Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Divna padesatikoruna

Vykupminci.cz
Numisargo

Divna padesatikoruna

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hezkej vecer preju,nasla jsem celkem nezvyklou padesatikacku. Je z roku 2017,nad rokem je zdrejme pismeno B a vypada jako by byla z jednoho druhu materialu. Neni falesna?prosim reknete mi k tomu nekdo neco. Predem diky a hezky zbytek vecera 😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nebo se Vam nikomu divna nezda?
Registrovaný uživatel
Už to tu několikrát bylo,ale pokud vím, nedošli jsme k nějakému uspokojivému závěru. Záhada trvá.
Registrovaný uživatel
Když jsem si to zvětšil,tak si myslím,že si někdo hrál. A snaží se z nás si utahovat,slušně řečeno. Dere se mi na jazyk ostřejší a výstižnější výraz. Je to nedokonale dodatečně poměděno. Prosvítá špatně poměděný střed.
Registrovaný uživatel
...vypadá to ,že někdo chtěl vymlátit střed,bušil do lva nějakým měkým mareriálem..plast?Samozřejmě bez záruky :D
Registrovaný uživatel
Omlouvam se ale nesnazim se z nikoho si utahovat,setrim si padesatikoruny a kdyz jsem je nedavno pocitala,uvidela jsem tam tuhle zvlastni
Moderátor
Znetvořit minci mohl kdokoliv před vámi, souhlasím s bertikem..
Registrovaný uživatel
Zkusila jsem minci lepe vyfotit

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Fotky jsou sice lepší, ale chtělo by to fotit za denního světla,nejlépe za mlhy,nebo když sněží. Neoslňující světlo zleva,shora. Světlý matový podklad, makro,ořezat. Držím palce.
Registrovaný uživatel
Zdravím,
proč tu tak rozvláčně řešíte takovou blbost? Obyčejná padesátka vytažená odněkud z kašny, fontány, z jezírka v jeskyni anebo z obyčejné kaluže, kde ležela delší dobu... Zkuste doma - dopadne to stejně tak...!!!
Registrovaný uživatel
Pane kolego. Díky za názor a nevyžádanou radu. Když něco někomu nekonvenuje,tak je lepší to ignorovat. Dovolím si doporučit.
Registrovaný uživatel
blacknotes napsal
Zdravím,
proč tu tak rozvláčně řešíte takovou blbost? Obyčejná padesátka vytažená odněkud z kašny, fontány, z jezírka v jeskyni anebo z obyčejné kaluže, kde ležela delší dobu... Zkuste doma - dopadne to stejně tak...!!!


Přesně tak

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Divna padesatikoruna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1