Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Vykupminci.cz
Numisargo

Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
myslím, že to bude spíše tím, že ne všichni členové jsou zde registrovaní ... což je samozřejmě chyba ...
Moderátor
Já jsem jeden z hříšníků. :evil: Peníze budu posílat o výkendu.
Registrovaný uživatel
pavle, slovo víkend není ve vyjmenovaných slovech ;) :D
Moderátor
Kacuro: Pokud ho promrháš tvrdou prací, tak tam může být i tvrdé "Y" :lol:
Registrovaný uživatel
pavelgregor napsal
Kacuro: Pokud ho promrháš tvrdou prací, tak tam může být i tvrdé "Y" :lol:


:mrgreen:
Administrátor
kacuro napsal
pavelgregor napsal
Kacuro: Pokud ho promrháš tvrdou prací, tak tam může být i tvrdé "Y" :lol:


:mrgreen:


Nebo kdyz vikend prolezis s hezkou babou tak muzes napsat tvrde :-). :twisted:
Moderátor
co nejvýc takovejch výkenduuu Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kterejch? Těch pracovních, nebo s tou babou????
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
Nebo kdyz vikend prolezis s hezkou babou tak muzes napsat tvrde :-). :twisted:


no myslím, že po takovém víkendu už to bude jen měkké ;)
Moderátor
kdo by rek, ze nejsme v tlacharne, ze... samozrejme s tema babama, jak jinak... je treba se zocelovat (Übung macht den Meister!), to je jasne. verim, ze po výkendu to bude jeste tvrdsi :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:shock: :oops: 8)
Registrovaný uživatel
Máme první betaverzi stránek. Prosím berte to jako nehotovou verzi, na které se ještě bude nadále pracovat a které chybí pár funkcionalit.

http://bobr-gros.hunarovi.com/
Moderátor
Dojem barevne pekny, akorat v IE kus menicka chybi (vrsek je schovany). Pismo je jak pro slepce, rozhodne zmensit... vrsek (ja tomu rikam banner) zabira i na velkem monitoru cca 1/3 mista, coz je asi nejhorsi prohresek...
Registrovaný uživatel
to Pehu;je to dobré čo sa týka písmen super nemusím používať okuliare na čítanie.
Registrovaný uživatel
graficky je to opravdu pěkné. Jen to učesat.
Registrovaný uživatel
:D Moc pěkné, jen první v pořádí panovníků Václav,není vidět úplný název, velikost písma by mohla být o trošku menší,ale určitě mi nevadí. Jinak super !
Registrovaný uživatel
Písmenka jsem trochu zmenšil, ať nemusíte moc hudrat. Optimalizace pro IE teprve bude. Do té doby používejte rozumný prohlížeč - např. FireFox ;)
Moderátor
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
oliver napsal
Obrázek vložený uživatelem


no dobrá tedy, když ne FireFox tak Operu :P , ta také zobrazuje správně
Moderátor
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Graficky je to pekny, mas pochvalu :)
Registrovaný uživatel
zdar, nemám mmoc času na podrobnější analýzu, ale na první pohled je to good ... on tu ještě někdo používá IE?? ty fole jsem myslel, že už žijeme ve 3. tisíciletí :D
Moderátor
Lidi, ja nechtel bejt sprostej, ale tyhle priblbly keci vo IE me trosku s***. Nebudu se s nikym hadat o jeho dojmu s tim co je a neni lepsi a co umi a neumi to a ono. Nebudu z pozice programatora obhajovat ani jedne ani druhej, pac prasata sou na obou stranach. Jen pro priklad tem, kteri tyhle silacky reci nechapou a ted se desi, co ze delaji spatne, ze uz nemaji nejnovejsi FireFox nebo Operu:

napr. na moje numismaticke webovy stranky chodi navstevy s nasledujicim zastoupenim prohlizecu:

MSIE 6.0 - 32.4 %
MSIE 7.0 - 29.7 %
Gecko - 29.7 %
Opera 9.x - 8.1 %

coz odpovida 60 % uzivatelu s IE !!!

a na moje chemicke, ktere jsou (s nadsazkou) navstevovany predevsim pocitacove vice gramotnymi vysokoskolaky (v realu je to tim, co maji studenti na kolejich apod.):

Gecko - 37.8 %
MSIE 6.0 - 31.1 %
MSIE 7.0 - 15.6 %
Opera 9.x - 15.6 %

coz odpovida pres 45 % uzivatelu s IE !!!

takze nevim jak pro vas, ale pro me jsou minoritni uzivatele Opery. stranky, ktere delam nove (nejsou to ty vyse zminene) se snazim optimalizovat jak pro IE tak pro FireFox... Na Firefox nenadavam, ale k jeho chvale mam HODNE daleko.

IE tady je a jeste dlouho bude a at uz je vas nazor na nej jakejkoliv (ani muj neni 100% kladnej), jeho ignorovanim a zesmesnovanim tenhle fakt nezmennite a jen bojujete s vetrnymi mlyny...
Registrovaný uživatel
:roll: Tak z toho všeho co jsi tu napsal Oli,asi nejvíc rozumím těm větrným mlýnům. :mrgreen: ;)
Registrovaný uživatel
to Oliver: neboj, já vím, jaké je zastoupení používání prohlížečů v ČR. Na mých stránkách je poměr 60% IE, 30% FireFox, 10% ostatní. A to je v Čechách používání jiných prohlížečů než IE na vysokém procentu.
Je ale pravda, že když něco píšu, tak to nejdříve testuji na FireFox (který i používám), potom na Opeře a naposledy koukám na IE. Ale i optimalizace pro IE vždy provádím a vím, že nutná. Stejný postup je i u webu pro pobočku. Optimalizace pro IE bude.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Česká numismatická společnost, virtuální pobočka PRAŽSKÉ GROŠE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1