Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » denary premyslovcu

Vykupminci.cz
Numisargo

denary premyslovcu

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tady je ta hrana velice hladká.Nebo může mít na hraně velmi pravidelné rýžkování.Důležitá je ta pravidelnost.Avšak tento kus je odlévaný.To je vidět v tom R ve slově Udalricus a na té prázdné straně je prohluben po lití
Moderátor
Misak: a kdyz na ni vidis, ze je mince slepena ze dvou litych kusu, tak mas taky jistotu.. :)
Registrovaný uživatel
Ahoj všem, s radostí jsem zaznamenal toto téma. Váhal jsem, kam vznést dotaz, jestli sem nebo do nejstarších českých mincí, ale tam se to zvrhlo v historii keltů...
K dotazu, taky trochu fušuju do denárů, získal jsem tohohle Spytihněva s vykousnutím jako od myši. Na vylomení se mi to nezdá, střižek je krásně pevný... Může to být obdoba nastřižení? Nebo vandalství? :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:shock: :roll: pekná mincička ,
zrejme poškodené zubom času. :'(
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
také bych to viděl na vadu materiálu...
Registrovaný uživatel
naprosto běžné vylomení (v průběhu staletí, co byla ztracena nebo uložena). Spytihněvové jsou z dobrého stříbra, tak se poškozená hranka většinou ani netřepí. Jinak krásně vyražená mince :-)
Registrovaný uživatel
Tak fajn, díky!
Registrovaný uživatel
A co jste si mysleli o denáru kněžny Emmy?
http://www.aukro.cz/item1037328908_denar_knezna_emma.html
Registrovaný uživatel
No když tam není ani jeden příhoz tak je to divné. Jestli je z pole tak ok - nový nález. Ale píše, že je ze staré sbírky a v té době určitě nebyly detektory na takové výši, aby našly i tam malé zlomky.
Moderátor
Aukce skončila před limitem, takže ho někdo vydyndal mimo aukro, možná se tu přihlásí. O údajném původu ze staré sbírky asi netřeba diskutovat. Snad časem aspoň vyplave na povrch informace, kde se mince našla, i když při současné praxi o tom dost pochybuju.
Byla to zajímavá kombinace typů Cach 144/145, možná dosud neznámá.
Registrovaný uživatel
No, byl jsem z toho rozpačitej, škoda, že aukce neproběhla, tak jak měla...
Registrovaný uživatel
Vida kam až se Vratislav II. dostal:
http://www.noble.com.au/auctions/lot/?id=294197
Vyvolávačka s aukčním poplatkem je A$233,-
to je při dnešním kurzu 4940,- Kč moc nadějně to nevidím.
Na případné dotazy: ne, nedal jsem ho tam já :D
Registrovaný uživatel
Co všechno se dá najít na Floridě: http://www.ebay.com.au/itm/140875252809?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
:D
Moderátor
turtleoverhead napsal
Vida kam až se Vratislav II. dostal:
http://www.noble.com.au/auctions/lot/?id=294197
Vyvolávačka s aukčním poplatkem je A$233,-
to je při dnešním kurzu 4940,- Kč moc nadějně to nevidím.
Na případné dotazy: ne, nedal jsem ho tam já :D

Az na to, ze to neni vyvolavacka, ale odhad (ano, vim, ze estimate se mnohde pouziva jako vyvolavacka, ale tady tomu zjevne tak neni, protoze mince byla prodana za 130$ + poplatky .. i tak se ale asi shodneme na tom, ze v tomhle stavu je to i tak hodne drahe :) ).
Registrovaný uživatel
dobrý den, mám tuto část denáru Oldřicha, můžete mi prosím napsat jakou má cca cenu?wrees@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
za mě je cena nulová
Registrovaný uživatel
aj ked je to totalny srot, zbytok mince,
zhruba tych 200-250 by som kludne dal.
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) tocomabyt v 27. 12. 2012, 12:20. »
Registrovaný uživatel
A co řeknete na toto. Je to raženo na Mělníku

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Neviem, čo je melnik. Ale je to jednoznačne napodobenina.
Registrovaný uživatel
proč to sem zrovna cpeš, už ráno Ti kolega řekl, že je to jen cetka!
Registrovaný uživatel
Zdravím,
může prosím někdo ohodnotit tento 226 IEAH? Případně je na prodej. Díky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
zvoní?
Registrovaný uživatel
monroe-skor ako ohodnotit treba asi určit či je pravy.Maš to kupene v akcii alebo nalez na povale/púde/.Pretože denar Boleslava Chrabreho je velka vzacnost.To prve foto otoč o 180 stupnov,maš to hore nohami.
_______________
Registrovaný uživatel
tak mince pravá je. Já žádné pochybnosti nemám. Jinak je to běžně obchodovaná mince na českých aukcích. Takže přibližnou cenu si můžeš dohledat. Pokud je na prodej hlásím se do řady: mince01@seznam.cz
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
denar napsal
tak mince pravá je. Já žádné pochybnosti nemám. Jinak je to běžně obchodovaná mince na českých aukcích. Takže přibližnou cenu si můžeš dohledat. Pokud je na prodej hlásím se do řady: mince01@seznam.cz
Pan kolega nerad vam oponujem ale nechce sa mi verit že toto je bežne obchodovatelna minca v Čechach.Na svetovych aukciach sa objavi tak raz za dva roky.
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » denary premyslovcu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1