Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Čo máme nové ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Čo máme nové ?

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 117 118 119 120 121 122 123 124 125 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Koiko Tomio napsal
- koukám, že se daří, co ?? já mám zatím 2 kousky :(
podchycené kousky - G79, G80, G92, G93, G94, M02 a nově tedy B7 a B74

Tady máš další sérii, bohužel série X byla ukradená, což je velká ztráta nejen pro mě, ale i pro kupce! :evil:
Podchycených kusů mám cca 55!!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

to jdeš po nich cíleně, nebo na ně prostě narazíš ??? Já tedy na ně narážím jen zde na webu ... :(
Máš vypracovanou tabulku se sériama ?
Registrovaný uživatel
Na jediné sérii, jsem nezaznamenal ani běžný kolek, na tož bílý! O kterou jde, to si musí zjistit sběratelé sami! ;)

Pánové, nic osobního v tom nehledám, sám mám zkušenost se státníma institucemi (ČNB a STC) jen negativní při přípravě knihy, naštěstí se najdou sběratelé, kteří tyto instituce strkají do kapsy!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Je třeba opravdu hledat. Sem tam se objeví na nějakých aukcích nebo webech. Většinou na s. G a M. Jinak je škoda, že se k informacím tohoto typu nejde dostat, možná by to způsobilo další Bum cen těchto věcí. Jinak já mám / na mojazbierka.sk / k nahlédnutí tyto kolky na 5 sériích. / G,M,P,R a B! /
Registrovaný uživatel
Koiko Tomio napsal
to jdeš po nich cíleně, nebo na ně prostě narazíš ??? Já tedy na ně narážím jen zde na webu ... :(
Máš vypracovanou tabulku se sériama ?

Před mnoha lety jsem dražil v zahraničí 100kčs s "falešným" kolkem na s.M01(byl bílý), kterou jsem vyhrál. Prodejce mi nabídl za stejnou cenu další bankovky za tutéž cenu. Hádej odkud byl? Z Bolívie! :mrgreen:
Musel jsem riskovat, zda to vzít, nebo ne? To není pan Novotný, ke kterému dojedeš, zaplatíš a vezeš si rarity domů, nebo odmítneš a odjedeš! ;)
Ale štěstí přeje připraveným, koupil jsem od něj mnoho kusů, ale do světa jich chodí minimum, raději je nabízím soukromě kolegům sběratelům! :)
Nechci dopadnout, jako ten prodejce 100Tkčs se Zet, kde to nikdo nechce ani za 10tisíc (aukro, ebay), protože jich měl skoro celý balíček a sběratelský trh je nasycen! :shock:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
trava napsal
Jinak já mám / na mojazbierka.sk / k nahlédnutí tyto kolky na 5 sériích. / G,M,P,R a B! /

Já je mám na všech sériích, kromě té jediné, co jsem psal výše!;) Podotýkám, že jsem je nekupoval samostatně a dolepoval později, na to jsou jiní!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Jinak pro zájemce o bílý kolek nabízí ve e-shopu p. Karasiewicz na " www.numkon.cz "
Registrovaný uživatel
Dnešní drobnůstka do sbírky . Tzv. spojené eNko

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Siel som na burzu minci a kupil som bankovky :)
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) MrSVK v 26. 2. 2017, 15:21. »
Registrovaný uživatel
Něco do sbírky mých vzorů. Bohužel stav není ideální, snad příště :'(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
to se bude krasne sbirat!

http://olomouc.idnes.cz/olomoucti-vedci-kvantove-penize-bankovky-experiment-pde-/olomouc-zpravy.aspx?c=A170328_151202_olomouc-zpravy_stk
Registrovaný uživatel
Dnešní přírůstek z bankomatu.. Další série 1000 Kč je ve sbírce !

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Posílám dnešní přírůstky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě že mě bankovní vzory nechávají chladným :D Jinak samozřejmě blahopřeji, zajímavé kousky, parádní stav.
Registrovaný uživatel
Dnešní nová drobnůstka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dnešní přírůstek v nádherném stavu !

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Po kratší odmlce přidávám nový vzoreček do sbírky. Stav je opravdu luxusní, prostě nádhera.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
na luxusni jeste budes muset zakulatit otvory :D
Moderátor
koukám, že to má Klim nějak rozbitý, stále je tam ta Trávova 1000 v nabídce
Registrovaný uživatel
U Klima to nefunguje tak, že po objednání se položka změní na " prodáno ". Za prvé se musí vyčkat na potvrzení objednávky a za druhé musí majitel stránek fyzicky nabídku změnit.
Registrovaný uživatel
Dnes dorazily 2 přírůstky z Auree, pěkné a zajímavé kousky. :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dnešná veselá a zároveň smutná pošta z Južnej Korei... Pôvodne bola bankovka s jedným ohnutým rožkom zabalená v PMG obale, ale pozrite sa ako ten chudák dopadol. A bankovka rovnako :evil:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 14. 6. 2017, 11:25. »
Registrovaný uživatel
Pekna zaujimavost, nejake ma aj Klim, ale nie takto vyrazne posuny a dost predrazene imho. Len ten obal je uz na odpis, snad sa ti ta bankovka neposkodila. Mne sa zatial nastastie nic take nestalo, aj ked z Korei som zatial nic neobjednaval.
Registrovaný uživatel
Zatiaľ moja najúžasnejšia bimiléniovka. Posuny prítlače sú bežné. Veď to bola ručná a nie strojová práca. Pracovníkovi v NBS sa už zdalo nudné tlačiť prítlače na kupón, tak prítlač mierne "inovoval". :)

Musela to byť veľká sila, keď dokázala prelomiť kartón a takto výrazne zohnúť plastový obal. Ako keby sa ju niekto pokúšal niekam nasilu zastrčiť alebo prehnutím sa snažil zistiť čo je vo vnútri obálky. Bankovka bola veľmi dobre zabalená. Predajcovi nemôžem nič vytknúť.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Posílám pár novinek ze včerejšího sběratele.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Velmi zajímavý žluto hnědý číslovač !! :shock:
Registrovaný uživatel
Dále pro výstrahu - naštěstí nebyla moc drahá - snaha o perforaci a o výrobu BANKOVNÍHO VZORU ČNB - FALEŠNÁ PERFORACE . :evil:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 117 118 119 120 121 122 123 124 125 ... > »

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Čo máme nové ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1