Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Engliš 100 Kč - série

Vykupminci.cz
Numisargo

Engliš 100 Kč - série

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jaké prosím evidujete série a kolik jich ČNB vydala? Sérií, ne kusů.
Mám EQ a ET. EQ mohu vyměnit za jiné
Registrovaný uživatel
zatím jsem viděl s. EQ 6, EQ 7 a ET 8.
Registrovaný uživatel
Tak uvidíme, mám EQ7 a ET8, za další série mohu nabídnout EQ7, těch mám víc
Registrovaný uživatel
Ahoj,
podle Klima ani jiné série než EQ a ET nebudou! Na tiskovém archu byly opět - jako v případě Rašína - 4 bankovky, ale na dvou zbývajících (série neznámé) si údajně STC zkoušela aplikaci největšího hologramu na světě... Je to nepochopitelné a moc tomu nerozumím, proč zrovna takhle...? Divný co?
Registrovaný uživatel
Tak jestli bude u Englišu o 2 série méně než u Rašínu, tak by to mohlo způsobit značné přehlcení nabídky. Prptože sběratelé všech sérii to budou mít jednoduchší a tím i levnější. Jsem zvědav, zatím cena směřuje spíše směrem dolů, snad to tak i zůstane.
Registrovaný uživatel
Plně souhlasím.Je také zjímavé sledovat kontrolní čísla. U EQ 07 jsem zatím viděl čísla v rozpětí 102258 - 117734.
Takže možná, že serií bude mnohem méně, než u Rašína. U ET 08 to zatím bylo 100266 - 102437. Bohužel prodejci většinou neuvádějí serie.
Registrovaný uživatel
Zatim jsem na Aukru videl fotky cisel:
EQ07 101372 - 111619
ET08 101098 - 112406

pavel 1045 napsal
Plně souhlasím.Je také zjímavé sledovat kontrolní čísla. U EQ 07 jsem zatím viděl čísla v rozpětí 102258 - 117734.
Takže možná, že serií bude mnohem méně, než u Rašína. U ET 08 to zatím bylo 100266 - 102437. Bohužel prodejci většinou neuvádějí serie.
_______________
www.Papirovaplatidla.cz
Katalog bankovek Československa od r.1918 až do dnes.
Registrovaný uživatel
Ano, prodej přes neorginální / ilustrační / foto bankovky se nám vesele rozmáhá. A nechápu, že to aukro akceptuje. Ale důležitější je teď cena - již se začínají objevovat nabídky pod 4.000,- Kč, což je moc dobře.
Registrovaný uživatel
trava napsal
... již se začínají objevovat nabídky pod 4.000,- Kč, což je moc dobře.

Jakou by jste tipl ze bude minimum? :)
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
Tipuji někde kolem 3.200,- kč ?? Těžko říct, zatím je nabídka obrovská a obchodníci v tom mají dost peněz, takže se budou předhánět, kdo prodá víc a rychleji. Nebylo by to špatné. Klim prodával v prvních dnech např. za 3.500,- Kč. Pak zdražil, asi ho jiní obchodníci vykoupili
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tipuji někde kolem 3.200,- kč ?? Těžko říct, zatím je nabídka obrovská a obchodníci v tom mají dost peněz, takže se budou předhánět, kdo prodá víc a rychleji. Nebylo by to špatné. Klim prodával v prvních dnech např. za 3.500,- Kč. Pak zdražil, asi ho jiní obchodníci vykoupili

No nevím. Asi jsem koupil od nejdražšího smluvního partnera ČNB. Od Miroslava Poura (Aurinet s.r.o.). Předobjednávka na 2 ks za 600 Kč, ale nakonec jsem koupil jednu a zaplatil jsem i s poštovným a vratkou za tu jednu celkem 3421 Kč. Pokud bych chtěl i tu druhou, spočítal to už na dalších 4800 Kč. Takže příště od něho nebudu předobjednávat. Neznáte někoho levnějšího smluvního partnera? Za kolik jste to od něho zakoupili?
Registrovaný uživatel
Nedělejte si iluze. Rezervoval jsem si u firmy "Zlaťáky". Zaplatil zálohu a čekal. Ve finále jsem za Engliše zaplatil 4100,- včetně poštovného. Takže 100 % marže, protože nákup z ČNB byl 2000,- Kč. U ČM vyšel Engliš na 3100,-
včetně poštovného. Myslím, že si nikde moc nevybereme, smluvní patneři si z toho udělali perfektní byznys.
Registrovaný uživatel
Něco nového k sériím, respektive číselným označením? Zatím jsem viděl jen ty EQ7 a ET8, s tou EQ6 co zmiňuje trava, se zatím nesetkal.
Registrovaný uživatel
Ano, někde jsem ji zahlíd, ale neuložil obrázek / bohužel / taky jsem slyšel, že jsou série jen 2 / prop volný prodej /
Registrovaný uživatel
Mám již zmíněnou EQ 07. Smluvní partneři vám stejně pošlou čeho mají nejvíce.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Engliš 100 Kč - série

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1