Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » CHYBOTISK - 1000 KČ 2008 - J 22 871 333 - vodotisk a rozpité údaje

Vykupminci.cz
Numisargo

CHYBOTISK - 1000 KČ 2008 - J 22 871 333 - vodotisk a rozpité údaje

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
To je hezký :-D Dát platnou bankovku pod nominál není moc chytré :-D
Registrovaný uživatel
Fidzi: No ale ještě poštovné. cca 50 Kč... Kupující zisk 40 Kč. A prodávající prodělal tak 120 Kč, když započítáme i provizi aukru.
Moderátor
Petr3 napsal
Fidzi: No ale ještě poštovné. cca 50 Kč... Kupující zisk 40 Kč. A prodávající prodělal tak 120 Kč, když započítáme i provizi aukru.

Takhle to dopadne, kdyz si prodejce aukci od koruny neosetri vlastnimi prihozy, jak to mnoho z nich dela.
Registrovaný uživatel
Na e-Bay nebo Delcampe jsem už párkrát koupil české bankovky pod nominál...chce to mít oči otevřené :-)
Registrovaný uživatel
Ahoj všem, rád bych použil příhodnější téma, např. "České bankovky", protože můj další dotaz se opět netýká pouze tisícikoruny jak je v nadpisu. Ale v tématu "České bankovky" jsem si všimnul přes měsíc nezodpovězeného dotazu, tak tedy raději opět využiju sledované téma a umístím dotaz sem. Jestli si myslíte, že jsem moc hnidopich, tak prosím o zpětnou vazbu. Jestli si naopak myslíte, že bych měl dbát bezvýhradně na zařazování mých dotazů do správných témat, tak taky prosím o zpětnou vazbu :-D Chtěl bych se zeptat na váš názor na nabídky bankovek po sobě jdoucích. Tzv. postupky. Na aukru zrovna jedna taková aukce probíhá. Měla skončit dnes kolem 17. hodiny a stále běží, tudíž byla asi prodloužena, protože nikdo nepřihodil. https://aukro.cz/top-serie-10x-2000-kc-unc-6963986339 Moje hlavní otázka tedy zní: Dá se to považovat za raritu? Nebo se zadaří najít postupku například při každém pátém výběru z bankomatu? Díky všem za jakékoliv reakce
Registrovaný uživatel
Nie. Áno.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Oprava: díky všem za jakékoliv srozumitelné a jasné reakce :-D
Registrovaný uživatel
Fidzi: Ale asi chápu. Rarita ne. Každý pátý výběr ano?
Moderátor
Petr3 napsal
Fidzi: Ale asi chápu. Rarita ne. Každý pátý výběr ano?

Presne tak.
Taky je treba si uvedomit, ze balicky novych bankovek jdou z CNB do komercnich bank, takze pro pokladni neni problem takovou postupku ziskat. Jo to ovsem tak bezne, ze se to nevyplati nikomu delat...
Registrovaný uživatel
numismat: No já právě včera vybral postupku 5 x 2000 Kč a plánoval jsem to nabídnout s tím, že počkám jak dopadne těch 10 x 2000 Kč viz výše. Pak mu to skončilo, prodloužil, pak čtu tady vaše názory a zkušenosti a tak si říkám, že na to kašlu
Registrovaný uživatel
postupky jsou naprosto bezne, kdo pouziva casteji bankomat, muze toho mit vagon ...
Registrovaný uživatel
Zdravím měl bych dotaz jak vznikne taková bankovka. ?
Pravý horní růžek kousek chybí
Dnes vytažená z bankomatu děkuji za odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
rozrezava se treba 100 archu najednou, muze to nekde lehce ujet ...
Registrovaný uživatel
Takže běžná věc v klidu ji můžu poslat do oběhu.
jirka72 napsal
rozrezava se treba 100 archu najednou, muze to nekde lehce ujet ...
Registrovaný uživatel
ano
Registrovaný uživatel
Tú bankovku mohol ktokoľvek odstrihnúť doma nožničkami. Preto takýto chybný strih nemá žiadnu hodnotu aj keby tam chýbal celý centimeter bankovky a bol by to originál z tlačiarne...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny. Co to má Ema ve vlasech? Je tento chybotisk sběratelsky zajímavý? Viz další příspěvek. Díky za odpovědi
Registrovaný uživatel
...fotky, viz příspěvek výše

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Asi tam kapla barva ... sberatelsky bych rekl velice malo zajimave
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 19. 2. 2021, 16:32. »
Registrovaný uživatel
Som ten mušinec musel hľadať 5 minút. Zberateľsky nezaujímavé.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Naše papírová platidla » CHYBOTISK - 1000 KČ 2008 - J 22 871 333 - vodotisk a rozpité údaje

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1