Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Cudzie bankovky platné na území ČSR.

Vykupminci.cz
Numisargo

Cudzie bankovky platné na území ČSR.

Moderátoři: smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý deň. Viete mi poradiť v oblasti týchto bankoviek? Pengo, zloty, marka. Nie len katalógy, ale ceny, dobrý link, kde sú zobrazené, prípadne kde sa dajú zohnať, články atď. Ďakujem
Registrovaný uživatel
pokud máte nějaký konkrétní otázky na bankovky střední Evropy napište je na jhkr@horicko.cz nebo sem, pokusím se odpovědět
Registrovaný uživatel
Stručný přehled bankovek platných na našem území dobře vystihuje kniha od Juliuse Séma "Papírové peníze na území Československa 1762-1975." V případě přiležitosti doporučujizakoupit
Registrovaný uživatel
v Sémovi popis je, ale nie série, slušné ceny atď. Polský katalóg uvádza pri sérii len X, maďarský katalóg zatiaľ nemám.
Registrovaný uživatel
U polského katalogu X znázorňuje pouze počet písmen v sérii, většinou A-Z, v případech kdy nebyly všechna písmena jsou tyto uvedena samostatně /100 marek polskich 1919/,Ceník papírových bankovek se slušným popisem jsem zakoupil od Jiřího Vandase " Ceník papírových platidel Německa z let 1871-1992". Myslím, že když najedete na jeho internetovou adresu, že ji tam nabízí. A nový katalog Maďarských bankovek "Adamovsky István-Magyar Bankjegy Katalogus1926-2009 jsem zakoupil na sběratelských dnech vloni Bratislavě.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Cudzie bankovky platné na území ČSR.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1