Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » Dárková kazeta Solo-1877-1947

Vykupminci.cz
Numisargo

Dárková kazeta Solo-1877-1947

Moderátoři: sberatel_ja, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
je přibližná hodnota cca 1500kč??
děkuji za odpověd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bez jednej nuly.
Registrovaný uživatel
tak jsem se nechal napálit :-(
Registrovaný uživatel
to opravdu nemá hodnotu ani 500kč???
Registrovaný uživatel
tak tomu fakt nerozumím,co mám mít hodnotu,když ne toto-minimálně 70 let staré v luxusním stavu??
V tom případě zápalky nemají žádnou hodnotu,jestli máte někdo foto jak mají vypadat cenné zápalky pošlete foto..
děkuji
Registrovaný uživatel
http://archiv.aukro.cz/darkova-kazeta-solo-krabicky-jupiterky--i3490564868

za dvě sta jsem našel jednu.

ALe koupit něco a pak se ptát na cenu? To je jak když důchodci nakupujou předražený hrnce :o
Registrovaný uživatel
sky80 napsal
tak tomu fakt nerozumím,co mám mít hodnotu,když ne toto-minimálně 70 let staré v luxusním stavu??
V tom případě zápalky nemají žádnou hodnotu,jestli máte někdo foto jak mají vypadat cenné zápalky pošlete foto..
děkuji
Hele nečíl se hned a počkej až se třeba ozve nějaký zápalkář sběratel. Moc jich tu není, tak buď trpělivý, třeba se někdo na toto vlákno podívá. Nesbírám to a myslím , že jsi neprohloupil .... ale o tom to přece není ne ? Líbí se ti to a dal jsi určitou cenu a o to hlavně jde, pokud jsi koupil na kšeft, tak budeš příště chytřejší ... a nevynucuj si hned odpověď, buď trpělivý :D
Registrovaný uživatel
Tady to totiž není, jako na call centru, kdy zavoláš nebo napíšeš a hned máš odpověď. Někteří jsou v práci, někteří sem chodí občas atd. Tento obor je tady si myslím okrajový a tím pádem si možná na odpověď počkáš, nebo taky odpověď nedostaneš vůbec .... Vyčkej a uvidíš ... :D No a jen tím, že s tebou komunikujem, tak se vlákno udržuje živé, měl bys být vděčný a nic víc pro tebe udělat nemůžeme :D
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 17. 3. 2016, 10:14. »
Registrovaný uživatel
děkuji mooc,za vysvětlení jak to tu chodí,píši zde poprvé,tak se omlouvám jestli to působilo,jako ukvapené
chci se ještě zeptat,kolik má toto fórum členů,nebo kdy je nelepší doba vložit dotaz,aby tu bylo co nejvíce lidí...
O víkendu večer??nebo i přes týden?
Děkuji a přeji hezký den,u nás na Moravě je čistá obloha a konečně svítí sluníčko :-)
Registrovaný uživatel
jsem začínající sběratel a koupil jsem to podle citu,že se mi to líbilo...
Paul napsal
http://archiv.aukro.cz/darkova-kazeta-solo-krabicky-jupiterky--i3490564868

za dvě sta jsem našel jednu.

ALe koupit něco a pak se ptát na cenu? To je jak když důchodci nakupujou předražený hrnce :o
Registrovaný uživatel
sky80 napsal
děkuji mooc,za vysvětlení jak to tu chodí,píši zde poprvé,tak se omlouvám jestli to působilo,jako ukvapené
chci se ještě zeptat,kolik má toto fórum členů,nebo kdy je nelepší doba vložit dotaz,aby tu bylo co nejvíce lidí...
O víkendu večer??nebo i přes týden?
Děkuji a přeji hezký den,u nás na Moravě je čistá obloha a konečně svítí sluníčko :-)
Kolik má forum členů nedokáži říct, ale jsou tu fajn lidi, kteří když ví, tak odpoví a když neví, tak ví, kam se mrknout na netu. Kdy vložit příspěvek ? Hned a počkat na odpověď. U vás na Moravě je hezky a svítí sluníčko ? U nás na Moravě čoveče taky a nevím čím to je :D :) ;) :D :mrgreen: Měj se hezky a vítej na foru :D
Registrovaný uživatel
Povojnové zápalky niesu moc vzácne, až na málo výnimiek. Tie ozaj vzácne sú vyrobené do roku 1945 a to ešte nie všetky. Nájdu sa medzi nimi docela bežné , skoro bez hodnoty. Tu nájdete niekoľko hodnotnejších kúskov.
www,zapalkyconezhoreli.estranky.sk
Registrovaný uživatel
Pekna zbierka na tom webe ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
eukoko napsal
Povojnové zápalky niesu moc vzácne, až na málo výnimiek. Tie ozaj vzácne sú vyrobené do roku 1945 a to ešte nie všetky. Nájdu sa medzi nimi docela bežné , skoro bez hodnoty. Tu nájdete niekoľko hodnotnejších kúskov.
www,zapalkyconezhoreli.estranky.sk

děkuji
Registrovaný uživatel
sky80 napsal
eukoko napsal
Povojnové zápalky niesu moc vzácne, až na málo výnimiek. Tie ozaj vzácne sú vyrobené do roku 1945 a to ešte nie všetky. Nájdu sa medzi nimi docela bežné , skoro bez hodnoty. Tu nájdete niekoľko hodnotnejších kúskov.
www,zapalkyconezhoreli.estranky.sk

děkuji

.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Pekna zbierka na tom webe ;)

Ďakujem za ohodnotenie.
Registrovaný uživatel
Sú tie škatuľky plné?
Registrovaný uživatel
Sú tie škatuľky plné?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » Dárková kazeta Solo-1877-1947

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1