Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Modelářství » děláte někdo bojovou techniku?

Vykupminci.cz
Numisargo

děláte někdo bojovou techniku?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
nebo máte doma nějakou sbírku? díky za info
Registrovaný uživatel
Myslíš modelářství?
Registrovaný uživatel
Já dělám..něco málo pro sebe, dost pro zákazníky ze zahraničí..všechny měřítka..lodě, figury. Každej má jiný chutě a jiný období.

Menší ukázka

Admiral Graf Spee (nedokončeno) 1:350
Jagdpanzer IV A-0 1-35
Stug III 1-35
Strykery 1/72

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vypadá to dobře. přemýšlím, že bych občas něco zkusil, ale až na malé výjimky není nikde popsáno ani jak moc je to náročný model atd. mám něco koupené (plast, kov i kombinace), takže bych rád k tomu (tj. 1:35). zatím jsem si objednal vojáčky (dělal jsem barvení do deskovky, takže snad alespoň něco zvládnu). ale asi bych s tím potřeboval pomoct... no uvidíme.
pokud ne, kolik si účtuješ za práci? :)
Registrovaný uživatel
Ceny tu říkat nechci, proto jsem to sem nedával. Ani nic nenabízím.
Do deskovek jsem toho udělal taky dost...figury dělám nejvíc, techniku jako bokovku.(Kvůli horší přepravě)

Aby to vypadalo dobře potřebuješ určitě kompresor a pistol. (Pistolí mám asi pět, ale paradoxně nejvíc využívám tu nejlevnější.) Dá se alternovat sprejem, ale to má svoje limity. štětce, lepidla jasný, barvy jen akryl, nějaký sady na weathering...
Ty spodní prcky jsem třeba dělal pro amíka, co chtěl i udělat interiér (strašný sraní, musel jsem si to dle fotek nastudovat a vše vyrobit) a lpěl na každym detailu, každý anténce. Asi nějakej vojenskej patriot.
Registrovaný uživatel
Jojo, chápu, já myslel spíš orientačně, jestli to stojí jak půlka modelu, celý nebo 2x tolik... Až někoho na to najdu a najmu
Pac já asi na to nebudu mít čas, vše studovat a dělat.. hlavně se bojim, že se u toho lepení vzteknu a spíš to rozbiju :-D
Registrovaný uživatel
klidně dej vědět kdybys něco potřeboval poradit.
No a vztekání...když si koupíš jako doplňěk sady kovovejch dílů..který maj desetiny milimetru klidně..dejchneš a jsou v prdeli..u toho jsem měl vztek tak strašnej, že jsem dopředu varoval přítelkyni.

řekl bych trojnásobek modelu jsem si dával cenu. u figur ceny úplně jinak (figury totiž lidi moc neuměj). atd.
Registrovaný uživatel
Ok, díky, pro představu stačí. Musím promyslet koncept, ale asi pojedu dál v modelu 35/32 a zkusím něco sám.. :-D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Modelářství » děláte někdo bojovou techniku?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1