Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » eBay-nákup

Vykupminci.cz
Numisargo

eBay-nákup

Moderátoři: smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
smith napsal
mark70 napsal
A na odpověď jestli se s tím dá něco maličko dělat taky ne.


Nedá sa.....

Takže šance sehnat tyto bankovky bez tohoto průhybu je nulová nebo se někdy i při ořezávání bankovek zadaří? Protože pásek je přes celou bankovku, ale průhyb je jen na jedné straně.
Registrovaný uživatel
tak samozrejme, pokud je k dispozici na vyber vice kusu, da se najit takovy, kde to je temer neznatelne. Ale jinak bych se tim nezabyval, je to vlastnost, bankovka je UNC.
Registrovaný uživatel
Čau.
Tak jsem úspěšně provedl už dva nákupy na e-bay. Oba byly z Itálie, zásilky dorazily v pořádku. Chci se zeptat u těchto dvou prodejců byla možnost u jejich aukcí Buy It Now a byla zde možnost volby Add to cart. Též jsem narazil na prodejce, kde tato možnost nakupování do košíku není a nabízí poštovné zdarma od 75 eur. U těch předešlých jsem bankovky dával do košíku a suma se sčítala u jednoho bylo též poštovné zdarma až jsem dosáhl 100 dolarů, tak se poštovné odečetlo. Taky mě zarazilo, že když jsem překročil počet 40 bankovek poštovné znovu naskočilo. Pár bankovek jsem vymazal a poštovné bylo zase Free. Zásilky jsou při používání přihazování do košíku nějak omezené počtem položek? Prodejce se v popisu o něčem takovém nezmiňuje pouze o tom, že poštovné při nákupu nad 100 dolarů je zdarma.
Nevím jak postupovat, když chci od jednoho prodejce koupit více aukcí, ale za jedno poštovné. Jak jsem psal v jeho obchodu není možnost košíku. Neporadil by mi někdo? Platím přes Pay Pal. Výslednou sumu a volbu poštovného se sčítá někde jinde? Přímo u Pay Pal nebo v nějaké záložce na e-bay?
Nechci střílet na slepo, tak se zkouším nejdříve zeptat zkušenějších.
:roll: :roll: :roll:
Registrovaný uživatel
Na toto asi neexistuje jednoznačné pravidlo protože každý prodejce si určuje poštovné podle sebe.
Záleží na tom co a jak si nastaví a také do jaké míry si to umí nastavit.
Já například, při nákupu více předmětů, účtuji jen jedno poštovné ale pouze do určitého množství protože pak se zásilka dostane do vyšší váhové kategorie a to už bych prodělal.
Také se může stát že jeden prodejce bude mít u některých položek “poštovné zdarma” a u jiných ne, buď proto že to zapomněl kliknou nebo prostě jen chytračí.
V případě nejasností nebo pochybností se vyplatí kontaktovat prodejce předem a dohodnout se.
Registrovaný uživatel
Čau.
Ještě bych se rád zeptat na albumy.
Přemýšlím o albech Optima. Je lepší používat Optima Classic nebo větší Optima Gigant. Není už ve výsledku Gigant, kde se má vejít až 80 listů, moc těžký a neobracejí se hůře listy a netrhají se pak dírky v listech?
Dík.
Registrovaný uživatel
standartní Optima mi přijde na používání nejlepší a jsem s ní zatím spokojen...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
standartní Optima mi přijde na používání nejlepší a jsem s ní zatím spokojen...


Je dobré používat i černé mezilisty? Chci používat průhledné listy 3C.
Registrovaný uživatel
Čau.
U nákupů uvnitř účtu nebo když jsem uvnitř jednotlivých obchodů prodejců, se mi zobrazuje přepočet dolarů a eur na koruny. Obrázek je z obchodu prodejce. Druhý z mého účtu.
Dá se to někde zakázat?
Chtěl bych vidět původní ceny, jako když procházím kategorie. Tam se mi zobrazuje přibližný přepočet až když jsem uvnitř položky pod Price:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) mark70 v 2. 10. 2014, 19:17. »
Registrovaný uživatel
to bude nejakym rozsirenim funkce prohlizece, ale co presne a kde presne, to netusim ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Rady začátečníkům » eBay-nákup

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1