Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Černá listina » Členovia, zrelí na blokovanie

Vykupminci.cz
Numisargo

Členovia, zrelí na blokovanie

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Citovat
a "buzna v piči".
:roll: :shock: :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Prišiel som o veľa ? ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ále, nějaky podělany člen si založil další účet, aby se vyjádřil:
buzna v piči napsal
musíš se tu vole víc angažovat a stát se moderátorem a pak si můžeš mazat co se ti zlíbí a né tady škemrat
Registrovaný uživatel
hlavne vec je ta ze "buzna v piči" je zenska a "Waluigi" je muz.
Na muj nazor se spoleha ma intuitivni logika.
Taky predpokladam ze "buzna v piči" je z Ukrajiny.
« Poslední úpravu provedl(a) Dento v 4. 7. 2012, 11:51. »
Moderátor
Dento napsal
hlavne vec je ta ze "buzna v piči" je zenska a "Waluigi" je muz.
Na muj nazor se spoleha ma intuitivni logika.


Dento hlavne je, že napr. "babygulka" je chlap ako hora z východného Slovenska, a prezývku má tiež ženského rodu..... Toľko o intuícii.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
buzna v piči je určitě ženská :lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
ne ne, to o nicku nic nerekl, ale o tou vete.
Tak se skladaji vetu jen ukrajinske uklizecky.
Registrovaný uživatel
Mě se přístup líbí, není podělaná/ý kvůli hobitům. A hlavně nění ovčan, jako 99% tady a nepřikyvuje diktatůrám, co tady vytvořili pravě ti hobiti tvářící se jako hopliti, káámoo.
Moderátor
Jakym diktaturam? To, ze tady muzes chrlit hromady prispevku naprosto o nicem a pritom jsi nebyl uz 100x zablokovany za trolling, urazky ad., jak by se to stalo na vetsine diskusnich for, naopak svedci o tom, ze je to tady dost svobodomyslne..
Registrovaný uživatel
Waluigi můžu se zeptat co to znamená ten ovčan? Už jsi to dříve psal ale myslel jsem že šlo o překlep, ale ono to asi něco znamená. :)
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Registrovaný uživatel
myslim ze je to jako obcan a jeste ovce.) neb nemecky ovcak
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Jakym diktaturam? To, ze tady muzes chrlit hromady prispevku naprosto o nicem a pritom jsi nebyl uz 100x zablokovany za trolling, urazky ad., jak by se to stalo na vetsine diskusnich for, naopak svedci o tom, ze je to tady dost svobodomyslne..


Nikdy by jsem se nedostal do sporů s moderátory, kdyby dokázali uznat mýlku a nééé, že najednou zmizí celá stránka diskuse :x :x :x Nevím, který z hobitů to dělá, jen tuším, ale podle mě (a to tu píšu už delší dobu) je do zhovadilost a ubohost největšího kalibru. V případě zablokování to svědší jen a pouze o jejich svědomí ;)

Dento napsal již dříve svůj názor na zdejší vedení, ale jak tak sleduju jste ho spacifikovali a on radši drží krok, toho je mi líto :evil:
« Poslední úpravu provedl(a) Zablokován v 4. 7. 2012, 12:25. »
Moderátor
Nemecky ovcak je pes :) Tady jde o pojmenovani obcana, ktery nema svuj nazor a jde jako ovce za tim, kdo mu co nakuka.
Registrovaný uživatel
Já jsem si myslel že bude myslet OVCI (tedy že se chováme jako ovce), ale raději jsem se zeptal.
Hold dneska ti teenageri mají jiný slovník :mrgreen: :lol:
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Registrovaný uživatel
Všici byste měli být moderátory! ;)
Moderátor
Waluigi napsal
Nikdy by jsem se nedostal do sporů s moderátory, kdyby dokázali uznat mýlku a nééé, že najednou zmizí celá stránka diskuse :x :x :x Nevím, který z hobitů to dělá, jen tuším, ale podle mě (a to tu píšu už delší dobu) je do zhovadilost a ubohost největšího kalibru. V případě zablokování to svědší jen a pouze o jejich svědomí ;)

Jiste, vsichni jsou blazni, jen ty jsi letadlo.
Zhovadilost je podle meho nazoru zahlcovat diskusi off topic prispevky, trollingem, spatnymi radami, provokacemi ad. Skoro nikde by ti tohle neproslo ani jeden den.
A Denta si laskave do ust neber, tam jde o jiny problem, takze nelzi.
Me je treba lito, ze za celou dobu tveho pusobeni na sberateli jsem nevidel nic, cim bys tady (v pozitivnim slova smyslu) prispel.
Registrovaný uživatel
Podle napsaneho mam dojem ze Waluigi je jako nas rusky Dzigurda.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Za svými metodami ohledně čištění mincí si stojím, ale nechápu proč vytahuješ něco, co se na fóru neohřálo ani pár sekund, nýbrž hobiti byli v ráži, už z problému co je vlastně avers. Vše bez milosti smazali, holt když se někomu nezadaří, tak to radši všeeechno smaže. A tady započal problém se mnou. MĚ se nelíbí zacházení s příspěvky a NEMĚL by moderátor mazat příspěvky, které odpovídají pravidlům jen proto, že se zmýlil. Je mi toho hobita vážně líto. Proto myslím, že když mě zablokujete, tak to bude každému jedno, protože ti, co při té původní diskusi byli přítomni, tak jsou právě těmi ovčany :x :x :x
« Poslední úpravu provedl(a) Zablokován v 4. 7. 2012, 12:39. »
Moderátor
Tve metody ohledne cisteni minci jsou uplne mimo, jak potvrdili vsichni, kteri mince aspon jednou cistili. Nevim co vsechno ti smazali, ale ja byt na miste moderatora bych ti smazal nektere prispevky, ktere nechali a to jsem pomerne tolerantni clovek.
Co si takhle jednou zkusit pripustit, ze se muzes plest treba ty a to, ze na tebe maji vsichni podobny nazor, nemusi byt spiknuti nebo ovcanstvi, jak tomu rikas?
Registrovaný uživatel
Žádám o prošetření komu patří IP uživatele "buzna v píči", protože ten kdo to napsal a snaží se tím tedy vyvolat myšlenku, že mám více účtů, tak tomu rozbiju držku, to tu klidně takhle napíšu, protože nasrat mě na začátku hlavních práznin je skvělá věc, jak si naplánovat, kdy si k němu zajedu :shock: :shock: :shock: :shock:
Registrovaný uživatel
pane Waluigi, ne zlobte se, mozne ze te prispevky byli vulgarny nebo ponizujici anebo zlomyslny?
Pisem na tomto foru nesmysly a nikdo nic nemaze. Obratte se k sve vnitrne strance, mozne ze pochopite proc tak bylo udelano.
Registrovaný uživatel
Citovat
Obratte se k sve vnitrne strance, mozne ze pochopite proc tak bylo udelano.


Ty si nějaký fanatik? Mám si svinit svědomí, proč se mě někdo snaží zbavit? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Registrovaný uživatel
Waluigi(#92 13:38 )
Více uživatelů se nezávisle výjádřilo, že ze své praxe a letitých zkušeností s mincemi i jejich čistěním je navrhovaná metoda zcela nesmyslná a případným nezkušeným nováčkům minci akorát v případě použití zničí, proto byla smazána!
Tvé způsoby vystupování na zdejších fórech v poslední době si každý může prohlédnou např. na mincovních fórech Chlubírna, určování mincí od r.1600, a dalších fórech kdy cca od 30.6. jsi opakovaně provokoval(a dále provokuje) uživatele a i míra slušnosti byla myslím nejednou překročena. Posledních několik dní je tam cíleně ponecháno(ač bych je jinak smazal, ale po obviňování, že moderátoři mažou co nemají to bylo ponecháno, ať každý ví o čem je řeč). Nepleť si také demokracii a anarchii. :roll:

Tímto zde žádám, aby Zdenek Jindra jako admin zvážil blokaci uživatele "Waluigi" či jiné změny a omezení při jeho fungování na zdejších fórech, neboť se nezdá, že by "pochopil", jak zde většina běžných uživazelů i moderátorů funguje a chová se(ač někdo někdy přestřelí, srovná se to většinou samo nejčastěji bez zásahů). :| :evil:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 4. 7. 2012, 13:07. »
Registrovaný uživatel
Takže ty si ten vejlupek, co mazal moje příspěvky a ponechal konce diskusí? Tak tím, myslím, že je vše vyřešeno a dále prosím o prošetření komu patří účet "buzna v píči". Děkuji.
Registrovaný uživatel
Žádám o blokaci Dracka za důvodné podezření vytvoření účtu přisuzujícímu mě.
Registrovaný uživatel
ne nejsem fanatik. To rekam protoze jste pisete do verejneho predmetu, a proto nemuze byt otazka proc ja ale proc ostatni. Zde pisete pro ostatni, musite dat svuj pozor na ostatnich ne jen o sebe.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Černá listina » Členovia, zrelí na blokovanie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1