Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » Dento

Vykupminci.cz
Numisargo

Dento

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Takhle se projevuje mentální vyspělost jedince, když se ve skrytu anonymity chová jako čuně. V těchto případech je cenzura nezbytná..
Moderátor
buzna v píči napsal
musíš se tu vole víc angažovat a stát se moderátorem a pak si můžeš mazat co se ti zlíbí a né tady škemrat


No Waluigi nemyslel som si, že sa znížiš na úroveň III.cenovej....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
kdyz tady nekdo takovej dela problem,proc se mu nezablokuje IP adresa ??
Registrovaný uživatel
Já už jsem Zdeňkovi psal
Moderátor
smith napsal
buzna v píči napsal
musíš se tu vole víc angažovat a stát se moderátorem a pak si můžeš mazat co se ti zlíbí a né tady škemrat


No Waluigi nemyslel som si, že sa znížiš na úroveň III.cenovej....


Trochu v tom postrádám logiku. Podle mě by Waluigi takové sdělení klidně napsal pod svým nickem. Tím se ho samozřejmě nezastávám... Ale možná by měl Zdeněk Jindra pořádně prověřit a porovnat IP adresy...
Registrovaný uživatel
Súhlasím ;extravagantné užívateľské mená nemajú čo robiť na tomto fóre, nekompromisne mazať.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Súhlasím ;extravagantné užívateľské mená nemajú čo robiť na tomto fóre, nekompromisne mazať.

Extravagantní :P ?
Spíše jste asi myslel vulgární, ne?
Kdyby mazali všechna extravagantní jména, tak musejí vymazat půlku, možná i více uživatelů, viz především třeba babygulka nebo turtleoverhead (to si prosím neberte vy dva nijak osobně, je to jen příklad, já proti extravaganci nic nemám).
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
buzna v píči napsal
musíš se tu vole víc angažovat a stát se moderátorem a pak si můžeš mazat co se ti zlíbí a né tady škemrat

jestli je tam v cestine neco ponizujiciho, tak nic vazneho mne nestalo, v pohode, uz jsem odpustil a zapomenoul.
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Spíše se tyto stránky dostávají za hranici naprosté žumpy, kde forma oslovování a vulgarita nezná mezí, ale jak vidím nějak se to zde toleruje a existuje tak naprostý liberalismus.

Evropa1, ak by tu bol naprostý liberalizmus tak by to nebolo až tak zlé, ale tu panuje anarchia ...
Registrovaný uživatel
Dento napsal
Serge Nubret, je to z toho ze jsem nekdy blbe pisem ze mne zda ze nekdo s toho o mne spatne mysli.

To vám přece nemusí vadit, že si o vás někdo něco myslí.
Kdybyste se chtěl chovat a žít jen podle toho, co si o vás myslí ostatní, tak byste se stal otrokem jejich myšlenek, názorů a představ. Kdybyste se snažil jednat jen podle toho, abyste si u ostatních vytvořil nějaký obraz, nějakou pověst, stal byste se jejich otrokem, nositelem masky, ale nebyl byste sám sebou. Nejlepší je se absolutně nestarat o to, co si o vás kdo myslí.

Pokud je váš hlavní problém čeština, přihlaste se do kurzu češtiny pro cizince, nebo hodně čtěte aktuální českou literaturu nebo české překlady aktuální literatury. Starší literaturu raději ne, protože tam jsou archaizmy a používají se tam stará pravidla pravopisu, stylistiky atp. Nebo si půjčte pravidla českého pravopisu apod.

"je to z toho ze jsem nekdy blbe pisem ze mne zda ze nekdo s toho o mne spatne mysli."
Místo "z toho" používejte "kvůli tomu"
"ze mne zda " - zdá se mi
"o mne spatne mysli" - myslí si o mně něco špatného - v těchto dvou případech je problém hlavně špatný slovosled.
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
« Poslední úpravu provedl(a) Serge Nubret v 4. 7. 2012, 11:55. »
Registrovaný uživatel
Tu cestinu umim na urovni A2. Knihy kupuji v Luxoru na Vaclavskem nam. v den vydani a s podpisem.
Precetl jsem dodneska jen Kuky se vraci, bezva je jak film tak i kniha. Je tam mnoho slov ktery neznam, a s jejich prekladem to vubec blbi, mnoho slov se prekladaji do rustiny jinak a kvuli tomu nepochopitelnymu slovu se straci vubec cela veta. V toto zari budu studovat ji na kurzech dal. Predtim se prectu zase te knihy a se trochu vzpomatuju, ale dik za radu )
Registrovaný uživatel
První knížky které jsem přečetl v angličtině byly ty které jsem již dříve četl v češtině. Proto i když jsem narazil na místa kterým jsem nerozuměl, neunikl mi smysl protože zhruba jsem věděl o co jde.
Registrovaný uživatel
A to je spravne pane turtleoverhead, jen ze zacinat cist cizi jezyk je treba s neceho lehkeho.
Ale te ruske pohadky a historie je takovy nesmysl ze ji v cizine castecne smazou jako "Denni hlidku" par dni zpatky na TV a k tomu jeste predelaji. Zustane cist jen Jules Verne, ale mne se do toho ruky nikdy nesli.
Registrovaný uživatel
smith napsal
buzna v píči napsal
musíš se tu vole víc angažovat a stát se moderátorem a pak si můžeš mazat co se ti zlíbí a né tady škemrat


No Waluigi nemyslel som si, že sa znížiš na úroveň III.cenovej....


Tak teď si ze mě vážně děláte jkože KOZY????????? Nevím, kdo se to zase snaží poslední dobou zbavit mě, ale takovouhle kokotinu jsem ještě nikdy nečetl. Žádám o provedení analízy IP a to hnusný hovado, co se mě snaží schodit vyhodit zavřeným oknem. Tohle už je i na mě dost :x :x :x :x
Registrovaný uživatel
a zase nemuzu to zmazat, zdal se mi ten prispevek za nevhodny.
Registrovaný uživatel
Už chápu, jak se cítil Rath, když u něj doma zazvonila URNA. :'(
Takže jestli jsem dobře pochopil, tak u mě nebude podstrčená krabice, ale účet, kterýmá být můj? Ubohost, ten kdo se to na mě snaží sundat je na stejný úrovni jako modrá mafie!!!
Registrovaný uživatel
Moje teorie je: UBOHÁ SNAHA ODSTRANĚNÍ ČLENA FÓRA MODERÁTORY.
Moderátor
Dento: Denni hlidka je dobra.. knizka (i kdyz jsem ji necetl v originale), pri sledovani filmu jsem byl dost zdeseny.
Registrovaný uživatel
:) to je pravda! Nekolik let zpatky ja ji daval divat do kola pokud nebyl unaveny. Do ted'ka je to muj nejoblibinejsi film. )
Registrovaný uživatel
Serge Nubret napsal
grofik napsal
Súhlasím ;extravagantné užívateľské mená nemajú čo robiť na tomto fóre, nekompromisne mazať.

Extravagantní :P ?
Spíše jste asi myslel vulgární, ne?
Kdyby mazali všechna extravagantní jména, tak musejí vymazat půlku, možná i více uživatelů, viz především třeba babygulka nebo turtleoverhead (to si prosím neberte vy dva nijak osobně, je to jen příklad, já proti extravaganci nic nemám).


Nejak tak myslené, aééé slušne napísané, niekedy postačuje na zmenu kurzu v diskusii nenastúpiť na lodku provokatéra.
Dalšia možnosť prečo diskusia nabrala taký smer ; doznievanie elektrických výbojov po "Búrkach". ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Serge Nubret napsal
extravagantní jména...
... nebo turtleoverhead (to si prosím neberte vy dva nijak osobně, je to jen příklad, já proti extravaganci nic nemám).

Neberu to osobně :D
Jen na vysvětlenou, žiju v anglicky mluvící zemi a tento nick jsem si vymyslel pro svůj účet na eBay.
Turtleoverhead neboli želvanadhlavou. Želva – protože jsem choval želvy a keltská hlava, protože jsem sbíral keltské mince.
Později jsem ho začal používat i na různá diskusní fóra.
;)
Registrovaný uživatel
byl bych velice rad jestli tu obrazku z otaznikem zmensite.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Turtleoverhead neboli želvanadhlavou. Želva – protože jsem choval želvy a keltská hlava, protože jsem sbíral keltské mince.

Když se pořádně dívám na ten malinký obrázek, tak vážně je tam želva. A já celou dobu myslel, že je to nějaký papoušek - je to takové barevné a navíc to lítá :P
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
« Poslední úpravu provedl(a) Serge Nubret v 4. 7. 2012, 14:15. »
Registrovaný uživatel
Dento napsal
A to je spravne pane turtleoverhead, jen ze zacinat cist cizi jezyk je treba s neceho lehkeho.
Ale te ruske pohadky a historie je takovy nesmysl ze ji v cizine castecne smazou jako "Denni hlidku" par dni zpatky na TV a k tomu jeste predelaji. Zustane cist jen Jules Verne, ale mne se do toho ruky nikdy nesli.

A ještě jsou skvělé knihy, kde na každé dvoustraně je cizojazyčný text a hned vedle ten samý text v češtině. Takové knihy existují anglicko-české, ale nevím zda i rusko-české.
A nejlepší vůbec je častá komunikace s rodilými mluvčími, buď živě, anebo třeba tady na diskuzi :D
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
Dento napsal
byl bych velice rad jestli tu obrazku z otaznikem zmensite.

Jo, mně to taky dělá neplechu :evil:
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Skrblíkov » Dento

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1