Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna » * CHLUBÍRNA * :)

Vykupminci.cz
Numisargo

* CHLUBÍRNA * :)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prostor pro růst cen nepochybně ještě je...

https://www.coinnews.net/2021/01/22/1787-u-s-gold-coin-sets-9-36-million-world-record-in-heritage-january-2021-sale/
Registrovaný uživatel
Mimochodem tento kus se přetím vydražil za 725tis $ v roce 1976. Předpokládám, že už tenkrát byla dost přeplacená, takže je to zajímavé srovnáni kupní síly dolaru.
Registrovaný uživatel
Ten dublon se mi moc líbí, takovej naivní.
_______________
Moderátor
Na tu dobu docela primitivní... Portrét orla mi přijde jako malba děcka páté třídy,ale něco má do sebe, taky se mi líbí.. 👍😉

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Primitivní .... tato mince přišla na svět ještě před vznikem první americké mincovny, takže asi za oceánem nebyl na prérii žádný indián, který by uměl vyrýt orla .... :D
Ale dočetl jsem se, že o této minci napsal detektivní příběh Raymond Chandler se svým Phillem Marlowem (Vysoké okno).... musím si to sehnat.
Moderátor
MikyM co na ní říkáš..
Starou ojetou jsem pustil do světa a nová svěží neopotřebovaná mi včera dorazila.. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak to má být, stará pryč a nová do domu :D Je pěkná, bez rysek, hrana jen maličkosti, na to jak jsou tyto dukáty tenoučké mince ... na tento ročník móóc pěkná... pokud sedí gramáž a cena byla k dnešním cenám relevantní.... blahopřeji!
Moderátor
MikyM napsal
Tak to má být, stará pryč a nová do domu :D Je pěkná, bez rysek, hrana jen maličkosti, na to jak jsou tyto dukáty tenoučké mince ... na tento ročník móóc pěkná... pokud sedí gramáž a cena byla k dnešním cenám relevantní.... blahopřeji!


Cena byla podobná tě tvé . Kupodivu horší kousek odešel o něco dráž, ikdyž u koupi toho nové to bylo sice o ryskantním vyčkavani (vzhledem enormnimu nárůstu cen), ale nakonec trocha štěstí, rychlé rozhodnutí a bylo. V úterý vystaven na portálu ZI numismatika za rozumný peníz a pak už to šlo jako namydlený blesk, neohřal se tam možná ani hodinu... Žádné přepálené aukro, prodejců jako pelán a s jeho šílenými až nebezkymi prupovídky k těm jeho odrbancům s krví Václava jak píše :lol: :lol: .... Ty o něco lepší(i tak oklepané) tam nabízí přes 160tis.. :shock:..
Registrovaný uživatel
Norimberský toliar čo som kúpil pred Vianocami, ten orol je parádny

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Foto jsem odřiznul ,trocha lépe je vidět...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdarec
Nedávno sem získal tohoto bůra z roku 32.
Jakou by mohla mít cenu?
Na fotkách vypadá hůř jak ve skutečnosti, focený v práci...
Dik ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Česká numismatická společnost, pobočka Pražské groše
Registrovaný uživatel
Fotka je hrozná. Pokud chcete relevantní názor, musíte se příště víc snažit. I mobil jde při focení zaostřit :D Je to stříbro, odhaduji oběhový stav, žádný ražební lesk, na Aukru (tam jsou blázni, co kupují vše bez ohledu na kvalitu) byste za to pětistovku mohl dostat ...
Registrovaný uživatel
Také jsem si pořídil jednu sovičku :-)
17,2g 23,9mm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
No hurá, už tu dlouho nikdo nic neukázal :P
Registrovaný uživatel
Okurková sezóna 21, numismaticky se toho tradičně moc neděje tak přispěji jedním ne zase tak běžným kouskem který se podařilo ukořistit nečekaně na Facebooku. Begner se v prodejích objevuje opravdu zřídka ač ročník 1645 je zřejmě nejběžnější z begnerovych ražeb. Stavem lepší průměr z těch co jsem měl možnost zaregistrovat v prodejich posledních let ale když nic jiného není nedá se svítit.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jeden úlovek za rozumnou cenu, což je dneska zázrak...20h 1929 v krásném stavu za 600Kč, no nekupte to.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Paráda👍
,Akurát v tom obalu je,, prd,, vidět...

Tohle je pořádný foto,ať vidíme všechno do detailu.. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, příště se polepším.. ;)
barbar napsal
Paráda👍
,Akurát v tom obalu je,, prd,, vidět...

Tohle je pořádný foto,ať vidíme všechno do detailu.. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Snukr nezlob se, ale uznej sám, vložiš do chlubírny pěknou, zajímavou minci a my s ní díky velikosti a kvalitě fotkek v podstatě nemáme nic,pak to přeci nedává smysl..
Pokud můžeš pokus se znovu vyfotit ostřejší a větší fotky mince tak jak je máš v obalu.. 👍😉
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 29. 8. 2021, 18:45. »
Registrovaný uživatel
Takhle to je lepší....makro..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Příště napoprvé.... omlouvám se!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tohle je jiný kafe..... snukr 👍
Registrovaný uživatel
Nemůžu si pomoct, ale tahle mince, jak se tak na ni dneska večer koukám, si tuhle "chlubírnu" fakt zaslouží :-)
Je opravdu hezky zachovalá - tváře, písmo i perlovec okolo.

stříbrné grosso - Benátský dóže Reniero Zeno (1252-1268 )
sedící Kristus na trůně / dóže a Sv. Marek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Horacio napsal
Nemůžu si pomoct, ale tahle mince, jak se tak na ni dneska večer koukám, si tuhle "chlubírnu" fakt zaslouží :-)
Je opravdu hezky zachovalá - tváře, písmo i perlovec okolo.

stříbrné grosso - Benátský dóže Reniero Zeno (1252-1268 )
sedící Kristus na trůně / dóže a Sv. Marek

Obrázky:
Opraavdu krasny kousek :-)
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Po delší době trochu oživím chlubírnu. Už ani nepamatuji, kdy mi nějaká současná mince nebo medaile udělala takovou radost jako tato. Krásný motiv a lahůdka pro milovníky Tater. Je to stříbro 20g, 34mm, b.l. 2021, Kremnica.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... > »

Sběratel.com » Chlubírna » * CHLUBÍRNA * :)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1