Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Čo poviete na toto...

Vykupminci.cz
Numisargo

Čo poviete na toto...

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
to jo on-line schůzky můžou být super ... tak kdo vytvoří elektronickou přihlášku? pak si jakožto členové zvolíme předsedu a jedééém.
Registrovaný uživatel
Mohl bych být pokladník? a bude se platit groši :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Topa77 napsal
Mohl bych být pokladník? a bude se platit groši :mrgreen:


:D Ty pacholku ....
Registrovaný uživatel
v tom případě navrhuji, aby naše organizace měla jednu společnou sbírku, jejímž budu správcem ;) takže pěkně vše posílejte ke mně do centrální sbírky :D
Moderátor
kacuro napsal
v tom případě navrhuji, aby naše organizace měla jednu společnou sbírku, jejímž budu správcem ;) takže pěkně vše posílejte ke mně do centrální sbírky :D

a takú malú pobočôčku na Slovensku, nič? :lol: hlásim sa za aspoň za podsprávcu... :lol:
Registrovaný uživatel
facctory: no dobrá tedy, ale pak mi řekneš, jak se Archy bude tvářit, až bude odevzdávat :)
Moderátor
kacuro napsal
facctory: no dobrá tedy, ale pak mi řekneš, jak se Archy bude tvářit, až bude odevzdávat :)

ja ho pri tom dokonca nafotím, a verím že už smutnejšieho chl :mrgreen: apa neuvidíte....
Registrovaný uživatel
:D no jestli se nebude cukat vstoupit do organizace ... :) v tom případě by na něj jakožto na zrádce měli platit nějaké sankce :)
Registrovaný uživatel
Archy musí teď chudák pěkně škytat, když ho tu furt probíráme :) ale alespoň vidí, jak je tu oblíbený :D
Moderátor
už niekde písal, že Archy sa vrátil a s ním i zákon a poriadok, tak neviem čo sa budie diať, my dvaja to asi pekne dostaneme...
Moderátor
kacuro, teraz som pozeral štatistiku a máme rovnako príspekov......vlastne ja už o jeden viac... :lol:
Registrovaný uživatel
:D neboj, jsme v přesile ;)
Moderátor
Archy je pohoda chalan, nebojím sa, trochu humoru do tohto uponáhľaného sveta určite nezaškodí...
Registrovaný uživatel
tak to je v poho, to nám dá Archy jenom políček a bude ;) ani se nebudeme muset rvát :D
Moderátor
:D som zvedav na jeho reakciu..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Numismatika aukce » Čo poviete na toto...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1