Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Vykupminci.cz
Numisargo

Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Podle fotek o.k, ale jak jsem se podíval pod lupou, ihned jsem vracel.Nevím, co je špatného na tom, že jsem jen chtěl upozornit na špatné fotografie. Smalty opravované bílou barvou, ramena opravované také. Na fotkách to není vidět.

Nesouhlasím.
Na fotkách poškození vidět jsou. Stačí se pečlivě podívat. Lidem s vizuálním vnímánim stačí dokonce i letmý pohled. Já takové schopnosti nemám, ale byl jsem upozorněn tady, tady,....
Registrovaný uživatel
Některá poškození.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pokud se řeší prodej zde veřejně, jistě jako kupec máte právo upozornit na chyby v kvalitě, požadovat větší slevu a případně od nabídky odstoupit! To je svaté právo kupujícího.
Já jsem si dovolil asi dvě info smazat, neb takové filipiky sem určitě nepatří. Jednáme zde rovně a čestně moje funkce moderátora to dokonce vyžaduje.

ALE, při nespokojenosti s práci moderátora lze navrhnout odvolání z funkce Altmanna a zároveň navrhnout do funkce někoho jiného.. Myslím, že jsem zde vše vyjasnil a objasnil dokonale?
Registrovaný uživatel
Upřímně, já jsem kříž zaplatil, díval jsem se na něj pod lupou při umělém světle, vratil jsem ho cca za 3 minuty, až když jsem se na něj podíval znova při světle denním.Na fotkách není vše vidět.Co si tak letmě pamatuju, tak levé rameno averzu, smalt poškozen, trochu to je i vidět na fotkách.Ale je to každého věc.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ALE, při nespokojenosti s práci moderátora lze navrhnout odvolání z funkce Altmanna a zároveň navrhnout do funkce někoho jiného.. Myslím, že jsem zde vše vyjasnil a objasnil dokonale?

Už zas? Vždy pred vianocami... :P
-s-
Moderátor
stani napsal
Altmann napsal
ALE, při nespokojenosti s práci moderátora lze navrhnout odvolání z funkce Altmanna a zároveň navrhnout do funkce někoho jiného.. Myslím, že jsem zde vše vyjasnil a objasnil dokonale?

Už zas? Vždy pred vianocami... :P
-s-


Stani,
právě jsem to v klidu vymazal, chlapci jsou jako trhovci v Čičmanech. Z vůle boží a své toto téme na nějaký čas zamykám!
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nabízím k prodeji medaili 2 národního odboje + stužky.Luxusní sběratelský stav.Cena 320 Kč + 65 Kč poštovné.V případě zájmu mě prosím kontaktujte na cmp@centrum.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/ru-rad-leopolda-s-valecnou-dekoraci-6940637376
Moderátor
Něco mi připomíná. ...
Moderátor
Pánové klid, každý má právo prodeje na aukru, popsané to je OK. Prosím nebudeme k tomu opět mluvit. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Predám tieto vyznamenania
25 rokov zdravotníctva s mini-180euro
Odboj -Jadran-pre vážneho záujemcu môžem poslať aj foto reversu 180euro
Rad Vlasteneckej vojny 2.st.udelený príslušníkovi 2.parabrigády s dokladom Slováka 70euro posielam aj do ČR,ceny v korunách v prepočte
mikulas.strenk@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ešte

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ešte

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jadran je odložený.
Registrovaný uživatel
Asi mě zde již nebudete mít rádi, ale opět musím upozornit na neseriozní jednání. Projevil jsem zájem o medaili "Jadran".Vše bylo v pořádku, cena 180 euro, byli jsme domluveni, že prodávající zašle foto druhé strany. Fotografii zaslal, závěsný kroužek byl omotán mini.stužkou. Až po vyžádání dalšího fota mi prodávající sdělil, že je kroužek prasklý a nějak cínovaný. Kdybych nebyl ostražitý, už by byla medaile za 180 eur pravděpodobně doma a mě zbyly oči pro pláč.
Registrovaný uživatel
Mint napsal
Asi mě zde již nebudete mít rádi, ale opět musím upozornit na neseriozní jednání. Projevil jsem zájem o medaili "Jadran".Vše bylo v pořádku, cena 180 euro, byli jsme domluveni, že prodávající zašle foto druhé strany. Fotografii zaslal, závěsný kroužek byl omotán mini.stužkou. Až po vyžádání dalšího fota mi prodávající sdělil, že je kroužek prasklý a nějak cínovaný. Kdybych nebyl ostražitý, už by byla medaile za 180 eur pravděpodobně doma a mě zbyly oči pro pláč.

Krúžok bol vnútri v stuhe,mňa by nenapadlo hľadať chybu v tom,či je rozpojený alebo nie .Aká neserióznosť,vrátil by som peniaze a vy mne materiál.Vážte si nabudúce slová,ktoré verejne publikujete.
Registrovaný uživatel
Jen jsem chtěl upozornit další zájemce o medaili, když jste to zde neudělal vy a medaili stále nabízíte.
Moderátor
Pánové, je to poučení, že obrázek musí být avers i revers a vše v perfektním provedení. To je věc prodejce a ten kdo kupuje musí být pravda ostražitý a pozorný. Já to zde nechám jako poučení, ale jako moderátor si vyhrazuji, že pokud nebude obrázek perfektní, upozorním prodejce a příště smažu. Pokud jste si vše vrátili (peníze-medaile) je to v pořádku, stát se může cokoliv.
Registrovaný uživatel
Položky k predaju nie sú aktuálne.
Registrovaný uživatel
Přátelé, přeji všem vše nej, hodňě přírůstku do sbírek.Opouštím tuto skupinu.Nechci čelit trestním oznámením atd.Mějte se
Moderátor
Mint napsal
Přátelé, přeji všem vše nej, hodňě přírůstku do sbírek.Opouštím tuto skupinu.Nechci čelit trestním oznámením atd.Mějte se


Minte,nelze jen tak opustit zdejší skupinu... ;)
Dnes a denně všichni zde svým způsobem čelíme trestnímu oznámenín a aktivních zkušených Faleristu je zde málo. ;)
Moderátor
Mint napsal
Přátelé, přeji všem vše nej, hodňě přírůstku do sbírek.Opouštím tuto skupinu.Nechci čelit trestním oznámením atd.Mějte se


Ale NE. Faleristé se oklepou a živote jde dál, já to neberu!
Registrovaný uživatel
-mikulas napsal
Mint napsal
Asi mě zde již nebudete mít rádi, ale opět musím upozornit na neseriozní jednání. Projevil jsem zájem o medaili "Jadran".Vše bylo v pořádku, cena 180 euro, byli jsme domluveni, že prodávající zašle foto druhé strany. Fotografii zaslal, závěsný kroužek byl omotán mini.stužkou. Až po vyžádání dalšího fota mi prodávající sdělil, že je kroužek prasklý a nějak cínovaný. Kdybych nebyl ostražitý, už by byla medaile za 180 eur pravděpodobně doma a mě zbyly oči pro pláč.

Krúžok bol vnútri v stuhe,mňa by nenapadlo hľadať chybu v tom,či je rozpojený alebo nie .Aká neserióznosť,vrátil by som peniaze a vy mne materiál.Vážte si nabudúce slová,ktoré verejne publikujete.

Mám ve sbírce dva kusy této medaile a oba dva mají v místě spoje kroužku trochu cínu. Nehodnotil bych to hned jako vadu nebo opravu. Může to taky značit, že stuha je původní..tzn. neměněná. Ke každému udělenému kusu této medaile byla totiž přikládána i stuha náhradní.
Registrovaný uživatel
Nabízím originály Imperial War Medal a Indian War Medal v pěkných stavech, viz foto. Cena je 1200 Kč za kus - případně pište :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím. Nabízím k prodeji Ag Řády Titovi Jugoslávie.
Řád bratrství a jednoty 2.st. Ag 43,8g m.číslo 32013 za 600 korun + pošta v rámci ČR 60,-
Řád partizánské hvězdy 3tř. Ag 16,9g m.číslo25152 za 400 korun + pošta v rámci ČR 60,-
Všechny Řády jsou Ag, jsou značeny a puncovány
kontakt email: rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1