Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Co to je ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Co to je ?

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nevíte někdo náhodou o co se jedná ? Maďarština není moje parketa a mate mě ten slovenský kříž...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to erb státu zde se něco o něm píše http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Lajtab%25C3%25A1ns%25C3%25A1g&ei=w9-rTZ35KIfCswa1wLH7Bg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CB0Q7gEwAA&prev=/search%3Fq%3DLajtab%25C3%25A1ns%25C3%25A1g%26hl%3Dcs%26client%3Dopera%26hs%3DdCj%26rls%3Dcs%26channel%3Dsuggest%26prmd%3Divns
Moderátor
Známka je Západní Maďarsko Mi 75.
Registrovaný uživatel
Díky oběma. Stále se mám co učit...
Moderátor
gepost - je to na prodej? měl bych zájem.
_______________
Registrovaný uživatel
Ten automat. překlad mě docela pobavil:) Především "...po Trianonská mírová smlouva po armádě na zadek království Maďarska opustil území Rakouska, ale před připojeného regionu.." není špatný.
Registrovaný uživatel
To Akir: Pošli mi Tvoji chyběnku, aby zásilka případně stála za to posílat. :) Třeba bych pro Tebe ještě někde něco vyhrabal...
To Jaa-chym: mě pobavil taky. Je jen škoda, že v některých sdělovacích prostředcích se čeština začíná hodně takovým překladům podobat. Češtino braň se !!!
Moderátor
gepost napsal
To Akir: Pošli mi Tvoji chyběnku, aby zásilka případně stála za to posílat. :) Třeba bych pro Tebe ještě někde něco vyhrabal...

ZDE v levém Menu --> CHYBĚNKA
_______________
Moderátor
Při dobré paměti pro Akira - mám něco nachystáno, mám poslat seznam nebo zaslat rovnou?
Registrovaný uživatel
Akir, předpokládám, že sbíráš vše pouze neražené - aby nedošlo k blamáži...
Moderátor
dejvy napsal
Při dobré paměti pro Akira - mám něco nachystáno, mám poslat seznam nebo zaslat rovnou?

BINGO :-)
pošli seznam, pro jistotu... díky
_______________
Moderátor
gepost napsal
Akir, předpokládám, že sbíráš vše pouze neražené - aby nedošlo k blamáži...

ANO, neražené
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o známkách » Co to je ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1