Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Čo máme nové ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Čo máme nové ?

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 122 123 124 125 126 127 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Když oni už všichni bojujou o 0 euro Praha :lol: :mrgreen: :lol: A to je neuvěřitelné. Myslím, že v pátek bude na sběrateli pěkná mela ! ;)
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
trava napsal
Divím se, že jsem se na aukru o tuto "raritku" s nikým "nepopral" ? :mrgreen: A to je dobře. ;)

Na to sú potrebné vedomosti a dlhoročné skúsenosti. A tie v katalógu bankoviek nenájdeš ako si to mnohí nesprávne myslia. ;)
malinko budu oponovat, tato raritka JE zanesená v celosvetovem katalogu World Paper Money, ale kdo jej kupuje, kdyz sbírá jen jednolivy stát, nebo par statu - na to staci lokalni katalog..
Registrovaný uživatel
trava napsal
Dnešní přírůstek. 100 Kčs s. C !! :shock: s bílým kolkem. Velmi malý výskyt této varianty kolku na s. C. Divím se, že jsem se na aukru o tuto "raritku" s nikým "nepopral" ? :mrgreen: A to je dobře. ;)


Tak to je druhý kousek u C 09, gratuluji!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
[quote=trava]
Dnešní přírůstek. 100 Kčs s. C !! :shock: s bílým kolkem. Velmi malý výskyt této varianty kolku na s. C. Divím se, že jsem se na aukru o tuto "raritku" s nikým "nepopral" ? :mrgreen: A to je dobře. ;)

Pěkný úlovek! Vůbec jsem si nevšiml..[/quote=trava]
Registrovaný uživatel
Jezdim u Plzně a dnes mi s ni zaplatili pivko nemohl by někdo poradit jakou ma asi hodnotu. Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Veď už to tu máš... Vydrž, ozvú sa. Alebo sa znova opýtaj... :P
-s-
Registrovaný uživatel
Posílám dnešní přírůstek. Vysoká série u 500 Kč s. D / 29-56 / vcelku malý výskyt

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Krása, kde se podařila sehnat? V oběhu už asi těžko:D
Registrovaný uživatel
Tak tak jedna z tech vzacnejsich 500 stovek. V oběhu uz ji neuvidime :) myslím že je v dnešní době i hodně nedoceněna. Její čas počítám teprve přijde :)
Registrovaný uživatel
No to asi přijde, ale ještě jsem ji nikdy nikde neviděl v aukci.... A už vůbec ne ve stavu UNC, ani tu v diskuzi nikdo neměl kus v UNC... Takže potenciálně hodně zajímavý kousek...
Registrovaný uživatel
Taky si myslím, že to bude časem žádaná věc. Stav je téměř UNC, má trochu kulaté růžky. Jinak jsem ji měl odloženou dlouho bokem v albu z důvodu vysoké série a nízkého čísla. Až po vydání katalogu Aurea jsem jí začal věnovat více pozornosti a zařadil ji do sbírky. Dostal jsem ji před léty jako vrátku v obchodě !!! ;)
Registrovaný uživatel
Ja ji v Unc taky nevidel. Mám jen samé obehovky. Kdysi jsem si je taky odložil :)
Registrovaný uživatel
A mohu se zeptat na číslo série a sériové čísla : Asi taky jen 4 místné 00xxxx ?
Registrovaný uživatel
převažují 3 místné :)
Registrovaný uživatel
D55 000637
D53 000838
Registrovaný uživatel
Ona je to taková specialitka, že asi ani obchodníci o tom moc neví... o to horší je ji sehnat...
Registrovaný uživatel
To je dobrá zpráva, jen 3 místné číslovače. Takže ta moje 4 místná je vlastně vysoké číslo. 5 a 6 místné asi ani nebudou.
Registrovaný uživatel
Více jak 4 místnou nemám v evidenci žádnou...
Registrovaný uživatel
S 5 a 6 číslovačem jsem se nesetkal. Pouze 3 a 4 místné. Kdo si jí tenkrát neodložil dnes už asi těžko v oběhu dohledá. Celkově narazit na serie D v oběhu je dnes už vzácnost.
Registrovaný uživatel
Minulý týden jsem dostal zaplacno 200 kč serie B 01. Stav asi 2.
Docela slušná náhoda bych řekl. Dlouho jsem je v oběhu nepotkal.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Máte štěstí, už se moc neobjevuje, jak píšete. Někdy se prostě zadaří a tak to má být
Registrovaný uživatel
Dnešní přírůstek - luxusní stav UNC a bez úprav !!! ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dnešní dva nové vzory do sbírky ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Gratuluji k úlovkům, většinou jsou k mání na aukcích. Zajímalo by mě,podle jakého klíče byly dělány skartační otvory. Uvedená je pár čísel od Vaší,
ale má díru.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím. Dnešní poslední přírůstek ! 100 Kčs 1961 s nádherným posunem tisku, s vodoznakem typu C ! a s posunutým číslovačem doprava. Stav UNC.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 122 123 124 125 126 127 >

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Čo máme nové ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1