Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Co je na tom tak zvláštního?

Vykupminci.cz
Numisargo

Co je na tom tak zvláštního?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/item207745483_prodam_10_kc.html

Docela by mě zajímalo co je na téhle minci tak zvláštního....že jí označuje jako RRR. Možná, že linka procházející "Kč" je výraznější.
Registrovaný uživatel
Teď jsem si všiml mám dvě ruce a na každé pět prstů. Myslíte, že je to normální ? Nebo jsem RRRRR
Ne fakt má jen 50,- Kč dopravu a 2.000,- za čtvereček na střeše tak to asi nebude žádný podvodník.
Registrovaný uživatel
Ja mam uplne stejnou v RL, kolik myslite ze ma, aspon 50000? :D

Neodolal jsem a dotycnemu jsem napsal, ze jestli mi dokaze ze je opravu RRR, tak ji od nej koupim, tak jsem zvedavej co odepise :)
Registrovaný uživatel
rihav napsal
Neodolal jsem a dotycnemu jsem napsal, ze jestli mi dokaze ze je opravu RRR, tak ji od nej koupim, tak jsem zvedavej co odepise :)


Tak to byl fofr :

Dobrý den,zítra zašlu foto s lepším rozlišením.mince má označení pod 10,a celkově je více vyražena,jinak každá má označení vedle 10.s Pozdravem Hepner Z.

Booooze muj... :D
Registrovaný uživatel
for rihav: Taky jsem dotyčnému psal a poslal mi naprosto stejnou odpověď.

for vladik: Myslim, že to bude nějaká vzácnost... mít na každé ruce 5 prstů :D :D :D
Moderátor
Zvlastni je asi jen prodejce, uz jeho napadite nazvy aukci "PRODAM". Divim se, ze s nim ztracite cas... Tohle neni ani pokus o prodej, spis se tim bavi, ze se ho ptate...
Administrátor
Pokus o prodej to bude az mu nekdo sedne na lep. Boze muj....
Administrátor
Chlapi jinak doufam, ze az bude hotova ta moje aukce vyhradne pro sberatele tak mi takovyto zmetkove a podvodnici pomuzete nekompromisne mazat a hlidat....
Registrovaný uživatel
Tak jsem borcovi napsal:

Zdravím,

mám několik takových desetikorun, mám známého v mincovně... Koupil by jste je ode mne za dobrou cenu 1500,- Kč za kus ? Je to výhodné vzhledem k uváděné ceně...

S pozdravem

R

:D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
vladik napsal
Teď jsem si všiml mám dvě ruce a na každé pět prstů. Myslíte, že je to normální ? Nebo jsem RRRRR
Ne fakt má jen 50,- Kč dopravu a 2.000,- za čtvereček na střeše tak to asi nebude žádný podvodník.


Já bych řekl, že budeš spíš "U" jako unikát :) :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
I tak mě nikdo nekoupí :'( :D
Registrovaný uživatel
vladik napsal
I tak mě nikdo nekoupí :'( :D


Když se dáš na aukru od jedné koruny... :lol: :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Numismatika aukce » Co je na tom tak zvláštního?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1