Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Čo poviete na toto...

Vykupminci.cz
Numisargo

Čo poviete na toto...

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás kolegovia numizmatici...
minciam sa venujem len okrajovo, ale to čo sa v poslednej dobe deje hlavne s českými proofkami je podľa mňa ozaj strašné.
čo poviete na toto:

http://www.aukro.cz/item200724361_fasismus_proof_200_kc_1995.html
Moderátor
Strašné!!!
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Strašné!!!


JJ, je to desny :(. Jedna vec je, ze to nekdo za tu cenu vystavi (to se da, na aukru jsou i daleko horsi "uzasne prilezitosti k doplneni sbirky a vyprazdneni penezenky" :) ). Nicmene nad tim, ze na to nejakej ychtyl i prihodi, mi zustava rozum stat..
Registrovaný uživatel
Nechápu co je na tom tak cenýho.Rozhodně bych to za to nedal max.300kč.
Registrovaný uživatel
rihav napsal
JJ, je to desny :(. Jedna vec je, ze to nekdo za tu cenu vystavi (to se da, na aukru jsou i daleko horsi "uzasne prilezitosti k doplneni sbirky a vyprazdneni penezenky" :) ). Nicmene nad tim, ze na to nejakej ychtyl i prihodi, mi zustava rozum stat..


... no chápal by som ešte cenu okolo 20 - max. 25 T ! (nie že by aj táto bola úplne normálna), ale myslel som to presne tak ako si to rihav zhodnotil. To, ze to za taku cenu niekto vystavi moze byt chore, ale ze na to este niekto prihodi je uz na hlavu. :shock:
Registrovaný uživatel
Koukám, že asi taky pomalu začnu shánět nějaký levný proof abych je moh z velkým výdělkem prodat :D
Moderátor
no skús, možno budeš mať šťastie, keby som to spravil ja, určite prerobím :lol:
Registrovaný uživatel
Jsou lidé, kteří pracují... a jsou lidé, kteří si v 90. letech nakoupili proofky a teď je prodávaj :lol: :mrgreen: :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
....a ja patrím k tým prvým... :'( :'(
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Jsou lidé, kteří pracují... a jsou lidé, kteří si v 90. letech nakoupili proofky a teď je prodávaj :lol: :mrgreen: :D


No jo no, kdyby mi nebylo v roce 1993 sedm.. :D
Registrovaný uživatel
rihav napsal
Robbie napsal
Jsou lidé, kteří pracují... a jsou lidé, kteří si v 90. letech nakoupili proofky a teď je prodávaj :lol: :mrgreen: :D


No jo no, kdyby mi nebylo v roce 1993 sedm.. :D


To jsme stejné ročníky... ;) No když se bavím se známým - sběratelem... jak mi vykládal co se dalo všechno za komančů koupit za pětikačku, co dneska stojí tisíce... :) achjo...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
facctory napsal
....a ja patrím k tým prvým... :'( :'(


To je fajn, protože pak je ještě kategorie lidí, kteří nedělají ani jedno, ani druhé, ale prostě kradou :D Tak snad tu nikdo takový není :D

Numismatici jsou staří poctivci :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Tak pár odborníků na groše tu máme a tak bych prosil rozebrat tuto aukci http://www.aukro.cz/item216035491_vaclav_ii_prazsky_gros_neznama_var_.html
Registrovaný uživatel
Dost zajímavej groš za dost peněz a trochu bych se bál, jestli ho někdo do té podoby neupravil (jakoby poleptaná hlava lva, nic z toho, co je deklarováno jako znaky nové varianty není ostré a zřetelné). Uvidíme, zda se někdo chytne... a třeba si to za těch 13 dní rozmyslím i já, ale pokud by se mi ho podařilo vydražit, budu chtít osobní předání, abych to viděl dřív, než zaplatím...
Registrovaný uživatel
Skutečně zvláštní groš... až moc, že by najednou zcela nová varianta se zcela novou rubní značkou? :? Takový nesouměrný typ opisu u Václava II.? Navíc rubní značka, která by asi odpovídala pozdějším typům a neobjevila se dosud? Asi by se to chtělo na tu minci podívat, zvlášť u prodejce s 0...
Registrovaný uživatel
Včera jsem mu psal jestli může zaslat detailní foto nebo sken a zatím nic. Tak uvidíme
Registrovaný uživatel
OKi, pokud pošle, byl bych rád, pokud byste mi mohl přeposlat (nszn@seznam.cz) nebo zveřejnit třeba tady na fóru...
Registrovaný uživatel
Rád to udělám zatím ovšem nic i když na aukro se už dnes přihlásil.
Registrovaný uživatel
Tak první reakce:
Dobrý den,

dnes se pokusím doplnit oba detaily k nabídce groše.

S pozdravem

Marbod1
P.S. Archy musel včera vypadat když celý den nepíše. Nebolí tě hlavička :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mno... umělec... doplnil detaily, ale jsou stejně velké jako původní obrázky, ze kterých je zřejmě jen vyříznul... takže jsme tam, kde jsme byli... :-/
Registrovaný uživatel
tak na tento groš jsem se ptal v jiném tématu, také mě to zajímá, ten člověk prodává víc grošů, ale zatím žádný komentář, z takového obchodu mám vždy obavy :(
Moderátor
Vladik: Bolí :(
Registrovaný uživatel
Archypov: jo jo, kdo chlastá, tomu to patří ;) my co pijeme s rozvahou, nám se to nemůže stát :D ...
Moderátor
Už budem dobrý... :)
Registrovaný uživatel
Archypov: to ukáže čas :D uvidíme v té kutné hoře, jestli se tam ukážu, až to bude.

ale stejně, je to za dost dlouho, co takhle uspořádat nějaké dostaveníčko dříve, nejlépe někde víc na východě, aby to neměli naši slovenští kolegové tak daleko. co třeba Jihlava? CO ZJ? neměl bys nám něco zorganizovat, jakožto admin??

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Čo poviete na toto...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1