Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Engel : Böhmen und Mähren Spezialkatalog

Vykupminci.cz
Numisargo

Engel : Böhmen und Mähren Spezialkatalog

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
zhanam tento katalog... este mam otazocku na Aukre som videl v ponuke u jedneho predavajuceho bol to special na CaM 1939/1945, ale bolo to vydane len na CDcku, viete o tomto vydani nieco blizsie? Vraj je lepsie ako stary benesovsky Pofis z roku 2000.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tento katalog je občas vidět na Aukru nebo na eBay. Skutečně lepší je "Protektorát Čechy a Morava
Příručka pro budování specializované sbírky neupotřebených poštovních známek". Mám oba, tak mohu porovnat. Je na CD v PDF. Ve srovnání s Pofis 2000 je daleko podrobnější - není to jen katalog, já bych řekl, že spíše monografie. Věnuje se hodně TF, DČ, DZ, VV a DV.
Autorem je Ing. Josef Zvoníček, který jednotlivé kapitoly neustále doplňuje a pak zdarma posílá všem, kteří si CD od něj koupili (zatím má 287 stran).
Kontaktní adresa: j.zvonicek@gmail.com
Moderátor
dakujem ti za skvele info, pripadne ja by som mal zaujem o tlacenu knihu myslim toho od Engela, vies aka je priblizna cena?
Registrovaný uživatel
Kolik stojí dnes Engel nevím, záleží na dané aukci. Já však doporučuji to CD od Ing. Zvoníčka. Je nepoměrně obsáhlejší než Engel a přinese Ti mnohem více informací. Zejména o TF, DZ, DČ a DV. V těchto dnech Ing. Zvoníček značně aktualizoval kapitolu Přetiskové provizorium (pof. 1-19).
Engel z r. 1990 se věnuje pouze variantám kupónů.
Moderátor
A můžeš nám říct orientačně, kolik stojí to CD od Ing. Zvoníčka? Aby každý zájemce mu nemusel psát zbytečné dotazy. Určitě by se našli i další, co by o něj stáli.
Registrovaný uživatel
Já jsem CD od Ing. Zvoníčka kupoval v červenci 2009 a stálo 300,- Kč bez poštovného.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Engel : Böhmen und Mähren Spezialkatalog

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1