Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » Dento

Vykupminci.cz
Numisargo

Dento

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pro Serge Nubret:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Turtleoverhead neboli želvanadhlavou. Želva – protože jsem choval želvy a keltská hlava, protože jsem sbíral keltské mince.


Nepřivedl vás k želvám náhodou seriál Taková normální rodinka? Když jsem to viděl, taky jsem jednu dobu hodně toužil po želvách.
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
To ne, já měl želvy vodní.
Registrovaný uživatel
Vod koho?;) Já vim, starej fór. Jó, želvy vodní, ty na člověka nejdou.
Registrovaný uživatel
Dento napsal
Vypada tak ze mne nechteji zde zlikvydovat... smutne...

Je to sice už dva dny staré, ale je to docela vtipné, tak jsem to musel ocitovat.
Vy mně Dento nejvíce fascinujete tím, že zde prosíte o zrušení účtu, a vedle ve filatelii dál diskutujete a pokládáte dotazy jakoby nic.
Neprotiřečí si to tak trochu? ;)
Ale nic ve zlém.
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
« Poslední úpravu provedl(a) Serge Nubret v 4. 7. 2012, 16:39. »
Moderátor
Můj názor na Denta- spadl do té filatelie prostě po hlavě a má velký zájem získat mnoho informací a to s jednou vadou: všechny a hned. :D Proto tolik otázek (na některé si i sám ihned odpoví). Ve svém okolí nemá prostě nikoho s kým by se mohl denně bavit hodiny o známkách a tady prostě vždycky někdo je. ;) To, že se mu někdo posmíval za jeho mluvu, není myslím jeho chyba. Je to jako bych já psala na cizí forum v angličtině ( řekněme si to otevřeně- 90% z nás tady) a taky by tam na nás zírali jako na "vetřelce" a přitom by jsme se tam dotazovali s tím nejčistším úmyslem. S Dentíkem proto prosím o trpělivost ;) Zatím si musí zformovat určitou oblast zájmu ( neplantat koše s baňama) a potom se to vybere do růžova. :)
Registrovaný uživatel
Dento napsal
to jo. mozne ze zadarmo ne. rad pomuzu. a jestli nechcete mi zrusit akaunt tak navrhuju zrusit prispevky a dat do akauntu zakaz na dalsi prispevky.

Tak konečně se z téhle diskuze rýsuje výnosný podnik.
Předkládám k úvaze vzorový ceník:

Smazání vlastního píspěvku .... 100 Kč
Smazání cizího příspěvku .... 1000 Kč
Smazání příspěvku Moderátora .... 10000 Kč
Smazání příspěvku Administrátora .... individuální cena dohodou

Denta zdravím, děkuju za inspiraci a přeju všechno dobré!

Waluigi RIP
Registrovaný uživatel
trosku jsem tehdy prehnal, b. v p.
Registrovaný uživatel
Jaa-chym napsal
Vod koho?;) .

No přece vod vody :D
Registrovaný uživatel
Prosim slusne o promozani techto prispevku 3, 4, 6 ve teme Dento. rada o mince. zde - https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/dento-rada-o-mince-12781

A taky prosim o blokaci v me temate tohoto чудилы mike-p74 jestli on bude psat o nejakem nesmyslu atd.
Neni ten mike-p74 jako Waluigi?
« Poslední úpravu provedl(a) Dento v 8. 7. 2012, 18:29. »
Registrovaný uživatel
Na mike-p74 nám nesahej, ten patří k nám notafilikům! ;) Nevidím důvod, proč mazat jeho příspěvky? :shock:
Registrovaný uživatel
Dento napsal
Prosim slusne o promozani techto prispevku 3, 4, 6 ve teme Dento. rada o mince. zde - https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/dento-rada-o-mince-12781

A taky prosim o blokaci v me temate tohoto чудилы mike-p74 jestli on bude psat o nejakem nesmyslu atd.
Neni ten mike-p74 jako Waluigi?
Dento nechapu proc na me utocis , ja se slusne zeptal na téma ktere jsi psal,protoze mne to zajimalo!!!,absolutne nechapu co jsem napsal spatnyho??
Takze za kdyz zalozim tému o necem tak si mohu vybirat kdo bude prispivat ??Laskave si zkontroluj co jsem psal !!! pouze otazky smerovany k tematu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Registrovaný uživatel
to mischel13 : diky za podporu ale ja toho Denta nechapu , on zalozil tema a mne to taky zajimalo a hned zacal psat takovy nesmysli !!!!!!!!!!!!!! , to nemuzu se ptat pokud tu tému nezalozim Ja???????????????????
Registrovaný uživatel
Dento má teraz pravdu.Príspevok ste potom stihli upraviť, najprv si prečítajte čo píšete a potom to odošlite. Teraz nemá zmysel tu vypisovať ja nič ja muzikant keď je Váš príspevok zmenený.
« Poslední úpravu provedl(a) dula77 v 8. 7. 2012, 19:55. »
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Dento má teraz pravdu. Neviem kto zas premazal tú tému, ale mike-p74, najprv si prečítajte čo píšete a potom to odošlite. Teraz nemá zmysel tu vypisovať ja nič ja muzikant keď je Váš príspevok zmazaný.
dula77: co to melete , moje prispevky smazany nejsou !!! dento zalozil tema na mince-katalog a Brett tam vlozil odkaz a ja Brettovi odpovedel ze je to zajimavy pekny katalog a to je spatne ???
nic no coment, moudrejsi ustoupi , nebudu se s vami dohadovat , nashledanou.
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 8. 7. 2012, 19:56. »
Registrovaný uživatel
Máte pravdu, tak isto ste ich prepísali ako ja svoj predchádzajúci, neviem čo tu meliete.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Máte pravdu, tak isto ste ich prepísali ako ja svoj predchádzajúci, neviem čo tu meliete.
:shock: :shock: :roll: ach jo
radeji si prectete obe temy a potom vykladejte to co vykladate a neurazejte mne !!!!!!!
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 8. 7. 2012, 20:01. »
Registrovaný uživatel
Čítal som to aj v originále a nikoho neurážam len používam Vaše slová.
Registrovaný uživatel
to dula77: jestli jste cetl pozorne obe temata,tak zjistite ze jsem se pouze ptal k tematu a je jedno jestliho zalozite vy anebo kdokoliv jiny a posleze mne napadne dento"proc mu pisu do jeho tematu" to nesmim ??a hned mne chtel blokovat , tak je to normalni ??
asi to je tim slunickem,uz se k tomu nebudu vyjadrovat,nic spatneho jsem neudelal.
preji pekny vecer nashledanou
Registrovaný uživatel
Dento napsal
Prosim slusne o promozani techto prispevku 3, 4, 6 ve teme Dento. rada o mince. zde - https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/dento-rada-o-mince-12781

A taky prosim o blokaci v me temate tohoto чудилы mike-p74 jestli on bude psat o nejakem nesmyslu atd.
Neni ten mike-p74 jako Waluigi?

Dento, nebuď "hysterický"
mike-p74 a waliugiho neporovnávaj.
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 8. 7. 2012, 20:22. »
Registrovaný uživatel
Tady to vypadá, jak v mateřské školce, mike, raději sem nechoď a věnuj se bankovkám! ;) Koukám, že na určité "sběratele" to sluníčko působí ažaž! :D
Registrovaný uživatel
jak rikas mischel13 ;)
Registrovaný uživatel
mike-p74, Ja moc se omlouvam.
Myslel jsem ze pisete neco hramadneho (casteho) bez smysla na tematu a proste jsem neni spravne pochopil, ze totakto nejak vtypkujete. a dizorijentujete mou tematu.
Jestli to neni pravda, moc se omlouvam. a beru svou prosbu a slova zpatky. prominte.
Registrovaný uživatel
Dento napsal
mike-p74, Ja moc se omlouvam.
Myslel jsem ze pisete neco hramadneho (casteho) bez smysla na tematu a proste jsem neni spravne pochopil, ze totakto nejak vtypkujete. a dizorijentujete mou tematu.
Jestli to neni pravda, moc se omlouvam. a beru svou prosbu a slova zpatky. prominte.
v pohode nic se nedeje
Registrovaný uživatel
Dento napsal
Myslel jsem ze pisete neco hramadneho (casteho) bez smysla na tematu a proste jsem neni spravne pochopil, ze totakto nejak vtypkujete. a dizorijentujete mou tematu.

Dento, nic ve zlém ale Tvé téma je “bez smysla” a “dizorijentované” dostatečně již samo o sobě. :D ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Sběratel.com » Skrblíkov » Dento

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1