Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » Deutsches Reich 1900-1945

Vykupminci.cz
Numisargo

Deutsches Reich 1900-1945

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chybí mi tyto známky, jestli je někdo má navíc (dobrém stavu) byl bych rád, kdyby se mi ozval na mazelroman@seznam.cz

O podrobnostech se pak domluvíme
Registrovaný uživatel
Jestli Vám chybí všechny, tak to máte do konce života co dělat :-).
Registrovaný uživatel
sucky7 napsal
Jestli Vám chybí všechny, tak to máte do konce života co dělat :-).


Nechýbí mi všechno :) nužu poslal chyběnku
Moderátor
Prosím Vás,
když se odesílal dopis z Německa do protektorátu, bylo to považováno jako dopis tuzemský nebo do zahraničí? Respektive jaké mohlo být poštovné za doporučený dopis v roce 1944 odeslaný z Berlína do protektorátu?
Díky za případnou odpověď.
Moderátor
regula_jan napsal
Prosím Vás,
když se odesílal dopis z Německa do protektorátu, bylo to považováno jako dopis tuzemský nebo do zahraničí? Respektive jaké mohlo být poštovné za doporučený dopis v roce 1944 odeslaný z Berlína do protektorátu?
Díky za případnou odpověď.

Mezi Německem a ČSR platila zvýhodněná sazba a tuším od 1.4.1943 bylo možno dopisy z Německa do Protektorátu vyplácet vnitrostátní sazbou. Tím datem si nejsem úplně jistý, ale v roce 1944 už určitě vnitrostátní sazba platila.
Moderátor
Pokud jde o konkrétní výši sazby, záleží na hmotnosti dopisu. Do 20g bylo 12 Pfg., pak tuším až do 250g 24 Pfg. A k tomu samozřejmě 30 Pfg. příplatek za R-zásilku.
Moderátor
Poměrně vyčerpávající. Díky
Dopis o který mi jde, je vyplacen příplatkovou emisí v hodnotě 54 Pf. Což odpovídá 24 + 30 Pf.
Díky moc
Registrovaný uživatel
Existuje nějaký katalog na německou polní poštu? Spíše mě zajímá II. SV. :-)
Moderátor
ano existuje, tusim Michel Feldpost sa to vola
_______________
Registrovaný uživatel
Děkuji za radu. :-) Kouknu se po něm. :-)
Moderátor
V případě potřeby mohu zapůjčit ;).
Moderátor
Dejvy nahodou nevies o predaji starsieho Michla zamorie Afrika, Severna a Juzna Amerika, Australia, Oceania a Antarktida? Postacili by mi aj do roku 1995...
_______________
Moderátor
nuckythompson napsal
Děkuji za radu. :-) Kouknu se po něm. :-)


ok 8)
_______________
Registrovaný uživatel
Ahoj Dejvy. :-) Už ho mám vyhlídnutého, sice starší, ale to mi neva. Stejně Německo vyloženě nesbírám, ale chci se podívat, co tam vlastně všechno je. :-)
Moderátor
Jestli se chceš jenom podívat, měl bych být za týden na blešáku na Černé Louce, tak ho tam můžu vzít.
Moderátor
babygulka napsal
Dejvy nahodou nevies o predaji starsieho Michla zamorie Afrika, Severna a Juzna Amerika, Australia, Oceania a Antarktida? Postacili by mi aj do roku 1995...

Zkusím se poohlédnout, ale nevím. Měli jsme v klubu na odprodej Severní Ameriku (možná tam ještě je), ale ta byla tak z roku 1985.
Registrovaný uživatel
Jo, to by mi pomohlo, taky tam budu. Mohl bych ti napsat v pátek (24.1.), a domluvili bychom se na čase?
« Poslední úpravu provedl(a) nuckythompson v 18. 1. 2014, 20:42. »
Moderátor
nuckythompson napsal
Jo, to by mi pomohlo, taky tam budu. Mohl bych ti napsat v pátek (24.1.), a domluvili bychom se na čase?

Určitě, právě vyrážím na letadlo, tak bych to měl stihnout ;).
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Jestli se chceš jenom podívat, měl bych být za týden na blešáku na Černé Louce, tak ho tam můžu vzít.

ahoj dejvy je to 25 ? vzal bys pro mně ty celiny od pofisu ? pokusil bych se stavit ;)
ps. nehol se ať tě najdu :mrgreen:
Moderátor
zakoukanyhonza napsal
dejvy napsal
Jestli se chceš jenom podívat, měl bych být za týden na blešáku na Černé Louce, tak ho tam můžu vzít.

ahoj dejvy je to 25 ? vzal bys pro mně ty celiny od pofisu ? pokusil bych se stavit ;)
ps. nehol se ať tě najdu :mrgreen:



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sice teraz v USA je krita zima tak Dejvy ma bradu
_______________
Moderátor
dejvy napsal
babygulka napsal
Dejvy nahodou nevies o predaji starsieho Michla zamorie Afrika, Severna a Juzna Amerika, Australia, Oceania a Antarktida? Postacili by mi aj do roku 1995...

Zkusím se poohlédnout, ale nevím. Měli jsme v klubu na odprodej Severní Ameriku (možná tam ještě je), ale ta byla tak z roku 1985.


Ked je do 1985 nie skor mi ide o katalogy Michel po roku 1990, kedze zbieram tie malby cely svet tak do r. 1990. Budem ti vdacny
_______________
Moderátor
zakoukanyhonza napsal
dejvy napsal
Jestli se chceš jenom podívat, měl bych být za týden na blešáku na Černé Louce, tak ho tam můžu vzít.

ahoj dejvy je to 25 ? vzal bys pro mně ty celiny od pofisu ? pokusil bych se stavit ;)
ps. nehol se ať tě najdu :mrgreen:

OK, snad ho najdu; zatím na mě doma padá prach a pavučiny ;).
Registrovaný uživatel
:mrgreen:
Moderátor
Našli moji milí rádcové, našli :lol:.
Registrovaný uživatel
pecka :) a ještě náhodou neměl bys ČSR II (1945-1992) - POFIS ? že bych to vzal při jednom :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Evropské známky » Deutsches Reich 1900-1945

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1