Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Administrátor
No tak to si dovedu predstavit. :-). Nahodou to muselo byt zabavne a docela lituji, ze jsem se nezucastnil - asi bych nebyl prinosem jednalo se prece jenom o mince a prazske grose o kterych nic nevim, ale stejnak urcite slusna akce :-). Ty jsi mela manzela jako doprovod?
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 26. 2. 2008, 14:03. »
Registrovaný uživatel
Doprovod byl můj bratr, manžel nemohl,docela ho to mrzelo,ale ten den musel muzicírovat. A jinak ten v rohu bez vlasů a svalnatý s mrožem,to Kacuro není, třeba náhodou.Někde tam stojí na fotkách pod obrazem sv. Barborky a uhrančivě se dívá na fotografa , tak to je náš Kacuro . Trošku se zhrozil mé výšky, to mě taky docela štvalo,vyšší než já byl snad jen Pehu a Patason. ;)
Registrovaný uživatel
Ale jinak to byla skvělá akce se vším všudy! :D
Administrátor
DSC03465 tak ten vlevo neni Kacuro? No tak jsem poznal jiste asi jenom tebe :-).
DSC03472 - vlevo Grofik?
DSC03479 - ? kdopak?
Registrovaný uživatel
já+dcera
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
DSC03465 tak ten vlevo neni Kacuro?


nééé na této fotce kacuro není, ten seděl naproti té paní ;)
Administrátor
No tak to jeste, ze jsem tam nebyl, protoze bych vubec nikoho dle nicku a me spatne predstavy nepoznal :-).
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
A najednou se otevřeli dveře a v nich stál mladý sympatický muž s tmavými vlasy v culiku,s vousy a s úsměvem. (Jsem si pomyslela,že by to byl Archypov,neměl jet,ale třeba mu to vyšlo.) A já na něj " Archypov ? " A on"ne, Oliver!" :lol: Takový trapas hned na začátku, tímto Olivere ještě jednou omluva. ;)

tak toto ma pobavilo.ozaj dobry for :lol: :lol: :lol:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
no já jsem do té hospody ani pro jistotu nešel, před dveřma byla cedule, že je od 13 hod zavřeno, přijel jsem kolem 13:40 a nahlížel do oken. seděla tam spousta lidí a tak jsem si říkal, že nebudu vědět ke komu jít a tak jsem si sednul venku na lavičku a čekal, až numismatici vyjdou ven a půjdou pochodem na tu výstavu. když vylezli první lidi, chvíli jsem čekal co a jak a jelikož tam ještě stáli na chodníku, tak jsem vyrazil vpřed a oslovil je tak nějak: "nezajímáte se náhodou o mince?" :) no a jelikož přitakali, tak to bylo v poho :) Michaelu jsem poznal hned jak chvíli na to vylezla také ven, tu samo nešlo přehlédnout, neb jsme ji zde všichni viděli, ale že je to taková žirafa jsem fakt netušil :D
Moderátor
:mrgreen:

Misa: uplne v pohode, ja napriste zmenim design, abych nelezl Archypovi do zeli 8)

Kacuro: no, nahodou Misa ma optimalni vysku ;) verte nebo ne, ale ja pul roku chodil s holkou, co merila 2m a 10cm (nebo nak tak)... ona to neni zadna tragedie. vertikalne to muze byt rozdil, horizontalne se to srovna ;)

Zdenek: klobasky, prasatka, piveckoooo joooo jeduuuuu
Registrovaný uživatel
tě péro to bych nemohl chodit s takovou kobylou, už jen to, že by mi z toho bolelo za krkem .... ;)
Registrovaný uživatel
len tak Miska kolko meras ked tu vsetci vravia ak si vysoka?:)
Inac vyssie baby su vzdy krajsie ;)
Registrovaný uživatel
bulit napsal
Inac vyssie baby su vzdy krajsie ;)

kde vo warcrafte? :lol: :lol: :lol:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
bulit napsal
len tak Miska kolko meras ked tu vsetci vravia ak si vysoka?:)


Jen 177 cm. :D Já jsem si taky myslela, že např.Kacuro takový samuraj,že bude vyšší než já, ale bylo mi hloupé se smát,když jsme se poznali a náhodou je docela milej (malej,ale milej :mrgreen: ) ani mým Zikmundkům nezkřivil vlásek. (Což měl taky štěstí :twisted: )
To Kacuro: nic si z toho nedělej,že jsi čekal venku,když jsem došla ke stolu,kde seděl Patason s ostatními a přectavili jsme se,tak jsem se zeptala na Pavla Gregora,který tu už měl být a on seděl vzadu u stolu,k nikomu se nehlásil a jen z dálky pozoroval.(Pavli promiň,zrovna jsem tě naprášila. :mrgreen: ) No zážitky,to vážně byly ! :D
Registrovaný uživatel
To Michaela: nezapomeň, že mi samurajové, jakožto japončíci jsme malí ;) to je zkrátka taková rasa :D ale zdála ses mi vyšší, nemělas náhodou vysoké podpatky??
Registrovaný uživatel
Trošičku ano. ;)
Registrovaný uživatel
trošičku?? no ony to vlastně byly takové malé chůdičky že? :D
Registrovaný uživatel
:lol: :twisted: ;)
Registrovaný uživatel
Ahojte, posílám to slibované přepsané usnesení, ještě prosím TOPA, jestli by sem přepsal zápis, který psal během schůze. Dík!

Usnesení:
ČNS, virtuální pobočka Pražské groše založena 23. 2. 2008 v Kutné Hoře v penzionu U Slunce. Zakládajících členů 18 dle prezenční listiny.
Navržený výbor pobočky schválen většinou hlasů přítomných ve složení:
předseda: J. Hána; jednatel (místopředseda): T. Pavlík; hospodář: P. Huňař; revizní komisař: O. Černohorský
Ustavující schůze dále odhlasovala plným počtem hlasů pobočkový členský příspěvek ve výši 300,- Kč ročně, splatný po založení běžného účtu pobočky.
Ustavující schůze ukládá výboru pobočky registrovat pobočku u místně příslušných úřadů, zřídit běžný účet a vést agendu pobočky do příští Výroční schůze.
V diskuzi byl připomínkován a schválen návrh internetových stránek pobočky a technické detaily.
Výroční členská schůze se uskuteční počátkem roku 2009.
Registrovaný uživatel
Seznam zakládajících členů dle prezenční listiny Ustavující schůze z 23. 2. 2008:
Jiří Hána
Petr Huňař
Tomáš Pavlík
Ladislav Kotík
Pavel Hampl
Pavel Gregor
Lukáš Richtera
Ondřej Černohorský
Alexandr Beránek
František Jílek
Libor Lapčík
Michaela Havlíková
Jan Cihlář
Luboš Král
Zdeněk Petráň
Jan Křemenák
Robert Slobins
Václav Pinta
Registrovaný uživatel
hmm k menam 1,2,6,7,12 si viem priradit nick tu na fore. ostatne neviem :?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Jano tie baby nie vo Warcrafte ale v reale 8) ;)
a Miska lol ja som mylel ze ci mas 2 metre ked vsetci vraveli aka si vysoka :P tak to ja som od teba urcite vyssi :mrgreen:
Registrovaný uživatel
oliver napsal
:mrgreen:
Misa: uplne v pohode, ja napriste zmenim design, abych nelezl Archypovi do zeli 8)


To Oliver: Image určitě měnit nemusíš, slibuji,že si tě příště již s Archypovem nespletu. :mrgreen: A dík za komplimenty,že ty budeš určitě něco potřebovat? ;)
To Patason: Pavel Gregor mi psal,že jakési jeho pet lahve z tašky budou mít asi štěňátka,...ajajaj. :D Hned jsem si jedno zamluvila. ;)
Moderátor
zatim nic nepotrebuju, neboj :) podlejzam preventivne ;)
komplimenty nic nestojej, tezko za ne neco chtit...

ale kdyz uz se teda ptas, co teda potrebuju... zapomel sem, kdo me daval sisky za scan. vim, ze ty, kacuro, myslim topa a gothic... je to mozny? priznejte se :)
Registrovaný uživatel
Tak asi jen my, bohužel nás tam asi víc nebylo nebo co. Povedu si účet tvých dlužníků, to jsem moc dobře s tím propočtem scanu nevymyslela,co. to mě mrzí,myslela jsem,že nás tam bude víc. Kdyby jsi chtěl Oli peníze na další scany dopředu jsem pro a klidně ti je zašlu na účet.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1