Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Vykupminci.cz
Numisargo

Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Altmane : pokiaľ chcete riešiť musíte odblokovať chlievik...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jojo, již mi nadávají :roll: a já nevím jak, asi to celé smažu a založím znova?
Moderátor
Omlouvám se všem, netušil jsem, že jsem osobně něco "zvojtil", děkuji grofikovi a máme zelenou?
Registrovaný uživatel
Nemusíš mazať , postačuje ako moderátor sekcie odblokuješ možnosť písania príspevkov.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Vyměním medaili "Za statečnost" ČSSR za Zborovskou pamětní medaili ve sbírkovém stavu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Koupím do sbírky vyznamenání, medaile, řády a veškeré písemnosti, dokumenty či dekrety k nim z období ČSR, zejména našich legionářů. Možná také výměna. Děkuji předem za nabídky a ochotu. Veškerá korespondence přes mail: a.lossak@seznam.cz.
Registrovaný uživatel
Vyměním medaili "Za statečnost" ČSSR za Zborovskou pamětní medaili ve sbírkovém stavu nebo Československý válečný kříž 1939 - Pražské vydání válečkovité ouško 1945
« Poslední úpravu provedl(a) Miķelis v 4. 11. 2017, 7:46. »
Registrovaný uživatel
Pokud by měl o toto někdo zájem, tak se ozvěte. Myslím, že to je medaile za vítězství nad fašizmem plus ještě něco... Prodám , nebo vyměním za pohlednice se silničními mosty, nebo foto cestářů při práci.
Registrovaný uživatel
Zapoměl jsem na fotografie tady jsou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ponuky nejako stagnujú...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jojo, to je takový problém, jako by Vám někdo nabízel hliněné kuličky :mrgreen: :roll: :mrgreen: :D :o
Registrovaný uživatel
Nóóó za našich mladých čias tie kuličky bol strategický tovar jak na hru , tak do gumipušky . ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nóóó za našich mladých čias tie kuličky bol strategický tovar jak na hru , tak do gumipušky . ;)
Jestli je to na mne, tak už to má nového majitele cca týden a přidal jsem k tomu ruskou přezku z 2 války :D Všechno má své zájemce, tak se mistři nepochechtávejte :D :o
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 13. 12. 2017, 12:29. »
Registrovaný uživatel
Abych vás VY DVA KLUCI NEZBEDNÍ zas tak moc nenaštval, tak samozřejmě jsem z toho udělal konvolut a hlavní tahoun byla ta druhoválečná ruská přezka... a to někomu už stálo za to koupit i ty cingrlátka u toho... proč to víte , že ? Já taky ! :) ;) :D :P :o :lol: :mrgreen:
Moderátor
Bavíme se vždy obecně se snahou nikoho neurazit či se dotknout ješitnosti. Jsou zde pravda i mladí pionýři, kteří začínají.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Bavíme se vždy obecně se snahou nikoho neurazit či se dotknout ješitnosti. Jsou zde pravda i mladí pionýři, kteří začínají.
Ale já to nebral, jako zlé rejpání a taky jsem vám se smíchem a humorem odpověděl. Vždyť se směji na celé kolo viz smajlíky. Kluci těším se na to, až jednou ulovím špek a vy budete vyvalovat kukadla a budete pochtívat do sbírky po Lachtánkovi .... ale nedám, ani za prase ... nic nebude !!! :) ;) :D :P :o :lol:
Registrovaný uživatel
Zdravim, vedel by mi niekto ocenit koreu? Dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Chci být slušný, ale psal jsem Vám, že musíte vždy poslat přední i zadní stranu. Jinak to prost+ě nejde, výrobci atd. to musíme vidět. Pokud nebudete tyto věci respektovat, běžte někam jinam. Toto berte jako poslední moji prosbu k Vám. Děkuji(potom nastoupí mazání)
Registrovaný uživatel
Strasne dlho to nacitava a nejde mi poslat viac ako jedna fotka, poslem aj druhu stranu.
Registrovaný uživatel
Druha strana

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Laci78 - na tieto ponuky sú tu ľudia háklivý. Ak niečo ponúkate na predaj tak musíte uviesť pevnú cenu. Ak chcete vymeniť, tak by sa hodilo napísať za čo.
Ak chcete len oceniť, tak tu je vhodná téma:

Řády, vyznamenání a výkonnostní odznaky k určení

PS: Tým určením, je samozrejme myslené aj určenie ceny.
Registrovaný uživatel
Dobre budem to davat tam
Moderátor
Jde o něco jako řád Práce. Ta zadní strana( i přední) je vždy nutnost. Zde například jsou první ražby z masivního stříbra, vyrobené v Leningradské mincovně, jsou to tedy nádherné stříbrné ražby i mincovnou označené. Další jsou již jen plíšky bez ceny a poslední typy to je obecný kov upravený do barvy zlatá a stříbra. Zde ta reálná cena je kolem 500 Kč, ale musíte mít kupce, který má zájem.
Kolega Brett Vám to pěkně vysvětlil, není to žádná buzerace, naopak snaha Vám pomoci.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prodám odznak Národní gardy. Jedná se o sběratelský kus, vše oroginál, smalt 100%.Pevná cena 9000 Kč, včetně poštovného.cmp@centrum.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Odznak je v krásném stavu a jde opravdu o vzácnou dekoraci SNG. Zde se prosím (zájemci) můžete podívat na textové zhodnocení ( pan Měřička a pan Kylián)


http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=85&t=19

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1