Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Darujem cca 2Kg známok na výstrižkoch

Vykupminci.cz
Numisargo

Darujem cca 2Kg známok na výstrižkoch

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,
Darujem cca 2Kg na výstrižkoch. Väčšinou to je Nórsko, Fínsko, Švédsko, ale sem tam je tam aj niečo iné. Hlavne od 1974 do 1980 cca, ale aj iné roky.
Jedinou podmienkou je že si k tomu zoberiete aj krabičku náramkových hodiniek, je ich cca 30, tiež zadarmo samozrejme, upratujem a je mi ľúto to vyhodiť :oops: :mrgreen:

Celé to váži cca 4Kg

Poštovné:
SVK: 4,- EUR
CZE: 10,50 EUR

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrý den pane kolego vím, že těch co budou chtít využít vaši nabídku nebude zrovna málo, pokud by jste souhlasil rád pošlu v doporučeném dopise 20 euro jen mi sdělte ctěnou adresu a v pondělí dopis odesílám
jinak jsem sběratelem starého Rakouska neměl by jste něco z této oblasti díky za odpověď Jirka z moravy
Registrovaný uživatel
neviem ci kolega gnilretniw ma zaujem o komplet, alebo len o znamky.
pokial by boli hodinky volne, rad odkupim.
_______________
Registrovaný uživatel
shareman napsal
Zdravím,
Darujem cca 2Kg na výstrižkoch. Väčšinou to je Nórsko, Fínsko, Švédsko, ale sem tam je tam aj niečo iné. Hlavne od 1974 do 1980 cca, ale aj iné roky.
Jedinou podmienkou je že si k tomu zoberiete aj krabičku náramkových hodiniek, je ich cca 30, tiež zadarmo samozrejme, upratujem a je mi ľúto to vyhodiť :oops: :mrgreen: ještě jednou upřesnění mám zájem o celou nabídku
díky Jirka z Moravy

Celé to váži cca 4Kg

Poštovné:
SVK: 4,- EUR
CZE: 10,50 EUR

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím kontaktujte ma na:
shareminator.com@gmail.com


P.S. To Rakúsko pozriem a dám vedieť večer.
« Poslední úpravu provedl(a) shareman v 20. 6. 2015, 15:25. »
Registrovaný uživatel
shareman napsal
Prosím kontaktujte ma na:
shareminator.com@gmail.com


P.S. To Rakúsko pozriem a dám vedieť večer.

budu se těšit jsem vzhůru pozdě do noci sběratelství je celý můj dosavadní život
Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Prajem pekný večer, prezrel som posledné veci čo mám, a z Rakúska som narazil len na toto jedno. O pravosti dosť pochybujem ale nie som odborník na túto oblasť.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pane shareman jde o filatelistické mache, známky jsou asi pravé / těžko hodnotit
zda to není z kvalitní kopírky/ a razítko je podle mne padělané ale i taka děkuji za ochotu. Pokud budete potřebovat pomoci v RU pošlete sken. A jak to vypadá s tím balíkem mám poslat eura? pokud ano prosím o sdělení č. konta díky za odpověď Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
pane shareman jde o filatelistické mache, známky jsou asi pravé / těžko hodnotit
zda to není z kvalitní kopírky/ a razítko je podle mne padělané ale i taka děkuji za ochotu. Pokud budete potřebovat pomoci v RU pošlete sken. A jak to vypadá s tím balíkem mám poslat eura? pokud ano prosím o sdělení č. konta díky za odpověď Jirka z Moravy


Zdravím Jirka z Moravy,
prosím kontaktujte ma na shareminator.com@gmail.com ohľadom platby a hlavne vašej adresy, už zajtra by som rád zaslal balík. (potrebujem všetko vypratať do stredy).
Registrovaný uživatel
shareman napsal
Zdravím,
Darujem cca 2Kg na výstrižkoch. Väčšinou to je Nórsko, Fínsko, Švédsko, ale sem tam je tam aj niečo iné. Hlavne od 1974 do 1980 cca, ale aj iné roky.
Jedinou podmienkou je že si k tomu zoberiete aj krabičku náramkových hodiniek, je ich cca 30, tiež zadarmo samozrejme, upratujem a je mi ľúto to vyhodiť :oops: :mrgreen:

Celé to váži cca 4Kg

Poštovné:
SVK: 4,- EUR
CZE: 10,50 EUR

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
díky vše v pořádku Jirka z Moravy

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o známkách » Darujem cca 2Kg známok na výstrižkoch

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1