Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Etuje VK1939 Londýn

Vykupminci.cz
Numisargo

Etuje VK1939 Londýn

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dotaz na tuhle etuji. Po zadání do googlu mi vyjede 1-2 fotky max. Tohle je z prodeje ve filatelii Klim. Je to krabička k londýnskému vydaní VK1939,ale nejde o ní nikde nic dohledat, žádná informace. Pokud nehledám špatně teda. Nevíte kdo ty kříže dělal a něco k té etuji? Za zásluhy co dělal Spink a Sohn je jejich značka, ale tady v těchto není. Fotek i informací opravdu minimálně, defakto nikde nic. Občas em ji zahlíd na prodej a vždy za tísícové cifry. Díky za každé info.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=79&t=769

Zde je téměř vše. Díky našim kolegům.
Moderátor
Nevím, obvykle se to i dělá- např. četl jsem
Registrovaný uživatel
Etue není nikterak značená. V tomto provedení existuje k VK 1939 a medaili Za chrabrost před nepřítelem. Ta k medaili je o něco užší než ta ke kříži. Je velice vzácná a tedy cena v tisících odpovídá jejímu raritnímu výskytu. Existují i starší varianty etuí k Londýnským vydáním a ty jsou ještě mnohem raritnější a vzácnější.

Například tato k VK 1939, první variantě Londýnského vydání z původní anglickou sponou a stuhou s tupým úhlem složení, kterým se toto vydání vyznačuje (do té na obrázku výše takto složená stuha nepasuje. Etue má otvírání na straně, tak jako jíné eute anglické produkce.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A nebo třeba tato k medaili za Chrabrost před nepřítelem, která je značena Spink a co a má vystouplé lůžko pro medaili. To ta běžnější nemá. Stejně tak nemá značení.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ty běžnější vypadají takto.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Děkuji za ostatní neb ty původní etuje zcela prvního typu jsou mimořádné a Vy jste poskytl obrázky. je to radost.
Registrovaný uživatel
Supr . Díky za info. Ta Za chrabrost je dobrá. Loni jsem ji zmeškal v zahraničí šla ta značená v aukci za 100 dolarů, což bylo zdarma. Ale ona se zase časem ukáže. Případně kdyby se jí někdo chtěl zbavit, mám zájem. Díky. =D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Etuje VK1939 Londýn

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1