Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antické mince » diskuse o padělcích antických mincí

Vykupminci.cz
Numisargo

diskuse o padělcích antických mincí

Moderátoři: Misak33, smith, tenzor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Bez fotek to nejde urcit. Tento Ant. Pius by stal tak 450-550 Kc, ale dal by se sehnat za 400, ale taky jsou troubove, co za nej daji dvojnasobek. Jenze staci, aby byl lepsi a klidne muze stat 1500 v krasnem stavu.
Registrovaný uživatel
bobinek21-ak chceš aby bol spokojny ponukni mu 500€/kus.Načo to kupuješ ked tomu vobec nerozumieš ?
_______________
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Bez fotek to nejde urcit. Tento Ant. Pius by stal tak 450-550 Kc, ale dal by se sehnat za 400, ale taky jsou troubove, co za nej daji dvojnasobek. Jenze staci, aby byl lepsi a klidne muze stat 1500 v krasnem stavu.
..............děkuji za radu,zkusím sehnat foto a vložím zde,i když můj nazor na cenu je takový že určitou cenu to mít může ale musí to někdo koupit,a když jich má majitel cca 25ks tak prodat to rázem v dnešní době bude asi dosti složité!!!
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
bobinek21-ak chceš aby bol spokojny ponukni mu 500€/kus.Načo to kupuješ ked tomu vobec nerozumieš ?
...............já sem to nekoupil,mince říma nejsou má parketa,ale 500€ za kus se mi zdá přehnaná cena. Mě to bylo jen nabídnuto-a myslím že majitel to za max cenu jen tak neprodá!!! A rozumět římu si myslím může málokdo :'(
Registrovaný uživatel
Myslel som že si tak trocha filantrop a kedže si sa pytal kolko maš ponuknut ,tak som ti len odpovedal.Tych 500 € za vzacny denar je zlomok ceny ale za bežny a nekvalitny je aj 500 Kč vela.
_______________
Registrovaný uživatel
Dobry den, bobinek, ak chcete ohodnotit nejake mince, fotky su nutnost. Uvedeny denar ma hodnotu max. 25 - 30 eur, no ako vravi Tovy, su ludia, ktori ho dokazu preplatit aj dvojnasobne. Tam by som skusil ebay.
Po 500,- euro za kus idu denare Pupiena, Balbinusa, Pertinaxa, alebo grecke tetradrachmy s atenou a sovou v peknych zachovalostiach, ale nie denare Antonina Pia :)
_______________
Registrovaný uživatel
bobinek pisal o denaroch roznych panovnikoch a nie iba o Antoninus Pius ale aj jeho denare idu kludne po 500 €.
https://www.kuenker.de/en/archiv/stueck/62373
_______________
Registrovaný uživatel
Jedna lastovička leto nerobi,tak ešte jeden
https://www.kuenker.de/en/archiv/stueck/62266
_______________
Moderátor
m1234: Az na to, ze prvni denar je Marcus Aurelius jako caesar (tim nerikam ze neni brutalne predrazeny) a druhy je denar Antonina Pia s Marcem Aureliem, coz je vzacny a velmi zadany typ :roll:
Registrovaný uživatel
Len b21 vie čo vidí,videl. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
tenzor ved to ja viem-moja prva reakcia bola na na ten vysoko profesionalny dotaz od bobinka a na to sa mi zdalo vhodne reagovat prave tou 500 eurovou cenou.Takže neriešte stale tych 500 €.
_______________
Registrovaný uživatel
Jelikož se na běžící aukce nedávají odkazy, tak pouze upozorním , že je na Aukru v sekci Antika také jeden prodáván.Jsem zvědav za kolik půjde.
Registrovaný uživatel
pokud jde o padělky, je naopak záhodno na ně upozorňovat. Je to tento "Nero" http://aukro.cz/rim-denar-nero-a-agrippina-54-nl-ric7-rr-i6309093067.html Mince (pokud by byla pravá) naprosto nevhodná na aukro, netuším, za jakou by se prodávala částku jinde. Tato je v několika exemplářích uvedena jako replika na forumancientcoins
Registrovaný uživatel
Zdravím vás priatelia
Mám na vás otázku: môže byť tento Constantinus II. pravý?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je trochu divny, ale myslim, ze by mel byt ok. Zkus jeste nafotit hranu, jestli mas k nemu pristup.
Registrovaný uživatel
...no prístup práveže nemám, je to z aukra a ten, čo to predáva mi je tiež podozrivý..., už len tým že v popise píše, že : " POCHÁZÍ ZE SBÍRKY PO SBĚRATELI

NEJSEM ZNALEC NA ŘÍM TAK, ŽE BEZ URČENÍ"...
Registrovaný uživatel
1. pravidlo číslo 1 : aukce která " jede" se sem nedává !!!
2. koukal jsem na ní a bude OK
3. nemám RIC VII takže pouze zběžně:
Constantine II, CONSTANTINVS IVN NC/BEATA TRANQVILLITAS/VO - TIS- XX/C-R/PLG, mincovna Lyon, ražba z roku 321, RIC 148-152, Rare R4-R5
4. cena mimo
Registrovaný uživatel
Ingelri napsal
1. pravidlo číslo 1 : aukce která " jede" se sem nedává !!!

Jsi na omylu, takové pravidlo není, je to jen zbožné přání nekolika jedinců kteří si bláhově myslí že objevili aukci o které kromě nich nikdo neví. :D ;)
Registrovaný uživatel
Chlapi, ďakujem vám za názory...
Ingelri: To pravidlo č. 1 tu fakt neexistuje...prečítaj si 6.-ty bod : https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x1034
2. - nedal som sem odkaz na aukciu, len obrázok s dotazom, kde som si nebol istý originalitou... :)
Registrovaný uživatel
Aha a já jantar z nějakého důvodu tupě žiju v tom že to pravidlem je :roll: Takže beru zpět, sorry drkelt
Registrovaný uživatel
Kolega me upozornil na jednu aukci na Aukru s padelkama, tak ji tu davam projistotu - padelky spatne, ale zacatecnika zmast mohou:
http://aukro.cz/byzantske-5ks-i6707071996.html
Registrovaný uživatel
co tenhle Filip? Dle povrchu a celkového dojmu podle mne fake: http://aukro.cz/rimska-mince-c1-original-za-vasi-cenuod1kc-i6791303174.html
Registrovaný uživatel
Padělají se i řecké oboly?
Třeba tenhle by se vyplatil.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
martinvangelis: no, vypada zvlastne, ale myslim, ze by mohl byt v poradku. Je asi blbe vycisteni ci nafoceni. Designove taky vypada divne, ale obcas takove jsou. Ale otazka, zda bych do toho podle techto fotek sel. Spise ne.

opal: padelaji, ale asi mene a vetsina padelku je celkem mizerna. Problem u obolu je, ze cena dost kolisa dle kvality a padelky v krasnych stavech jsou vzdy tezke udelat.
Ale tezko rici, kolik padelku je dokonalych a nerozeznaji se :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den.
Mám ve sbírce Septimius Severus - sestertius RIC 818
Pozná někdo ze skeneru jestli je to padělek, nebo pravá mince.
Je to masivní mince, na reversu je nejspíš mechanické poškození písmen EVE.
Na mě působí věrohodně, ale nemám tolik zkušeností, jak určit případný padělek.
Perličkování co je po obvodu splývá v linku, ale jsou tam místa kde je vidět.
Děkuji předem za posouzení.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 > »

Sběratel.com » Antické mince » diskuse o padělcích antických mincí

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1