Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » diskuse

Vykupminci.cz
Numisargo

diskuse

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak jsem asi uhodil hřebíček na hlavičku, a dotkl se ega moderátora, který přispíval jako obyčejný žvanil, a diskuzi smazal, protože jsem přispíval slušně a nikoho jsem na rozdíl od jiných neurážel.
Vzhledem k tomu, že dělám moderátora na jednom foru již 7 let, setkal jsem se s různými lidmi, a povahami. Občas někdo zapomíná na co forum je a píše tady v anonymitě to, co by asi jinak nikde neřekl. Forum není na to aby si lidi napravovali svoje ego.
Moderátor
Co to? :shock:
Vzhledem k tomu, ze z vaseho vylevu neni naprosto jasne o koho se jedna a co a proc se stalo a krom toho pravidlo fora c. 12 (pokud delate moderatora 7 let, tak byste snad mel vedet, ze se maji dodrzovat, nebo snad moderujete anarchisticke forum doutnak.cz?), nechapu proc se neobratite na admina, pokud mate pocit, ze nektery z moderatoru dela svou praci spatne. :roll:
Registrovaný uživatel
Pokud jste daval k diskuzi tu chladnou zbran o niz se nasledne rozvinula diskuze, tak se nedivim, ze vas moderator smazal. Vase postrehy o tom, jak se zvani o vsem jinem nez na co jste se ptal a podobne komentare byly ponekud mimo misu...
Registrovaný uživatel
mám podobný názor jako xjert01...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Neviděl jsem to téma těsně před smazáním, proto nemohu posoudit ale pokud to smazal Grofik tak určitě měl důvod. ;)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Co to? :shock:
Vzhledem k tomu, ze z vaseho vylevu neni naprosto jasne o koho se jedna a co a proc se stalo a krom toho pravidlo fora c. 12 (pokud delate moderatora 7 let, tak byste snad mel vedet, ze se maji dodrzovat, nebo snad moderujete anarchisticke forum doutnak.cz?), nechapu proc se neobratite na admina, pokud mate pocit, ze nektery z moderatoru dela svou praci spatne. :roll:

Pokud vím tak můj dotaz nebyl proti pravidlům a upozornění, že jsem se ptal na něco jiného než bylo diskutováno, taky neporušovalo, žádné ustanovení.
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
mám podobný názor jako xjert01...

Napsal jsem jen to, že ta diskuze byla mimo mísu, ptal jsem se na něco úplně jiného a pokud to dotyčný nepochopil tak se měl zdržet komentářů, to se zřejmě někoho dotklo.
Registrovaný uživatel
Jde predevsim o to, jakym stylem jste to napsal. Pokud zadate zadarmo o nejakou sluzbu, navic diskuzujici, kteri maji sva zamestnani a nesedi zde 24 hodin denne, tak tomu bohuzel musite prizpusobit vas pristup a vyjadrovani. Tot vse.
Moderátor
sas: ach jo, tak si to aspon prectete - pravidlo 12 rika, ze
12) Uživatelé ani moderátor nesmí veřejně kritizovat práci jiného moderátora. Veškerá pochybení lze hlásit na emailu administrátora.
Registrovaný uživatel
sas napsal
Dracek napsal
mám podobný názor jako xjert01...

Napsal jsem jen to, že ta diskuze byla mimo mísu, ptal jsem se na něco úplně jiného a pokud to dotyčný nepochopil tak se měl zdržet komentářů, to se zřejmě někoho dotklo.


pán kolega sas ; nemal som jeden príspevok ku Vám - celé som zmazal z dôvodu Vami prebiehajúcej bezdôvodne postupne zhusťujúcej diskusie. ;)

Pokiaľ ste moderátor na nejakom fóre ako tvrdíte - určite v rámci svojej kompetencie by ste to urobil tiež a možno ďaleko rýchlejšie ako ja? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Možná jsem nějakou chybu udělal, ale zároveň si myslím, že na rozdíl od některých kritiků, nejsem neomylný.
Registrovaný uživatel
sas napsal
Možná jsem nějakou chybu udělal, ale zároveň si myslím, že na rozdíl od některých kritiků, nejsem neomylný.


Určite ste urobil chybu a hneď v druhom príspevku na tomto fóre. ;)

Máte celkove štyri príspevky s toho tri boli len atak , ale verím na poučku "výchova je dlhodobý proces".
Navrhujem začneme odznova ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
sas napsal
Možná jsem nějakou chybu udělal, ale zároveň si myslím, že na rozdíl od některých kritiků, nejsem neomylný.

Ale krom pocitu vlastní omylnosti to chce taky špetku nadhledu a pochopení pro to, že i prostý sběratel se chce občas pobavit. On totiž ne každý má tak proslavený smysl pro humor jako Václav Klaus a tudíž se občas potřebuje kapánek odreagovat. ;)
(Herr Gott, já su dneska samé překlep! :evil: )

P.S.: Mamka komentuje fotbal, to je taky dobrý! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
můj druhý příspěvek nebyl podle mne atak, požádal jsem slušně, pokud chtěl někdo informaci zaplatit, tak to mohl napsat a pokud se pravidel týká tak tady je taky něco:
2 ) Sberatel.com slouží k tomu, abychom si vzájemně poradili. Neurážejte se, pokud jiný člen fóra má jiný názor než je váš. Neurážejte žádného člena fóra, je jedno, zda máte naprosto odlišné názory. V diskusi používejte argumenty, ne urážky, narážky či nevkusnou ironii na cizí účet. Příspěvky a dotazy se snažte psát věcně. Netrollujte.
myslí že ne všichni jsme si pořádně přečetli pravidla :lol:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
...Navrhujem začneme odznova ? :roll:

Nezačne odznova, bude do toho tak dlouho šťourat dokud úplně všechny neotráví ;)
Registrovaný uživatel
sas napsal
můj druhý příspěvek nebyl podle mne atak, požádal jsem slušně, pokud chtěl někdo informaci zaplatit, tak to mohl napsat a pokud se pravidel týká tak tady je taky něco:
2 ) Sberatel.com slouží k tomu, abychom si vzájemně poradili. Neurážejte se, pokud jiný člen fóra má jiný názor než je váš. Neurážejte žádného člena fóra, je jedno, zda máte naprosto odlišné názory. V diskusi používejte argumenty, ne urážky, narážky či nevkusnou ironii na cizí účet. Příspěvky a dotazy se snažte psát věcně. Netrollujte.
myslí že ne všichni jsme si pořádně přečetli pravidla :lol:


Určite budete náš "obľúbenec". :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dík za informace, dozvěděl jsem se co jsem chtěl a možná i něco víc.
Registrovaný uživatel
Kam se poděl ten příspěvek se zbraní (Mosinem)?
Registrovaný uživatel
Johnny napsal
Kam se poděl ten příspěvek se zbraní (Mosinem)?

Na žiadost autora úvodného príspevku zmazaná celá téma. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ahá, ono je to i rozumné, díky za info ;)
Registrovaný uživatel
http://www.novinky.cz/ekonomika/353542-slovansky-dum-v-centru-prahy-koupili-od-americanu-rusove.html
to budeme mit brzy na Prikopech dvojjazycne napisy....
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
http://www.novinky.cz/ekonomika/353542-slovansky-dum-v-centru-prahy-koupili-od-americanu-rusove.html
to budeme mit brzy na Prikopech dvojjazycne napisy....


Tomu neverím , žeby ste doteraz nemali tam dvojjazyčné nápisy. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Copak to, ale co bude až Rusové budou chtít připojit k Rusku?
Registrovaný uživatel
no staci kdyz se jich k nam jeste par tisic pristehuje a zacnou pozadovat autonomii-viz albance v Kosovu-Berlin je druhe nejvetsi mesto turecka,jsou
ctvrte,kde se nejen nemecky nedomluvite ale vas ani v ochode neobslouzi...
ted uz jim staci se ozbrojit a pozadovat se za nezavisly turkayberlin....jestlipak
by je taky americani bombardovali jako belehrad......
Moderátor
Albánci jsou v Kosovu už docela dlouho. Dýl jak Rusi na Krymu. A krom toho, v Kosovu si to Srbi (a zabili nám Ferdinanda) posrali sami, jakož i v celé Jugoslávii. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » diskuse

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1