Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Cognac

Vykupminci.cz
Numisargo

Cognac

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám dva koňaky, chci je prodat a rád bych, aby mi je někdo ocenil.

1.) MARTELL NAPOLEON COGNAC CORDON NOIR v original krabici, tuto lahev mám 30 let a ve firmě Best drink mi ho ocenili na 5.300,- kč

2.) HENNESSY FINE DE COGNAC QULITE RARE v original průhledné krabici, tento ocenili na 900 - 3.000,- kč podle edice.

Děkuji Ginzel

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Koňak v lahvi nezraje.
Hennessy a Martell jsou největší koňakové firmy.
Fine a Napoleon není vysoké stáři.
Pro srovnání Martell XO stojí 3 500Kč.
Ale třeba to někdo koupí.
Registrovaný uživatel
S cenou Hennessy sa da suhlasit,Martel sa da kupit za cca 150€.Tato edicia Martel sa vyrabala od roku 1980 do 1990.Martel označenie Napoleon použiva len pre špecialne rezervy,v tomto pripade 15-20 ročne .
_______________
Registrovaný uživatel
Pro OPAL. To, že koňak v lahvi nezraje, samozřejmě vím. To, jak ho mám dlouho, jsem psal jako informaci, kdy se asi vyrobil. Kolik stojí Martell XO samozřejmě také vím. Tento Martell je speciální edice a je určitě dražší než Martell Cordon Bleu a ten se prodává za 2.990,- kč. Takže věřím firmě Best Drink (5.300,-) a reakci od m1234 (stáří 15 - 20 let), která je pod vaším názorem. Ale díky za názor.
Registrovaný uživatel
Pro m1234. Děkuji za reakci. Jestliže se uvádíte cenu za Martell 150,-eur, tak to odpovídá ceně 3.900,- kč. Martel Cordon Bleu se prodává za 2.990.-, takže by vaše cena mohla být správná. U HENNESSY píšete, že souhlasíte s cenou, ale je tam od Best Drink velké rozpětí. Jelikož chci koňaky prodat (nepiji tvrdý alkohol a nejsem sběratel), potřeboval bych poradit cenu za kterou bych je mohl prodat. Díky Ginzel
Registrovaný uživatel
Nemyslel jsem to špatně.
Koňak nesbírám, ale piju. Napsal jsem, že za tyhle peníze se dají k pití koupit lepší věci.
A sběratelé sbírají spíš rarity, než "speciální edice" největších firem.
Firma Best drink jsou profesionální prodejci a mají síť odběratelů, kterou normální člověk nemá.
Já na Vašem místě ty lahve neprodával, ale vypil. Píšete, že nepijete tvrdý alkohol, ale koňak se nepije kvůli alkoholu. Jde o vůni a chuť. Máte 2 na porovnání a když k tomu seženete decku padesátiletého....
Registrovaný uživatel
Já nepochopil, že to myslíte špatně a ani já to nemyslel ve zlém. Bohužel nepiji ani tvrdý alkohol, ani víno, prostě mi to nechutná. Zato mi chutná plzeňský Prazdroj. Proto pro mě nemá cenu koňaky otevřít a radši bych je prodal. Jen jsem chtěl zjistit jejich cenu, buď uživatelskou nebo sběratelskou.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Cognac

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1