Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Chyboražba na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

Chyboražba na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Možná to tady už bylo, v tom případě se omlouvám, ale zaujala mě hlavně výše příhozů - co tomu říkáte?

http://www.aukro.cz/item210165569_2_kcs_1948_chyborazba.html
Registrovaný uživatel
ano to už se tu někde řešilo :)
Moderátor
Ano, už jsem to našel, ale co říkáte té ceně?
Registrovaný uživatel
cena je opravdu šílená, myslím, že to sběratelé novodobějších mincí s těma "raritama" přehání. za chvíli se na aukru objeví desítky obyč mincí, které budou mít částečně obroušenou hranu a kdoví jaké jiné "vylepšeninky", ale když jsou lidi tak blbí a kupují to, jejich problém ...
Registrovaný uživatel
Netuším kolik za to chtěl původně, ale ta cena je přestřelená... na to že je to jenom nějaká obroušená hranka, já bych za to nedal ani těh 5 korun co ta mince běžně stojí... v kilogramech takových mincí se dá nalézt různých nedoražků asi víc než je zdrávo.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Nevím, někdy nechápu jak a čím někdy ti kupující uvažují, pokud nejsou fingovaní...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
možná budou nějaké skvrny na slunci, že ty lidi tak blázní ...
Registrovaný uživatel
Spíš skvrny na mozku :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Už som vám tu spomínal že som pracoval tri roky ako ošetrovateľ na psychiatrii? Takých čo prihadzujú na tejto aukcii sme mali plné sieťové postele :)
Registrovaný uživatel
Archypov: to záleží na tom, na jaké straně té síťové postele jsi byl, ono totiž z obou stran koukáš přes síť ;)
Moderátor
:)
Moderátor
no, nejaké tie dvojkorunky ešte mám a idem na to: brúsiť, deformovať, ničiť,atď ...a kšeft je na svete...
Registrovaný uživatel
no to bych mohl začít prodávat i ty kopané drobáky, co jich mám plné zavařovací sklenice ... ze země je každý drobák rarita :D
Moderátor
a nedajú sa vymeniť v banke??? :D
Registrovaný uživatel
já ani nevím, většinou jde o socany a první rep. ty už nejspíš neberou :( což je možná škoda, protože by to byl celkem balík :)
Moderátor
ale ako sme sa bavili, bol by problém ich vyčistiť a také, v nálezovom stave by ich nebrali..
Registrovaný uživatel
podle mě, když už, tak by museli vzít i v nálezovém polo-rozpadlém stavu. peníze jsou přeci jen náhražka a stát musí mít odpovídající hodnotu oběživa uloženou ve zlatě atd. o současné peněžnictví se nezajímám, ale myslí, že to tak nějak bude
Moderátor
tak nejak to bývalo, robbie má na svojich stránkach o tomto článok...ale nebolo by to zlé, keby ti všetky mince vymenili za kusisko zlatiska... :lol:
Registrovaný uživatel
no tak na zlatý zub by toho snad bylo dost :)
Registrovaný uživatel
Mno jo, zlatem už se penízky dávno nekryjí :) Už jsou kryty jen aktivy ČNB.

Viz. http://coins.blog.cz/0705/cim-je-kryta-mena-cr
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
tak to žádný zlatý zub nebude :)
Moderátor
kacuro: nejaké aktíva ČNB ťa nelákajú?... ;)
Registrovaný uživatel
facctory: s aktivama v hubě nic nerozkoušu :)
Moderátor
no predpokladám že ešte ten erárny chrup nepotrebuješ......alebo myslíš do budúcna??
Registrovaný uživatel
:D no bohužel už mi dva zuby chybí ;) chtěl jsem pěkně házet blejskavá prasátka a zase prd :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Chyboražba na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1