Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Co vy na to? 100 let čsr

Vykupminci.cz
Numisargo

Co vy na to? 100 let čsr

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, našel jsem to na internetu. Má s tým někdo zkušenost? Objednal to někdo? Co je na tom pravdy že je to zdarma. Předem děkuji za odpovědi. Petr

Viz. zde: https://www.narodnipokladnice.cz/100let-csr
Registrovaný uživatel
Já tam vidím 89 Kč poštovné a vzhledem k tomu že to neposílají doporučeně... :roll:
Moderátor
Pokud pominu, že musíte souhlasit s tím, že Vaše osobní údaje mohou poskytovat třetím osobám, na což bych já osobně byl opatrný.

Tak jste si jistě přečetl také přečetl jejich obecné podmínky.

Mě by například vadil tento bod (čerpáno z jejich obchodních podmínek na jejich stránce):
Předmětem objednávky je jednotlivý exemplář zboží a v případě exemplářů, které jsou součástí sbírky, též další exempláře zboží z téže sbírky. V případě, že Kupující neuplatní ve stanovené lhůtě své právo odstoupit od smlouvy, popř. zrušit objednávku dalších exemplářů zboží z téže sbírky, je povinen objednané zboží odebrat a zaplatit kupní cenu, včetně souvisejících poplatků.

Ale pokud Vám to nevadí. ;)
Registrovaný uživatel
Meloun sľúbil, že potom dá vedieť čo a ako ...
Registrovaný uživatel
Vedel som,že to tu nedávno bolo.Len som to nenašiel..
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Vedel som,že to tu nedávno bolo.Len som to nenašiel..
-s-

Hore na lište som klikol na "Vyhledávání" a dal som hľadať tú adresu, čo je v príspevku #1 ...
Registrovaný uživatel
Aha.. ;) Ja som otváral príspevky v minciach podľa dátumu (2018),aj v téme TGM som bol,lenže to už bolo vyššie,tak som to nenašiel.
-s-
Registrovaný uživatel
2018...Nedal som si náhled ako zvyčajne a je tam ten pajác. :)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zajímavosti » Co vy na to? 100 let čsr

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1