Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » dotaz

Vykupminci.cz
Numisargo

dotaz

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
sháním novou adresu pana Zvoníčka z Poděbrad, který začal vydávat na internetu studijní úpravu známek BüM předem děkuji za odpověď Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
sháním novou adresu pana Zvoníčka z Poděbrad, který začal vydávat na internetu studijní úpravu známek BüM předem děkuji za odpověď Jirka z Moravy

dobré odpoledne dodatek k adrese pana Zvoníčka, já jsem s ním byl naposledy v kontaktu na j.zvonicek@gmail.com ale to už je pár let tak nevím zda má stejný
mail Jirka z Moravy/ já už jsem s BüM definitivně skončil prodejem první přetiskové emise
Registrovaný uživatel
tady jde o pdílení a názor u nejjednoduší známky/ i nejlacinější a to 5 + 10 +25 hal z emise RU 1908 Mi. 142+144+147 jsem našel zajímavé ukončení "E" v nápise v horní části známkového pole viz sken mám jich asi 20 druhů mrkněte se i vy doma zda máte něco podobného Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Našiel som známku POFIS Masarik č.260 .Mám dotaz , v pravom hornom rohu má tmavšiu škvrnu.Razítková to není.Ide o tiskovú barvu ? :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
starky3 napsal
Našiel som známku POFIS Masarik č.260 .Mám dotaz , v pravom hornom rohu má tmavšiu škvrnu.Razítková to není.Ide o tiskovú barvu ? :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pravděpodobně se jedná o oxidaci barvy, vlivem okolí a uložení.
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
tady jde o pdílení a názor u nejjednoduší známky/ i nejlacinější a to 5 + 10 +25 hal z emise RU 1908 Mi. 142+144+147 jsem našel zajímavé ukončení "E" v nápise v horní části známkového pole viz sken mám jich asi 20 druhů mrkněte se i vy doma zda máte něco podobného Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Zacal som asi pred rokom zbierat tuto emisiu, ale doteraz som sa pri DV, VV sustredil len na tie najznamejsie. Konkretne pri tejto znamke 10h som ju konecne po dlhsom case zohnal s chybou v letopocte "1906".

Stale mam vsak problem ju najst s letopoctom "1903", ktory uvadza Hirs. Nemate ju niekto? Chcel by som vidiet aspon jej scan, lebo ani foto som nevedel nikde najst.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím, ve své starší sbírce jsem narazil na tuto DR 770/1941 s posunem tisku (perforace), omlouvám se za neodbornost, v podstatě jsem laik. Srovnání s čistou známkou ze série. Bohužel je známka značně poškozená, zajímalo by mě, zda poznámka na rubu je označením výrobní či jiné vady. Na googlu se mi nic nepodařilo zjistit. Domnívám se, že odchylka je docela zajímavá. Děkuji za Vaše názory.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
To si tam, podle mne, někdo poznačil datum z razítka.
Registrovaný uživatel
Wyxor napsal
gnilretniw napsal
tady jde o pdílení a názor u nejjednoduší známky/ i nejlacinější a to 5 + 10 +25 hal z emise RU 1908 Mi. 142+144+147 jsem našel zajímavé ukončení "E" v nápise v horní části známkového pole viz sken mám jich asi 20 druhů mrkněte se i vy doma zda máte něco podobného Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Zacal som asi pred rokom zbierat tuto emisiu, ale doteraz som sa pri DV, VV sustredil len na tie najznamejsie. Konkretne pri tejto znamke 10h som ju konecne po dlhsom case zohnal s chybou v letopocte "1906".

Stale mam vsak problem ju najst s letopoctom "1903", ktory uvadza Hirs. Nemate ju niekto? Chcel by som vidiet aspon jej scan, lebo ani foto som nevedel nikde najst.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
dobrý večer i já mám špatné zkušenosti se získáním kvalitní DV 1903 místo 1908 chce to mít taky kousek štěstí Jirka z Moravy

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » dotaz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1