Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Číslovače na 50 Kčs 1964

Vykupminci.cz
Numisargo

Číslovače na 50 Kčs 1964

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Omlouvám se , to vypadá na černý puntík. akže vidím, že ropzpští se zužuje, to je dobře, u této série to bylo dost nejasné.
Registrovaný uživatel
Jsem z toho teď trochu jelen. G 31 číslo 815833, Grafotechna. Pomůže to?
Registrovaný uživatel
majkl - pomôže. Zúži to rozpätie možnej zmeny číslovačov.
Acme príspevok č. 8 v tejto téme priebežne aktualizuje. Takže tam je vidieť, čo je momentálne zaujímavé (ktoré série a kontr. čísla).
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 1. 7. 2011, 19:46. »
Registrovaný uživatel
Objevil jsem R91 025218, co na ni Brett? :shock:
Registrovaný uživatel
mischel - tá je dobrá. Je v tom rozmedzí, čo nás zaujíma. Skús určiť číslovač, alebo mi pošli scan.
Registrovaný uživatel
Musíš vydržet do zítra, pošlu ji mailem.
Moderátor
tráva > kurňa zastav se a přečti si (ať už v Bajerovi nebo ZDE, kam to píšeme PRAVIDELNĚ pomalu týden co týden), jak je to se sériemi, archy a kontrolními čísli (!!!!!!!). to už fakt nevím, jestli myslíš jako legraci nebo vážně :/
Moderátor
jsem přijel z dovolený a už se tady musim rozčilovat :)

jhkr a ostatní - vám díky, že čtete, víte a svými čísly a scany "zužujete"
Moderátor
mischel, Brett, majkl > tak už jsme se dostali u stovek a padesátky v rozpětí, kde je překlopení pod 200t kusů - myslím, že to je dost dobrá zpráva a že se to ještě zúží - jsem zvědavý na tu mschelovu R91 ;-)

teď ještě nějak dopilovat a zúžit tu 10/60 (tam ještě pokulháváme ;-) )
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
mischel, Brett, majkl > tak už jsme se dostali u stovek a padesátky v rozpětí, kde je překlopení pod 200t kusů - myslím, že to je dost dobrá zpráva a že se to ještě zúží - jsem zvědavý na tu mschelovu R91 ;-)

teď ještě nějak dopilovat a zúžit tu 10/60 (tam ještě pokulháváme ;-) )


Posílal jsem ji Brettovi, tak snad ji máte? :shock: Bohužel není moje! :'(
Registrovaný uživatel
Tú mischelovu R91 025218 som určil ako 1c.
Registrovaný uživatel
Brett napsal
Tú mischelovu R91 025218 som určil ako 1c.


Možná ji koupím, uvidím! ;)
Registrovaný uživatel
Sme sa pohli zasa ďalej pri s. R 100/1961 a dostali sme neznáme zozpätie pod hranicu 100.000 a momentálne to je cca 98.000 sér. čísel čo je už myslím zaujímavé.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
tráva > kurňa zastav se a přečti si (ať už v Bajerovi nebo ZDE, kam to píšeme PRAVIDELNĚ pomalu týden co týden), jak je to se sériemi, archy a kontrolními čísli (!!!!!!!). to už fakt nevím, jestli myslíš jako legraci nebo vážně :/

Zdravím Acme.
Minulý týden jsem byl silně přetažen, takže se omlouvám. Dodělával jsem nedodělky, abych mohl na týden vypadnout na dovolenku, vše jsem psal vespěchu. Snad se to už teď sklidní, snad se polepším.
Jinak pochvala všem přispívajícím za zůžení rozsahů číslovače na té 50 Kčs , blíži se to k cíli.
Registrovaný uživatel
U té stovečky je to taky pěkné, myslím, že nové poznatky budem s přesnosti zachvíli poznamenat.
Moderátor
Obrázek vložený uživatelem

číslovač 1a (a už jsme i tady pod hranicí 200 tisíc kusů rozmezí číslovače)
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/show_item.php?item=1730767829&msg=E-mail+byl+%C3%BAsp%C4%9B%C5%A1n%C4%9B+odesl%C3%A1n
Moderátor
Wogoo11 napsal
http://aukro.cz/show_item.php?item=1730767829&msg=E-mail+byl+%C3%BAsp%C4%9B%C5%A1n%C4%9B+odesl%C3%A1n


taky už jsem na ní koukal, ale je to blbě vyfocený, tak proměřování chvíli trvalo - je to ta novější varianta (tak aspoň kousek snížení), doplňuji do tabulky.
Registrovaný uživatel
Wogoo11 - vďaka. Fotka je síce biedna, ale pomôže :-)
Registrovaný uživatel
Bohužel je bídná i bankovka
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/50-korun-g22-283-956-i1766359636.html
Registrovaný uživatel
Rolf - teší ma, že po dlhom čase niekto prejavil snahu posunúť sa ďalej v tejto oblasti, ale žial tá 50-tka z odkazu je mimo rozpätia, ktoré nás zaujíma. Je síce z "I. archu" ale má kontrolné číslo menšie ako 467911, takže je určite s číslovačom 1a. To čo nás momentálne zaujíma je uvedené v príspevku č. 8 tohto vlákna, ktorý Acme priebežne aktualizuje.
Registrovaný uživatel
To já vím, že je hluboko v číslovači 1a. Jen jsem ji chtěl ukázat, že se cena drží při zemi a dá se sehnat. Člověk by předpokládal bitvu.
Registrovaný uživatel
Ja som predpokladal tiež vyšší záujem o 100/1961 s.R "IV. arch" a tiež sa predáva za bežné ceny a cenový rozdiel oproti "I. - III. archu" nie je žiaden ... Proste to nie je momentálne moderné rozlišovať. Dnes sú moderné rôzne chýbajúce dĺžne, bodky a podobne. Ak tieto číslovače u s.X 10/60, s.R 100/61 a s.G 50/64 nerozlišuje Bajer ...
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 24. 8. 2011, 18:15. »
Moderátor
http://aukro.cz/50-kcs-2-kusy-i1804261088.html

G21 468417 - podle mě 1a (zapíšu do tabulky) - co ostatní na to?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Číslovače na 50 Kčs 1964

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1