Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » emise 1867 50 kr

Vykupminci.cz
Numisargo

emise 1867 50 kr

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobrý den páni kolegové tak jsem se zase odhodlal něco napsat a to specielně o hodnotě 50 kr přikládám pár kousků k prohlédnutí vašich zásob, třeba se najdou i
jiné mě neznámé deskové vady. Zatím nejvíce vad jsem našel v pravém horním rohu
a to prohnutí rámu viz sken. Jinak mám políčeno na několik identických vad a tak pokud se mi je podaří zakoupit rád je předložím a nyní dosti povídání budu se těšit na vaše odpovědi Jirka z Moravy P.S. u skenu je přiloženo pár kousků 50 kr s WZ

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobré odpoledne tak jsem konečně získal další deskovou vadu viz vyobrazení jen
škoda, že se nedá přiřadit do tiskové desky prohlédněte vaše zásoby třeba se najde
podobná zde jsou identické zatím se mějte Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ešte krajšie su tie 50 kr.na celistvostiach.
_______________
Registrovaný uživatel
vážený pane kolego /m1234/ to víte, že by to bylo krásné, vlastníte takový dopis? pokud ano prosím o sken, snažím se sebrat skeny všech 50 kr a 25 kr známek na dopisech předem díky Winterling
Registrovaný uživatel
Obavam sa že takych skenov tu vela nepribudne ...
_______________
Registrovaný uživatel
Pan kolega presne ako som predpokladal vela skenov ani po tyždnoch nepribudlo.Tak aspon jeden zo Slovenska a mate tam 50kr plus 25kr dokonca na jednej celistvosti.Je to z toho znameho exiloveho posobenia v Pariži.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
dobré odpoledne je krásný den neboť jsem se probudil do filatelistického nebe, o tomto dopis jsem jen slyšel a nyní
jej budu mít ve skenové databázi, viděl jsem a mám někde sken velkého výstřižku se dvěmi 50 kr hr.tisk ale tato
kombinace je něco!!! asi budu trochu neskromný nemáte ještě něco dalšího ohledně mnou uvedených deskových vadách na 50 kr, u tohoto dopisu je jen škoda, že to patří do teritoria
Maďarské pošty, ale člověk nemůže chtít vše. ještě jednou díky za krásnou pohádku Winterling
Registrovaný uživatel
ještě jednou dobré odpoledne nejsem si jistý /nemohu nalézt to co chci nyní vystavit
jde o 50 kr jemný tisk se smíšeným zoubkováním nahoře 10 1/2 a zbylé strany
jsou opatřeny ř.z. 12 / uveden v novém katalogu Ferchenbauer / taky hezké
podívání dobré opoledne Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ze vam jedna fotka spravi taku radost som nečakal.Cielene som v prispevku č.6 napisal hlupost,ale tu si to malokto všimne.Tak pekny večer.
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
Ze vam jedna fotka spravi taku radost som nečakal.Cielene som v prispevku č.6 napisal hlupost,ale tu si to malokto všimne.Tak pekny večer.

dobré poledne a co říkáte mému poslednímu příspěvku ?
Registrovaný uživatel
tak ak je to 10 1/2-12-12-12 tak to určite nemam.Mal som viac vzacnych zubkovani ktore som kupil spolu s peknou zbierkov RU,ale ked som si dal na ne spravit posudok tak 80 %boli prezubkovane.Niekedy v 80 rokoch to bola v rakusku moda vyrobi unikatnych zubkovani.S dobrym posudkom velka vzacnost.
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
tak ak je to 10 1/2-12-12-12 tak to určite nemam.Mal som viac vzacnych zubkovani ktore som kupil spolu s peknou zbierkov RU,ale ked som si dal na ne spravit posudok tak 80 %boli prezubkovane.Niekedy v 80 rokoch to bola v rakusku moda vyrobi unikatnych zubkovani.S dobrym posudkom velka vzacnost.

je k tomu znalecký posudek p. Ferchenbaura a jak jsem uvedl je vyobrazena v posledním jeho katalogu. Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
tak ak je to 10 1/2-12-12-12 tak to určite nemam.Mal som viac vzacnych zubkovani ktore som kupil spolu s peknou zbierkov RU,ale ked som si dal na ne spravit posudok tak 80 %boli prezubkovane.Niekedy v 80 rokoch to bola v rakusku moda vyrobi unikatnych zubkovani.S dobrym posudkom velka vzacnost.

je k tomu znalecký posudek p. Ferchenbaura a jak jsem uvedl je vyobrazena v posledním jeho katalogu. Jirka z Moravy
ještě jedna prosba zasílám chyběnku řádkového zoubkování této emise
2 kr-9:13, 9:10 1/2, 10 1/2:12
3 kr -9:10 1/2, 13:12
5 kr II.a 9:12, 9:13, 12:13, 13:12
10 kr -10 1/2:12, 12:13
15 kr -12, 13
50 kr * 10 1/2:12
ostatní všechny mám a jak jsem psal na Exponetu některé i na dopisech Jirka z
Moravy
Registrovaný uživatel
Teda plati posledna veta z mojho prispevku a gratulacia.
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
Teda plati posledna veta z mojho prispevku a gratulacia.

díky za uznání a co chyběnka nenašel by se nějaký ten odlišný zoubek? díkyza odpověď Jirka
Registrovaný uživatel
Cenzuru zubkovania si nechavam na dlhe zimne večery.
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » emise 1867 50 kr

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1