Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové mince » Chyborazby,varianty,zmätky,kiksy,proste všetko a na všetkých(celosvetovo) minciach.

Vykupminci.cz
Numisargo

Chyborazby,varianty,zmätky,kiksy,proste všetko a na všetkých(celosvetovo) minciach.

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
PROSÍM O NÁZOR NA DATUM NA 100 LÍRA MINCI. LIDSKÁ BLBOST , NEBO CHYBA . DÍKY

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Vypada to jako naletovane. Jaky kov je nalitek - stejny jako mince nebo nejaky mekky? Vlozte prosim foto cele mince.
Registrovaný uživatel
Ten nálitek je evidentně pozdější neb poslední číslo letopočtu je pod ním vyraženo.
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
MOC SE OMLOUVÁM ,MINCI JSEM NECHAL V PRÁCI , POŠLU JEŠTĚ NĚJAKÉ ULOŽENÉ FOTO MINCE , MINCE JE I DEFORMOVANÁ U LETOPOČTU , TAK TO SI ZASE NĚKDO HRÁL . MOOOC DÍKY ZA ODPOVĚĎ

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
JEŠTĚ FOTO

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jsou to uhozy (prohlubně) nebo nalitky? Podle deformovaneho okraje mince spis uhozy. Zajimalo by me foto 2. strany mince, zda je tam nejaka deformace.
Registrovaný uživatel
JSOU TO PROHLUBNĚ, NA DRUHÉ STRANĚ MINCE JE TAKÉ POŠKOZENÍ , VIZ ŠPATNÉ FOTO , (minci mám stále v práci , fotila kolegyně,

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
5

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ccigg napsal
JSOU TO PROHLUBNĚ, NA DRUHÉ STRANĚ MINCE JE TAKÉ POŠKOZENÍ


Pak je to tedy mince dodatecne poskozena (snaha udelat dirku?).
Registrovaný uživatel
děkuji za Váš čas a názory. Na dírku moc devastace přední strany , kdo ví , ale také se přikláním k dodatečnému poškození. díky
Registrovaný uživatel
Měla ta 2 na 10 pfennigu z roku 1968 mincovna G nějaký význam, nebo si někdo pouze hrál?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
beem: nekdo si hral.
U nasledujici mince si taky nekdo hral, ale melo to vyznam:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o radu.
Mám minci "1 Kreuzer 1851 A" a je na ní vidět, teda podle mě "počátek" prasklého razidla. Myslíte že se touto chybkou, zvýší její tržní hodnota? Popř. o jaké zvýšení tržní hodnoty by mohlo jít? Děkuji MV.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Valdaxxx napsal
Dobrý den, prosím o radu.
Mám minci "1 Kreuzer 1851 A" a je na ní vidět, teda podle mě "počátek" prasklého razidla. Myslíte že se touto chybkou, zvýší její tržní hodnota? Popř. o jaké zvýšení tržní hodnoty by mohlo jít? Děkuji MV.

Ano, je to praskle razidlo - u teto velmi bezne mince velmi casta vada.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,mám pár eurominci s chyborazbou,je tady někdo, kdo by mi s tím pomohl??? Díky Sandra
Registrovaný uživatel
Black widows napsal
Dobrý den,mám pár eurominci s chyborazbou,je tady někdo, kdo by mi s tím pomohl??? Díky Sandra

Samozrejme. Daj sem pár fotiek a uvidíme.
-s-
Registrovaný uživatel
V inej téme sa riešila prípadná cena 1 franc France 1942.
Tak som po rokoch vyhľadal svoje mince. Žiadne prekvapenie, obyčajné F mince.
Ale na jednu zvláštnu som narazil. Takže. Čo to podľa vás je? Minca vyžraná nejakou chémiou, plus zásah kutila?
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ja tvrdím, že je to vadný strižok.
Pokračovanie zajtra, ak bude záujem. Teraz jesť a spať.. :P
-s-
Moderátor
stani: jaka je vaha?
Registrovaný uživatel
Neviem. Včera som ju " znovuobjavil." Bral som to ako poškodenú mincu, už roky. Lepšie som sa pozrel na zásah kutila a podľa mňa to nie je kutil. V minci je nejaká dutina, myslím si. V hladkej ploche nie, tam je diera akú vidíte, bez výstupku na druhej strane, ale na kúsku obvodu mince, v hrane, dutina je. Tam si s tým úder razidiel poradil a hranu uzavrel tak, ako vedel. Všimnite si tú ihlu, nevidieť ju celú, je tam kúsok kovu. To by kutil nedokázal.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Myslím,že vada střížku.
Moderátor
bertik-b1 napsal
Myslím,že vada střížku.

Muze byt, ale cela ta mince je divna, takova poleptana, tak bych nevylucoval nejakou chemii, proto jsem se ptal na vahu. Ale je to nikl, to by mel byt odolny kov.
Registrovaný uživatel
Tiež si myslím. Ten matný vzhľad, myslím foto vyššie, by mohla byť chémia... Alebo?
Na tejto fotke je minca "normálna."
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
numismat napsal
bertik-b1 napsal
Myslím,že vada střížku.

Muze byt, ale cela ta mince je divna, takova poleptana, tak bych nevylucoval nejakou chemii, proto jsem se ptal na vahu. Ale je to nikl, to by mel byt odolny kov.

No veď áno. Na základe tej poleptanosti som o vade strižka ani neuvažoval. Takých všelijakých vyžratých mincí mám dosť. Aj keď, ako sa dá "vyžrať" takáto čiara, prasklina, či čo by to mohlo byť..?
A bez obáv. Nelietam vo hviezdach, len mi to príde zaujímavé. ;)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 >

Sběratel.com » Světové mince » Chyborazby,varianty,zmätky,kiksy,proste všetko a na všetkých(celosvetovo) minciach.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1