Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » DOTAZ

Vykupminci.cz
Numisargo

DOTAZ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, poradí mi prosím zde někdo, kde by se v Praze a okolí mohlo opatřit toto balení na minci a i tento nebo podobný certifikát pro svat. Václavský dukát? Nechtěl bych kamsi posílat poštou. Děkuji předem.
Registrovaný uživatel
FOTO CERTIFIKÁTU MI SEM NEJDE NAHRÁT_vložit.

jedná se mi o plastovou laminaci dukátu s určením pravosti (certifikát kvality) apod. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pravost vám určí např. v Aurea Numismatika a Macho a Chlapovič.
Stejně tak certifikace.
Moderátor
Pravost včetně NGC certifikace Aurea Numismatika..

https://www.aurea.cz/grading-minci
Registrovaný uživatel
Na čo to tu plevelíš? Vieme čítať, to isté odporučil Je cerstva. Tak nespamuj.
Registrovaný uživatel
Barbar len rozšíril ponuku firiem na možnú certifikáciu mince...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nerozšíril.
Registrovaný uživatel
Pardon beriem späť, registroval som len Chlapoviča. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Na veľkom miléniu je tesne pred 6 hod. na av. aj rev. hrana, aké tajomstvá na hrane ukrýva pod osadením.. Trend je že to navyšuje cenu, plasty nekupujem.
Registrovaný uživatel
Len dúfam, že na ten dukát 1939 máte certifikát od niekoho dôveryhodného resp. prešiel dôveryhodnou aukciou a nekúpil ste ho na burze od "kouzelnýho dědečka" za skvelú cenu, pretože nutne potreboval pár tisíc v hotovosti.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Doplnil jsem odkaz... :)
Registrovaný uživatel
Nesúď iných podľa seba. Pouz určite nie je dement, ktorý si nedokáže podľa názvu vyhľadať príslušnú stránku.
Moderátor
Vážení kolegové zde máte krásný příklad kdy agenti Spejbl a hurvasj jsou aktuálně v plné pohotovosti a pracují na plné gule pro
Macho&Šebestovou ...
Spejbl začíná standardně vznášet pochybnosti s kouzelným dědečkem a hurvajsi se nelíbí odkaz, který nesměřuje tam kde má..
😂👍
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 4. 2. 2023, 16:57. »
Registrovaný uživatel
Barbar, ty už väčší nebudeš.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/svatovaclavske-dukaty_post_-666610#post666610

Podľa jeho logiky zrejme pracujem aj pre Aureu. Škoda reči.
Registrovaný uživatel
Nemá to chybu.😀😅
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
sigur napsal
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/svatovaclavske-dukaty_post_-666610#post666610

Podľa jeho logiky zrejme pracujem aj pre Aureu. Škoda reči.


Jj máš dobře připravený vložil si to do správného vlákna, přímo pod nos, vím už jsem si toho všiml,bylo to zrovna po podobných reakcích jako tato.. ;)
Seš mazanej jako 🦊
Registrovaný uživatel
Klid. Je sice užitečný jak skelná vata v trenýrkách,ale nebude tu věčně.Na každého dojde :-)
Miloš také odjíždí a měli jsme pocit,že to bude celá věčnost.
_______________
Konzultace a poradenství v oboru frenologie.
Moderátor
Věčnost to taky byla ... a neodjíždí, odtlačí ho.
Registrovaný uživatel
Pouz napsal
Dobrý den, poradí mi prosím zde někdo, kde by se v Praze a okolí mohlo opatřit toto balení na minci a i tento nebo podobný certifikát pro svat. Václavský dukát? Nechtěl bych kamsi posílat poštou. Děkuji předem.

Jestli vlastníte tu minci na fotce, tak je z aukce Macho&Chlapovič (11/372). Podle popisu je k ní i certifikát ČNB. Takže máte dobrou aukční historii, k tomu jednoznačný dokument od ČNB potvrzující pravost. Úplně vám do toho nechci kecat, ale pokud nemáte specifický důvod tak nevím, proč ji nechat certifikovat NGC. A i když se k tomu rozhodnete, tak ji budete muset poslat poštou na Floridu, kde to provádějí, resp. to za vás pošlou ty zmíněné firmy, které už ví jak na to.
Registrovaný uživatel
NGC není ta certifikace jen na zachovalost ?
_______________
Konzultace a poradenství v oboru frenologie.
Moderátor
rektor napsal
Pouz napsal
Dobrý den, poradí mi prosím zde někdo, kde by se v Praze a okolí mohlo opatřit toto balení na minci a i tento nebo podobný certifikát pro svat. Václavský dukát? Nechtěl bych kamsi posílat poštou. Děkuji předem.

Jestli vlastníte tu minci na fotce, tak je z aukce Macho&Chlapovič (11/372). Podle popisu je k ní i certifikát ČNB. Takže máte dobrou aukční historii, k tomu jednoznačný dokument od ČNB potvrzující pravost. Úplně vám do toho nechci kecat, ale pokud nemáte specifický důvod tak nevím, proč ji nechat certifikovat NGC. A i když se k tomu rozhodnete, tak ji budete muset poslat poštou na Floridu, kde to provádějí, resp. to za vás pošlou ty zmíněné firmy, které už ví jak na to.


Nevím ,ale nedaří se mi nalézt jakékoliv foto s konkrétní aukce 🤔
Všechny odkazy kupodivu bez fotografií..

Mohu tě poprosit o odkaz s fotografií, díky
Registrovaný uživatel
To by si musel ovládať aspoň základy hľadania, amatér.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
našel jsem ji nakonec ale na stránkách m$ch a aserch bylo kulový .. nakonec sem jí objevil na platformě sixbid coin archiv..
Samozřejmě pro tebe jako důkaz posílám foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Až na to, že toto nie je sixbid ale acsearch.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » DOTAZ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1