Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Chlubírna Československo 1945-92

Vykupminci.cz
Numisargo

Chlubírna Československo 1945-92

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Autor Příspěvek
Moderátor
Dlouho se tady nic nového neobjevilo, tak alespoň drobnost z mojí sbírky:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
drobnost a aka nahoda a rovno z Ostravy :-), mimochodom tiez sa o tej znamocke dost popisalo...
Registrovaný uživatel
Dnes mě přišla pěkná FDC tak se musím pochlubit.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dneska mi přišla potěcha :) A329/330 **

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
P.
Moderátor
no exilove harceky tie vedia potesim, mam len Londynsky...
_______________
Moderátor
babygulka napsal
no exilove harceky tie vedia potesim, mam len Londynsky...


V žiadnom prípade to neberte ako rýpanie, ale nedá mi neopýtať sa, čo vidí veľka väčšina z Vás v tých exilových hárčekoch? Čítal som o tom a všetko to bolo podľa zdrojov robené iba na biznis. Všetky tie typy farby pretlače odtiene... atď.
Registrovaný uživatel
Mě osobně se prostě líbí a tím že sbírám čsr I kde je aršík A329/330 tak tento a doufám že i další budou k němu do sbírky. Navíc byl za pěkné peníze ....;)

P.
_______________
P.
Moderátor
Samozrejme beriem, každému z nás sa niečo páči.
Moderátor
Záleží na tom, co si kdo představí pod pojmem byznys. Na aršíku je uvedeno, že prodejní cena je 25 Franků ve prospěch obce Lidice. Proti takovému profitu já osobně nic nemám.
Moderátor
tak tak, mne sa harcek paci po ryteckej stranke... mam len Londynsky ako som pisal, ostatne nemam, mohol som ich kupit ale...
_______________
Moderátor
Sice to je rok 1944, ale Československo, takže to snad až tolik vadit nebude. V podstatě taková hloupost (pro mnohé), ale ty konkrétní známky jsou dost zajímavé. Celá obálka se mi nevleze do skeneru.
A taky už tu dlouho nic nebylo. 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
hlupost? je to Chust...
_______________
Moderátor
A dyť já vím, že je to Chust!! :D Ale zajímavé jsou dvě různé modré (50 fill - hal) známky. Obě patří mezi ty "lepší". Žel bohu, víc podobných dopisů (s Chustem) nemám, nepodařilo se mi získat (zaplatit).
Registrovaný uživatel
Taky tedy něco přidám ze svého soudku :).

První je Londýnský aršík B (*)

Druhý je další z Bruselu A329/330 (*) na podporu Lidic

P.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
P.
Moderátor
Mě tyhle aršíky nikdy nějak moc nebraly. Přijde mi, že je jich nějak moc, na to jak jsou drahé. Např. na Aukru jsou v nabídce imrvére...
Moderátor
Wjem napsal
Mě tyhle aršíky nikdy nějak moc nebraly. Přijde mi, že je jich nějak moc, na to jak jsou drahé. Např. na Aukru jsou v nabídce imrvére...

Chust je přeci jen zajímavější! Že? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Naštěstí je nemám z A. Je pravda, že tyhle byli levněší než tam. Mně se líbí ;).
_______________
P.
Moderátor
londynsky mam ale tie ostatne ma netahaju su len zbytocne drahe, vid aukcie Majer, Klim, Burda, Aukro...
_______________
Moderátor
SakoMDKcz napsal
Naštěstí je nemám z A. Je pravda, že tyhle byli levněší než tam. Mně se líbí ;).


Aby nebyla mejlka. Já si nemyslím, že ty na A či na jiných aukcích jsou padělky. Pouze mi přijde, že těch aršíků tenkrát v exilu "nasekali" mraky a jejich cena je "nezaslouženě" vyšponovaná nahoru.

Aneb není nad to, když jsou aršíky důsledně číslovány a jejich počty přesně evidovány. I proto mám tak v oblibě ty ze Španělska, kde to přesné aršíkové číslování "vynalezli".
Registrovaný uživatel
Trocha letadel ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
P.
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, rada navštevujem tieto stránky a veĺa som sa naučila. Zbieram pohľadnice, ale vďaka tu získaným nfiormáciam som si začala viac všímať aj známky. Ziskala som cenné rady a chcem sa všetkým poďakovať. Zároveň prosím o radu, čo je to za známka na pohľadnici, v katalógu som ju nenašla a na pohľadnici som sa s ňou stretla prvý krát. Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Známka je z 15.6. 1975 s levým kuponem Československá spartakiáda
Moderátor
Pouze ji někdo ještě ve volných chvílích vybarvil, aby byla trochu pestřejší ;).
Registrovaný uživatel
Vďaka. Pravda je, vôbec ma to nenapadlo,-)))
Registrovaný uživatel
mám Košický aršík. Zlomená tlapa i zářez v ocase lva je tam také. Ale co s tím? Je na to nějaká finanční nabídka?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Chlubírna Československo 1945-92

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1