Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Data výměnných zchůzek, burz, blešáků....

Vykupminci.cz
Numisargo

Data výměnných zchůzek, burz, blešáků....

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dne 2.9. v Hradci Králové od 7:00 v Aldisu je burza - mince, pohledy, známky, militárie, starožitnosti...
Registrovaný uživatel
Napis pls o tyhle akci neco vic.. co se tam deje, jestli se tam da neco koupit, jestli tam jsou bankovky...

Jednou jsem byl v Aldisu na zviratkach, a bylo to moc pekny, lepsi nezli ZOO :D

Nahodou nevis do kolika to je hodin, start v 7:00 je na nedeli dost brutalni, to abych vstal v 6 :(
Registrovaný uživatel
Jasně v 7:00 je otevření sálu a vybalování matroše na stoly o 30 min později je tam pěkně živo. Záleží ale co sbíráš... ;)
Registrovaný uživatel
mno zajimal by me pieniądz papierowy, jak uz jsem naznacil vyse; vyskytuje se to tam teda?
Registrovaný uživatel
Mno, asi... mě bankovky až tak neberou, ale občas jsem tam nějaký ty papírky viděl... Nemužu ti to zaručit ani slíbit...
Registrovaný uživatel
Jo jo bankovky tam jsou určitě ( cca 5 stolů vždy ) jinak mrkni se i ke mně www.bankovky.ic.cz za týden budu dělat aktualizace a přibude spousta bankovek. Ceny lepší než v Aldisu :-)
Registrovaný uživatel
Tak jsem se vratil z toho Aldisu a super. I kdyz jsem doma zjistil, ze jsem nejak vyhodne nenakoupil (ale na ten katalog zase clovek nemuze dat, ze :D), tak jsem spokojeny...
Registrovaný uživatel
Jo jo byl jsem se tam taky dnes mrknout.....ty katalogový ceny....já nevím....
Máš ´" Bajera " ? Sháním 100 Kč rok 1993 sérii Z ! cena dle bajera je v UNC 600. Dnes v aldisu jsem ji viděl v kvalitě 3-4 za 2200,- když jsem se vracel už tam nebyla....to samý 200 Kč z roku 1993 proužek Kč minulý rok běžně za 300,- dnes ji tam měl borec za 2000,-.

Ceny některých jdou hoooodně nahoru.
Registrovaný uživatel
Momochodem co jsi pořídil ? Jedeš v našich nebo banknoty zagranicne ?
Registrovaný uživatel
Ja pouzivam (kritizovaneho) Novotneho07.. Zatim, k Vanocum bude Bajer ;).

Btw ta 100Kc 1993 serie Z UNC je v Novotnym za 4000,- a ta zminovana dvoustovka tam je v UNC za 500..


Narazil jsem tam na 3 stoly s bankovkama. Jeden napravo cca vprostred velkeho salu, druhy nalevo, a jeden v zadu; ten chlapek vzadu mel podle me nejlepsi vyber, nebo se mi v tom aspon nejlip listovalo nebo ja nevim:).. Jel jsem tam s tim, ze utratim svych sest stovek za nic konkretniho (konkretneji cs. bankovky) a to se taky stalo. Od kazdyho z nich jsem si vzal jednu, abych je neurazil ;)
Registrovaný uživatel
Jo jo já chodím pouze ke dvěma..... Jeden je hned jak " štípou" lístky po pravé straně ( má 3 stoly mincí a 2 albumy bankovek ) přesto má občas v nabídce velmi pěkné a zajímavé bankovky.
A pak ten vzadu v sále ( asi 5 řada ) 6 velkých albumů a hoooodně dobrý výběr. Ceny u těchto dvou jsou na " optimální" výši. Zbytek má většinou ceny dost napálený :-(
Registrovaný uživatel
Tak jak to s Vámi vypadá ohledně Jubilejního Sběratele v PZE ? Budu tam v sobotu od 11 do ?? :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Tak jak to s Vámi vypadá ohledně Jubilejního Sběratele v PZE ? Budu tam v sobotu od 11 do ?? :)


Chtěl jsem se tam jet podívat... ale nevim, nějak nejsou peníze a abych tam jen "jen na čumendu" to nehci.... uvidíme, ale nejspíš tam nepojedu...
Moderátor
Opelomega, nie si nejaká rozpoltená, česky rozpolcená osobnosť??? :lol:
najprv píšeš že chceš a potom že asi nepojdeš.....ja to mať tak blízko určite jedu.... : aj ked len na čumendu....
Registrovaný uživatel
facctory napsal
Opelomega, nie si nejaká rozpoltená, česky rozpolcená osobnosť??? :lol:
najprv píšeš že chceš a potom že asi nepojdeš.....ja to mať tak blízko určite jedu.... : aj ked len na čumendu....


Nejsem :lol: Už to vidím.... tím "podívat" jsem myslel, prostě tam jet něco si koupit do sbírky apod. Já bych se tam jel podívat, kdyby jel někdo se mnou, ale nudit se 2 hodiny při cetě do Prahy a potom zase další dvě při cestě zpátky....to se mi neche :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak kdo bude na Sběrateli už zítra? A když tam budu tak později to nebudemít smysl => bude to vykoupený ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) nerva81 v 13. 9. 2007, 14:11. »
Registrovaný uživatel
Sakra lidi, něco tam ale nechte... :D štěstí, že sbíráte něco jinýho... :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
chlapci, tíško závidím tým čo pôjdu .........už čakám čo bude v chlubírne po skončení......
Registrovaný uživatel
:) také jsem sám zvědavý co ve finále nakoupím... budou krejcárky... můj problém je teď, že pracuju přes týden v pevnou dobu, což jsem dříve neměl. To znamená, že odpadly návštěvy všech numis obchodů, které mají otevřeno do 16 - 17 hod :( Vždycky jsem si říkal, proč tolik lidí nakupuje na aukru, když jsou obchody na to a teď už to vím :D aukro bylo jediné východisko a tam toho věru moc není... respektive ne to, co se mi hodí, protože takové ražby co chci, tam je jedna za půl roku...

Takže abych to shrnul, výroční Sběratel je pro mne jako vyvedení z temnoty :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Samozřejmě, že tam zítra jedu. Sice si vždycky říkám, že příště nepojedu, ale stejně mi to nikdy nedá. Nejvíc mi tam vadí to, že všechny stánky zablokujou maníci, který přebíraj krabice drobáků po 1,-Kč a na klidné prohlédnutí albumů, kde je něco zajímavého, se smrtelník s mojí postavou jen tak snadno neprobije.
No ale zítra tam jedu hlavně prohlédnout nové knížky ( a samozřejmě si jich i pár přivést ). No a pokud tam bude nějký pěkný penízek, tak samozřejmě nepohrdnu.
Nerva, doufám, že se tam potkáme.
Registrovaný uživatel
2 Pavel: Určitě, budu se těšit...
Registrovaný uživatel
maly feedback z dnesniho sberatele:
kilometry ctverecni znamek kam jen oko dohledne, par stanovist s mincemi vesmes vsechno moderni, kde mince tam i bankovky, stanky se sutrama co jsem jeste nevidel,

+ spousta sberatelskych potreb a literatury
« Poslední úpravu provedl(a) Krtek v 14. 9. 2007, 19:13. »
Registrovaný uživatel
Krtek to máte fajn,že je dostatok literatúry,na naších burzách to niekedy postrádam,hlavne nejaké aktualizované vydania. :'(
Registrovaný uživatel
Páni kto má vedomosť či sa koná zajtra Hoby burza v Trnave??? :roll:
Registrovaný uživatel
NO..KONALA SA,JA SOM TAM DNES BOL...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Data výměnných zchůzek, burz, blešáků....

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1