra akce. Poznal jsem Misu - tu jedinou nelze prehlednout mezi tolika muzi a mozna snad i kacura - ostatni jsem jen odhadoval :-). Kazdopadne bychom mohli nekdy udelat akci i k vyroci tohoto diskuzniho fora - az nejake mensi kulate bude.
Moderátor
pokud tam bude pivo... :)
Administrátor
Pivo potece proudem a zadarmo, klobasky porostou na stromech a prasatka se budou tocit na ohni. Mnam :-). Az budeme slavit 50 let :-)
Registrovaný uživatel
Michalo proč jsi to práskla, jsem chtěl, aby Ti záviděli a byli nasratí, že Tvou sbírečku neviděli :D
Registrovaný uživatel
ZJ: Tys mě poznal?? no je pravda, že největšího borce jsi nemohl přehlédnout :D
Registrovaný uživatel
:D dnes ma admin nejak vela volneho casu . aky je komunikativny :mrgreen:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Administrátor
jano vid skoro vic nez ty :-).
Administrátor
No ja jsem z jistych zdroju slysel ze Misa tam mela ČSR pětihaléř r. 1924, pětadvacetihaléř 1932, pětikorunu 1937, desetikoruna 1933 a mnoho chutovek v extra kvalite. Sice malo v mnozstvi, ale padl na to komplet rodinny rozpocet na nekolik let :-).
Registrovaný uživatel
ZJ: Míša naštěstí sbírá ty správné mince a ne ten ČSR šmuk ;) :D
Registrovaný uživatel
:lol:
To Kacuro :...došlo mi to,ale zůstanu skromná. ;)
To Oliver: Fotky ještě nemám, ale určitě je sem pak hodím. :D
To Zdeněk: Ani já nepoznala napoprvé Kacura,jak si ho poznal ? :shock: ;)
Administrátor
Misa: no tak ten samuraj co ma jako ikonku mu je podobnej tak si mylsim, ze je to on - pouze domnenka :-). Je to ten s mene vlasy a hodne svalu? :-)
Registrovaný uživatel
:lol: hm....., asi ano. :D
Na fotkách jsem na diskuzích znala jen Archyho.
A vem si tu legraci,když jedeš za někým koho neznáš podle jmen,nevíš jak vypadá, jen víš přezdívky z PC.
Když jsem nakoukla dovnitř oknem bylo tam různě u stolů několik lidí,tak jsem si nachystala otázku při vstupu:"dobrý den,jsou tady,prosím vás,nějací numismatici?" A najednou se otevřeli dveře a v nich stál mladý sympatický muž s tmavými vlasy v culiku,s vousy a s úsměvem. (Jsem si pomyslela,že by to byl Archypov,neměl jet,ale třeba mu to vyšlo.) A já na něj " Archypov ? " A on"ne, Oliver!" :lol: Takový trapas hned na začátku, tímto Olivere ještě jednou omluva. ;) Takže si to Zdeny umíš přectavit, pak když se mi sice přectavily,stále jsem si pletla Topu a Gothika a vím vlastně jen,který je Kacuro,Patason,Pehu,Oliver,Topa,Gothik,Pavel Gregor,llibor a u ostaních vůbec nevím... 8)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1