Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » "EPESNÍ"dvě mince na AUKRU v hodnotě 12,5 litrů nafty u pumpy

Vykupminci.cz
Numisargo

"EPESNÍ"dvě mince na AUKRU v hodnotě 12,5 litrů nafty u pumpy

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny! Trošku se to tu rozparádilo,to je povzbudivé.Jen letmo dodám:1/vystavené mince jsem prodal za výše uvedenou cenu.2/ PaulHausser-už vás nebudu "kamenovat" za váš nick,to bylo jen dloubnutí k vaší pasivitě,kde jste stejně neobhájil vaši veřejnou proklamaci příspěvku na vrub mého účtu.3/vzkazuji všem :"V první řadě jde vždy o peníze!"Kdyby se stát,potažmo vláda,chovala racionálně jako já,tak bychom nikdy nebyli,tam kde nyní.
Moderátor
numismatik-cz napsal
...2/ PaulHausser-už vás nebudu "kamenovat" za váš nick,to bylo jen dloubnutí k vaší pasivitě,kde jste stejně neobhájil vaši veřejnou proklamaci příspěvku na vrub mého účtu...


Možná jsem slepý, ale toto nikdy proklamováno nebylo; pouze poukazoval na negativní komentář tohoto znění. Ale podle dalšího průběhu diskuse je to asi pro některé nepochopitelné ...
Registrovaný uživatel
Kdyby to bylo citováno,jistě by použil "uvozovky".Ne nechci to hnát do extrémů,a panu generálu zbraní SS nechci zvyšovat tlak.Konečné resumé -nejde o nic,nejde tu o žádné vypořádání.Mějte se všichni tak,jak si zasloužíte a přeji vám velikou radost z numismatiky.
Moderátor
A kdyby se dotycny uzivatel opravdu jmenoval Paul Hausser je to taky brano jako propagace nacismu? Nicmene pri me pameti na jmena a nezajmu o 2sv. valku musim uznat (opet) ze jsem vubec zadnou spojitost netusil

numismatik-cz napsal
Vzkaz pro PaulHausser:no zatím jste se nepochlapil!To bude tím,že tu užíváte beztrestně přezdívku vraha SS a moderátoři vám vaši propagaci nacismu tu trpí.Nejen že neumíte držet slovo chlapa,vy tu porušujete zákony!
Registrovaný uživatel
Tomako napsal
A kdyby se dotycny uzivatel opravdu jmenoval Paul Hausser je to taky brano jako propagace nacismu? Nicmene pri me pameti na jmena a nezajmu o 2sv. valku musim uznat (opet) ze jsem vubec zadnou spojitost netusil

numismatik-cz napsal
Vzkaz pro PaulHausser:no zatím jste se nepochlapil!To bude tím,že tu užíváte beztrestně přezdívku vraha SS a moderátoři vám vaši propagaci nacismu tu trpí.Nejen že neumíte držet slovo chlapa,vy tu porušujete zákony!

Taky tak...
Registrovaný uživatel
AJ V TELEFONNOM ZOZNAME JE TO MENO A NIK ICH NE... :|

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Numismatika aukce » "EPESNÍ"dvě mince na AUKRU v hodnotě 12,5 litrů nafty u pumpy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1