Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » Euromince

Vykupminci.cz
Numisargo

Euromince

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 >

Autor Příspěvek
Moderátor
Diwous: bezne 2 euro, razeno 16 mil. ks, cena = nominal, viz napr.
https://www.fleur-de-coin.com/coin-shop/Cyprus-2-euros-2008-Idol-Pomos_eur1050
« Poslední úpravu provedl(a) numismat v 23. 1. 2020, 20:26. »
Registrovaný uživatel
Numismat: Diky. Kamarad mi poslal:

https://magazin.cz/byznys/12434-vzacne-dvoueurove-mince-s-unikatni-sberatelskou-hodnotou-mate-mozna-ve-sve-penezence?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Maji to ve clanku spatne?
Registrovaný uživatel
https://sk.ucoin.net/coin/cyprus-2-euro-2008-2019/?tid=1026
_______________
Registrovaný uživatel
https://www.euro-coins.tv/cyprus/euro-coins-2018
Sú tam všetky ročníky aj náklady. Náklad 100 000 je tam bežný od roku 2013, ak je to tak, ako uvádzajú.
-s-
Moderátor
Diwous napsal


Ten clanek je snuska nesmyslu. Treba co chtel basnik rici timto?

"Španělská dvoueurová mince slaví výročí Hospodářské a měnové unie a byla vydávána od roku 1999 až do roku 2009. Současná hodnota mince tak závisí přesně na konkrétním roce vydání a pohybuje se zhruba od 60 do 140 eur."
Registrovaný uživatel
Diwous napsal

Majú. Aj toto je blbosť až to bolí:
Španělsko

Španělská dvoueurová mince slaví výročí Hospodářské a měnové unie a byla vydávána od roku 1999 až do roku 2009. Současná hodnota mince tak závisí přesně na konkrétním roce vydání a pohybuje se zhruba od 60 do 140 eur.

Bola vydaná (razená) len v roku 2009 a existuje tam varianta malé a veľké hviezdy.
Tá s väčšími je drahšia.
Evička o tom moc nevie. Líbímseti.cz.... ;) ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Predbehol si ma. Nemusel som sa trápiť.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Stani / Numismat, diky za informace. Reknu kamaradovi aby si s tou dvouerovkou alespon koupil male pivo. :D :D :D
Moderátor
Diwous napsal


Ten článek jsem četl a úplná snůška nesmyslů :roll:
Registrovaný uživatel
1 cent 2020 SVK. Už som počul, že obiehajú, ale až dnes mi ho vydali.
-s-
Registrovaný uživatel
Dnes na mňa "skočel" z automatu.
Ján, Pavol, Karol, Joseph, Benedikt, Jorge, Mario, František..
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:D Zdravím chcel by som sa spýtať či by mi niekto vedel povedať jaku môže mať hodnotu táto 2 eurova minca není dobrá kvalita fotiek keď pozeráte očamy tak je to oveľa lepší vidieť ďakujem vopred.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ak myslíš tie "hrčky,"pod a na dvojkríži, tak 2€.
Na hrane vidíš čo?
...„SLOVENSKÁ REPUBLIKA“ s dvoma hviezdami a lipovým listom uprostred...
Tak to má byť.
-s-
Registrovaný uživatel
Áno tie mám na mysli a jak to že na druhých 2 euroviek SK to tam není. A jeden pán predáva takú podobnú len ta moja ma viacej tích hrčieka na inzeráte ma napísané vzacna minca
Moderátor
Chlebo: Do inzeratu se da napsat cokoliv... Na Aukru jsou take nabizeny "chyborazby" podobneho kalibru za Kc 100 000+. Tak treba by za to nejaky sberatel dal 2.20 €. Ale jak pise stani, nic vzacneho to neni.
Registrovaný uživatel
Nemá to tam byť. Pozeraj aj ďalšie slovenské 2€ mince a uvidíš, že je toho celkom dosť.
-s-
Registrovaný uživatel
Áno dobre ďakujem za info nerozumiem sa tomu preto som sa vás spýtal. Dobre mám ešte jednu 2centovku takú že z predu jak sú po pravej strane hviezdy tam je to také rozliate jak keby nemám pri sebe fot ináč by som poslal takéto majú hodnotu?
Registrovaný uživatel
stani napsal
Diwous napsal

Majú. Aj toto je blbosť až to bolí:
Španělsko

Španělská dvoueurová mince slaví výročí Hospodářské a měnové unie a byla vydávána od roku 1999 až do roku 2009. Současná hodnota mince tak závisí přesně na konkrétním roce vydání a pohybuje se zhruba od 60 do 140 eur.

Bola vydaná (razená) len v roku 2009 a existuje tam varianta malé a veľké hviezdy.
Tá s väčšími je drahšia.
Evička o tom moc nevie. Líbímseti.cz.... ;) ;)
-s-

A mám ju. Keď nemáš mincu na porovnanie, aj veľké hviezdy sa zdajú malé.. :roll:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Fantázii sa medze nekladú... :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Fešák. Poškodené centavos vyzerajú zväčša inak.. Keď som ho už fotil, tak ho sem dám.
Teraz citróny, preč s tou zelenou cholerou... :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
stani napsal
Fešák. Poškodené centavos vyzerajú zväčša inak.. Keď som ho už fotil, tak ho sem dám. Teraz citróny, preč s tou zelenou cholerou... :P

Stani nečisti tú mincu. Takto vyzerá hrozne zaujímavo. Ako mapa k ostrovu pokladov... ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
stani napsal
Fešák. Poškodené centavos vyzerajú zväčša inak.. Keď som ho už fotil, tak ho sem dám. Teraz citróny, preč s tou zelenou cholerou... :P

Stani nečisti tú mincu. Takto vyzerá hrozne zaujímavo. Ako mapa k ostrovu pokladov... ;)

:) Nebudem. Mne sa páči taká, aká je. Tá vrstva medenky je pomerne silná. Mám aj fotky. Na druhej strane nie je nič.. Hrozne zaujímavé to nie je, ale sympatické to je. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Vďačné belgické mince. :P
Zrejme po Kristovi..
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Povedal by som, že sa s ňou niekto pohral, alebo ju prešiel tank. Tej prvej možnosti dávam určite viac ako 99%
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 >

Sběratel.com » Nové mince » Euromince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1