Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Čyřlístek

Vykupminci.cz
Numisargo

Čyřlístek

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, zajímalo by mě zda toto vydání má nějakou hodnotu a po případě jakou, jsou to dva příběhy v jedné knížce. děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
celkem běžně k dostání a v tomto stavu tak řádově desetikoruny
Registrovaný uživatel
Dobrý den,prosím o ocenění těchto Čtyřlístků.Jeto prvních 6 dílů.Stav všech šesti časopisů je absolutně perfektní!! Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stav se zda byt opravdu slusny. Pokud stejne vypadaji i uvnitr tak prvni cislo okolo 15 tis. Kc a ostatni zhruba 3-5tis. Kc.
Registrovaný uživatel
Díky za odpověd,ano i uvnitř jsou perfektní!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zde mate odkaz na nedavnou aukci prvniho cisla, stavem horsiho nez Vase.
http://aukro.cz/ctyrlistek-c-1-vynalezy-prof-myspulina-1969-i4620381280.html
Registrovaný uživatel
Že já blbec je dal v pubertě všechny pryč :shock: Už ani nevím, za co jsem je tenkrát vyměnil ... :roll:
Moderátor
kacuro napsal
Že já blbec je dal v pubertě všechny pryč :shock: Už ani nevím, za co jsem je tenkrát vyměnil ... :roll:

Dneska jsi mohl být v balíku, ty balíku! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mohol si každý vymeniť za nejaký dukát v horšom stave... ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
:shock: Lidi se zbláznili? Asi půjdu prohledat ten kontejnér, kam jsem před 10 lety nasypal asi půl metru čtyřlístků, třeba tam ještě budou... :roll:
Registrovaný uživatel
Polka z nich urcite chyba v kniznici...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Já už jen čekám až je začnou Číňani padělat :D ;)
Registrovaný uživatel
Hľadá sa kontajner . V roku 1970 bo postavený na našej ulici , za účelom zberu papiera , z ktorého predaj bol zaslaný na fond solitarity.Pretože totalitní funkcionári skartovali dokumenty , nemožem sa dopátrať o jeho neskoršom pohybe .Popis:farba : hrdzavá (pozor - možno je už prestreknutá),obsah : v pravom rohu , na samom spodku pod balíkom ,, RUDÉ PRÁVO ,, sa nachádzal jeden zošit ,,Čryřlístky,, Pri odovzdaní zberového papiera som dostal červený balónik . Pri Vašéj kladnéj odpovedi a informácii o uskladnení opísaného kontajnera sľubujem , že balónik vrátim na najbližší orgán (štátny).Ak balónik už nenájdem, vrátim druhy. Asi už nie červený , ale tiež vrátim na orgán.
Registrovaný uživatel
zdravim pokud by jsi je prodával měl bych zájem tyto mě ve sbírce chybí asi jako všem
Registrovaný uživatel
xjert01 napsal
Zde mate odkaz na nedavnou aukci prvniho cisla, stavem horsiho nez Vase.
http://aukro.cz/ctyrlistek-c-1-vynalezy-prof-myspulina-1969-i4620381280.html


Lezou nahoru poslední rok dva, ještě předloni se dal 1. díl koupit kolem 5000.
A propos k tomu vyhazování - ségra ondy uklízela sklep a dostal jsem bojový úkol odtáhnout si ábíčka, štůsek z 90. let (asi 5-6 ročníků, ne všechno kompletní). Taky jsem to chtěl vyhodit, ale řekl jsem si co kdyby - trochu je opucoval, nafotil, hodil na A a bylo z toho pár tisíc... Takže hurá do sběrných surovin!
Registrovaný uživatel
ABC mám taky pěkný štos z 80-90 léta. Čtyřlístky jsem vyměnil za kazetu hardrockové skupiny Wehrmacht :-)
Já vůl :-)
Moderátor
Mě ta Čtyřlístková "mánie" v mládí zcela minula. Už tehdy mi ten seriál přišel strašně infantilní a dementní. Kdepak,... nebylo nad Rychlé Šípy či nad Strážce, co se vycházeli v Ábíčku...
Registrovaný uživatel
na Strážce z Abíčka také rád vzpomínám... :D
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Tak to si nepamatuju, to bylo jeste pred Malym Bohem?
Jinak Vzpoura mozku a Galaxia byly super :)
Registrovaný uživatel
čtyřlístek jako Wjem, dostal jsem jeden sešit a nůda, ABC jsem ale kupoval fest, nebo Kometu.
Registrovaný uživatel
A kometa kam kreslil Saudek, to byla paráda, čtylístek mě připadal jak pro prvňáčky.
Registrovaný uživatel
A tak to je jasné, že čtyřlístek byl určen hlavně menším dětem, později jsem také kupoval ABC, ale více mě bavila ta speciální čísla ...
Moderátor
Jo, Vzpoura mozků, Malý bůh a Kruanova dobrodružství (všechny díly), Dobrodružství Thuvie z Parthu (to jsem "zdědil" :)) ... a Asterix! Sice není český, ale to jsem "čtl" už od dvou let a dokonce německy! :D
Registrovaný uživatel
Vzpora mozkú bol svätý grál. Čítal som ho x-krát a opatroval ako najväčší poklad. Kde sú tie časy...
Registrovaný uživatel
Jaa-chym napsal
xjert01 napsal
Zde mate odkaz na nedavnou aukci prvniho cisla, stavem horsiho nez Vase.
http://aukro.cz/ctyrlistek-c-1-vynalezy-prof-myspulina-1969-i4620381280.html

Lezou nahoru poslední rok dva, ještě předloni se dal 1. díl koupit kolem 5000.


Opravdu?:-) Nektery cisla 4listku se pred cca 4-7mi lety prodavaly za minimalne dvojnasobne vyssi ceny nez dnes..
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Antikvariát » Čyřlístek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1