Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » čtyřbarevná frankatura Bosna

Vykupminci.cz
Numisargo

čtyřbarevná frankatura Bosna

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
doufám že se bude líbit i dalším sběratelům Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim vas Pane Jirko z Moravi 😀 tak jste se konecne dockal 👍 no hezke to je a jaky datum tam je ? Sarajevo
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Zdravim vas Pane Jirko z Moravi 😀 tak jste se konecne dockal 👍 no hezke to je a jaky datum tam je ? Sarajevo

celé datum Sarajevo 30.6.1906 příchozí Budapest 1.7.1906 - Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Zdravim kolego no trochu jsem ted zmateny protoze Special katalog Michel uvadi vydani znamek 1 November 1906 To je listopad !! ??
Registrovaný uživatel
Special - Öesterreich 2013

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Zdravim kolego no trochu jsem ted zmateny protoze Special katalog Michel uvadi vydani znamek 1 November 1906 To je listopad !! ??

omlouvám se je to rok 1908 moc rychle jsem to prohlédl až pod zvětšením to je hlavně z Maďarského razítka zřejmé bohužel u Bosny nemám dat v hlavě moje chyba u RU by se mi to asi nestalo Jirka z Moravy
jinak díky za upozornění
Registrovaný uživatel
Kazdy delame nejake chyby proto zde muzeme komunikovat a to je natom to Dobre 👍😀preji krasny vecer na Moravu 😀
Registrovaný uživatel
Nasel jsem doma dopisnici Bosnien 👍14.7.1904 bohuzel nemam katalog celin Bosnien tak ji nedokazu ohodnotit! Treba mne pomuzete? 👍😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Nasel jsem doma dopisnici Bosnien 👍14.7.1904 bohuzel nemam katalog celin Bosnien tak ji nedokazu ohodnotit! Treba mne pomuzete? 👍😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
jde o KL vydání 1900/01 cena v katalogových eurech 9.- cca 50 kč Fe. str. 1399 Jirka cz Moravy

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » čtyřbarevná frankatura Bosna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1