Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » Deutsches Reich 1900-1945

Vykupminci.cz
Numisargo

Deutsches Reich 1900-1945

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jaa-chym napsal
16 chodí docela často, ondy sem ji viděl u nás v antikvoši, ale nebral sem ji, protože již mám, můžu tam zí kouknout, možná budu mít i cestu kolem.

díky za ochotu ;)
Registrovaný uživatel
v sobotu musím do ikea bo se mi knihovna kvapem rozrůstá :D
Registrovaný uživatel
chápu, též jsem tam (častečeně ze stejného důvodu) nedávno byl :) Doporučuji regál expedit, různé kombinace a akorát tam pasují zásobníky ;)
Registrovaný uživatel
uvidíme ... jdu s manželkou ..... takže .... :D
Registrovaný uživatel
no .. já tam byl taky se ženou.. a nadšeně souhlasila.. protože jsem to konečně uklidil a srovnal do toho regálu do pracovny a neválí se to už všude po ložnici, obýváku apod :)
Moderátor
Mám stejné problémy, nějaké police už taky "súrne" potřebuji ;). Bohužel mám i problém kam s nimi.
pro nuckythompson: odpověď bude v mailu (jakmile jej pošlu :lol:).
Registrovaný uživatel
OK, Dejvy. :-)
_______________
Ve filatelii nelze nikdy zoufat. Budoucnost nám může přinést nádherná překvapení. (Máte-li nějaký zajímavý dokument k historii Židů na našem území do roku 1848, nabídněte.)
Registrovaný uživatel
caute chcem sa spýtať nemecké známky schwarzaufdruck 1 mark boli vytisknuté len s pretlačou berlín? lebo mám bez pretlače berlin a neviem to nikde nájsť všade je len z pretlačou kto vie niečo o tejto známker bez pretláče prosím odpíšte :) dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zkus se podívat do poválečných známek na vydání pro Allierte Besatzungszone.
Registrovaný uživatel
a môžeš mi prosím hodiť neakú linku
Moderátor
Třeba tady je celá série:
http://www.postbeeld.com/en/stamps/view/sdr0943-definitives-21v/
Registrovaný uživatel
Páni s filatélie poprosím o Váš názor . :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Páni s filatélie poprosím o Váš názor . :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Bergerdorf, vydání pro Brief-Beförderungs-Gesellschaft, Mi 1.
Registrovaný uživatel
Ďakujem za názor .
Môže to byť; miestna pošta nezávislá od hlavnej a fungovala od 21decembra 1887 do januara 1888 ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Nevíte někdo, jak je to se smíšenými frankaturami v sudetech v roce 1938? Respektive jak se počítaly známky v korunách ve vztahu k ŘM? A ještě super by to bylo, kdyby jste měl někdo i tarify ;)
Moderátor
regula_jan napsal
Nevíte někdo, jak je to se smíšenými frankaturami v sudetech v roce 1938? Respektive jak se počítaly známky v korunách ve vztahu k ŘM? A ještě super by to bylo, kdyby jste měl někdo i tarify ;)

Je to jednoduché - tarify jako v Německu, přepočet 1 RM = 10 K.
Moderátor
OK, díky, taky mě to mohlo napadnout.
Moderátor
Opravdu byl už po záboru Sudet v Sudetech kurs 1 RM = 10 Kč? Nebylo to až od 15. března? By to pro místní bylo dost blbé a poněkud by jim to kazilo tu ohromnou radost nad připojením se k Říši, když pro zbytek ČSR, o tom jsem přesvědčen, neb na to Ádolf neměl ještě páky, platil kurs jiný.
Registrovaný uživatel
Dobry den kolik to stoji??

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ešte si mal dva dni vydržať. :D
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, nemůžu dohledat žlutou barvu v katalogu. Je žlutá barva na známce běžná ? REICH 1920.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V katalogu je žlutooranžová až červenooranžová (Mi.141), tahle vypadá na vybledlou žlutooranžovou.
Registrovaný uživatel
Pre pepahavel:

V mojej zbierke (primarne Osterr. a CSR I. a II.) mam zopar nemeckych... a moc som ich zatial neskumal, a v principe iba nadvazujem na posledny prispevok a zdielam skeny tych co mam.


Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To budou běžné nahodilé vady, přece jen je to knihtisk. V Michelu mají DV popsané hlavně u emise s REICHSPOST, u těchto toho moc neuvádějí.
Registrovaný uživatel
Pre pepahavel:

Ďakujem za info. Mohol by som vás poprosiť o názor k jednej téme, kt. idem o chvíľu pridať? Neviem sa v tom posunúť ďalej a objektívny názor by mi určite pomohol. Ďakujem


Robi13

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Evropské známky » Deutsches Reich 1900-1945

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1